Jak wygląda rekrutacja na studia?

licealistka93

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oleśnica
Może mi ktoś wytłumaczyć jak jest z ta rekrutacją a konkretniej chodzi mi z tym wyborem uczelni i kierównków...ile można ich wybrać i co jak się nie dostane na kierunek pierwszego wyboru? Albo co jeśli się dostane na kierunek wybrany jako pierwszy a potem zmienie zdanie i będe chciała isc na ten drugi?

U mnie każdy mówi inaczej i po prostu już nie wiem nic a czas goni...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Gdy ja składałem podanie, zaniosłem na jedną uczelnię, ale na dwa kierunki. Musiałem zapłacić za oba - czyli przepłaciłem. Gdy zdecydowałem, na który chcę iść, po prostu dowiozłem resztę papierów, bo o kilku chyba wcześniej zapomniałem. No i się załapałem. Teraz wiem, że nie zdam, ale to bardzo dobrze. Zacznę sobie ten kierunek od nowa. O co chodziło z IRK nie pamiętam, o ile o tym chcesz coś wiedzieć.
 

Lutka_

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
jeśli np. chcę się dostać na Fizjoterapię na SUM ale awaryjnie składam równiez na Ratownictwo oraz Fizjo i RM na Umed w Łodzi to jak to jest z tymi listami rankingowymi? Jeśli np. w 1szej liście załapię się na RM Umed ale chcę poczekać na F-SUM to będę usunięta z listy na Umedzie?
 

WSEIII-Poznan

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli podjąłeś już decyzję o tym, że chcesz dalej się rozwijać i kontynuować naukę - nie trać czasu! Wpraw swoje postanowienia w czyny i złóż podanie do Wyższej Szkoły Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu! Zgłoś się do WSEIiI i zapisz się na studia - mamy jeszcze wolne miejsca na kierunku dietetyka oraz pedagogika specjalna!
Specjalnie z myślą o maturzystach, którzy czekają jeszcze na wyniki swoich egzaminów dojrzałości, przedłużyliśmy naszą promocję. Każdy, kto do 15.07.2012 r. zapisze się na studia w WSEIiI, będzie zwolniony z opłaty wpisowej!
Zapraszamy do WSEIiI!
 
Do góry