jak wybielic zeby....

dareczka_dupeczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
mam troche zoltawe zeby a bardzo zalezy mi na wybieleniu ich probowalam juz wielu sposobow ale wszystkie wymagaja czasu a ja nie lubie czekac... jak moge szybko wybielic zeby? i prosze o to zebyscie nie komentowali ze jakis sposob jest najlepszy jak wcale o niem nie wiecie i nawet go nie wybrobowaliscie....
 

alinka11

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja używam pasków wybielających, które kupuje w aptece, moim zdaniem działają. Dla podtrzymania efektu regularnie piaskuję zęby w gabinecie dentystycznym. Mam naturalnie białe zęby, więc takie zabiegi mi wystarczą. Mam też super pastę do zębów - Blanx. Polecam :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
http://www.usmiech.net/produkty.html

http://www.usmiech.net/ceny-wybielania-zebow.html
 

jqb92

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wiadomo ze kazda stronka reklamuje sie z najlepszej strony.... ale czy napewno jest tak jak mowia? NIE
moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest szlifowanie-nie wiem czy tak to sie do konca nazywa, ale slyszalem o tym sposobie, sciagaja Ci jakby ta pierwsza warstwe z zeba, pozostawiajac tylko biel.
 

paeja

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Muszę się zgodzić, że tylko w gabinecie, jeśli chcesz szybko i skutecznie wybielić zęby... Sama nie miałam robionego tego zabiegu, ale koleżanka z pracy była na czymś takim we Wrocławiu i bardzo sobie chwaliła. A efekt był całkiem fajny, nie sztucznie białe, takie w sam raz:) A ostatnio trafiłam na innym forum na konkurs, w którym można wygrać kupon, który umożliwia 30% rabatu właśnie na wybielanie, więc może Cię to zainteresuje?
http://www.biznesforum.nsv.pl/zaproszenie-na-darmowy-przeglad-do-ekskluzywnego-gabinetu-stomatologicznego-t330.html

Powodzenia i pozdrawiam!
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Polecam preparat Biała Perła w aptekach za ok 60 zł. To taki żel który trzyma sie na zębach ok 30 min trzy razy dziennie. W zależności jaką masz kość efekt widać już po paru dniach (u mojej siostry po 3 dniach są już wyraźnie jaśniejsze,u mnie gdzieś po półtora tyg).
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Najszybciej zrobi to dentysta. Ja polecam porstu myc 3 razy dziennie. Możesz nawet pasta wybielacą ale one nie są najzdrowsze.
 

Grace Burnette

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
1
Dam wam radę jaką dostaniecie pewnie od każdego dentysty. Biel zębów zależy od diety czyli im zdrowiej jesz (0 cukru, kawy, chemii itp.) tym zęby będą bielsze. Ja sama wybielałam zęby dając zarobić tysiące zł. jednak żółć wracała po jakimś czasie. Dla tego szukałam innego rozwiązania, poznałam odpowiednie diety, mające neutralny wpływ na płytkę nazębną (same warzywa, orzechy, kiełki) i tak od 2 lat mam białe zęby bez nalotu. Do tego dochodzi szczotkowanie zębów, języka tylko szczoteczką bez pasty.
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Dam wam radę jaką dostaniecie pewnie od każdego dentysty. Biel zębów zależy od diety czyli im zdrowiej jesz (0 cukru, kawy, chemii itp.) tym zęby będą bielsze. Ja sama wybielałam zęby dając zarobić tysiące zł. jednak żółć wracała po jakimś czasie. Dla tego szukałam innego rozwiązania, poznałam odpowiednie diety, mające neutralny wpływ na płytkę nazębną (same warzywa, orzechy, kiełki) i tak od 2 lat mam białe zęby bez nalotu. Do tego dochodzi szczotkowanie zębów, języka tylko szczoteczką bez pasty.

Dieta jest dobrym sposobem, to fakt. Jednak to jest bardziej profilaktyka. Jeśli ktoś już ma problem z zębami i chce je wybielić, to dieta już mu za bardzo nie pomoże... Wtedy raczej radziłbym udać się do stomatologa. z tego co słyszałem wszystkie te pasty są mało skuteczne, najlepiej pójść na zabieg, zapłacić, ale później przez dłuższy czas cieszyć się białymi zębami. A jeśli chodzi o Twój link, Paeja, to widzę, że moje rady nie poszły na marne:) I widzę, że spodobał Ci się gabinet Tarabuła?:) To dobrze, przynajmniej komuś mogłem pomóc:) Fajnie, że wkleiłaś ten link, bo faktycznie ktoś może z tego skorzystać, w sumie warto:)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiesz, żeby wybielić zęby masz na to kilka sposobów. Po pierwsze iść do dentysty, po drugie wypróbować jakąś dobrą pastę. Ale wiadomo, że kolor naszych zębów zalezy do tego, jakiego koloru są nasze kości. Jeśli chodzi o pasty wybielające to myślę, że jedną z bardziej skutecznych jest pasta Blanx Med sama ją kiedyś stosowałam więc mogę potwierdzić jej skuteczność.
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
najtańszy sposób to za pomocą sody ; ]
Problem w tym że w jednym miejscu lepiej schodzi osad, w drugim gorzej i takie kropki jednych i drugich zostają, ale na dłuższą metę efekt jakiś tam jest xD
--------------
natomiast lepiej profesjonalnie - czyli u dentysty. A i pamiętaj że człowiek ma naturalnie żółte zęby więc nie ma się czym przejmować jeżeli o nie dbasz ;]
 

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
W pasty nie wierzę,a jeśli juz efekt jest niewspółmierny do włożonego wysiłku. Zdecydowanie należy wybrać się do dentysty, a potem zostaje już tylko dbać o utrzymanie śnieżnobiałej bieli.
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Nie przesadzaj z brakiem skuteczności past wybielających. Owszem, najlepiej raz a porządnie wybielić u dentysty, choć jest to spory koszt. A po takim zabiegu spokojnie utrzymasz biel zębów właśnie przez takie pasty, już ktoś wspominał tutaj o paście Blanx, ja kupuje po dobrej cenie na stronie e-lek. Jestem zadowolona z efektów, zwłaszcza, że sporo kawy i herbaty pije.
 

kim44

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Tylko i wyłącznie u stomatologa, ale trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Piaskowanie u stomatologa to wydatek kilkuset zł.
Po paru latach będzie trzeba powtórzyć. Jak nie masz zębów jak nutria to są dobre pasty do zębów w aptece
Kosztują ponad 20zł ale palaczom pomagają, więc albo droga pasta albo piaskowanie lub wybielanie laserowe w gabinecie.
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
Polecam Białą Perłę, która bardzo wybieliła mi zęby :tak:
Można ją kupić w aptece za około 50 zł.
Ja miałam po niej niemal taki sam efekt jak przy wybielaniu u stomatologa.

l_b_g
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Stary sposób stosowany przez babki i prababki to umycie zębów... węglem. Działa. Jeśli jednak to za dużo to może spróbuj takiej profesjonalnej pasty wybielającej zęby, tu masz linka: http://www.e-lek.pl/100878,pasta-do-zebow-yotuel,100558.html, wydaje mi się że jest dobra, moja koleżanka ją stosowała i widziała efekty.
 

Gliwice

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Jedną z rewelacyjnych metod wybielania zębów jest metoda "beyond". Beyond oparty jest na unikalnym urządzeniu, które emituje zimne niebieskie światło. Cały zabieg trwa około 30 minut. Nie wiem gdzie można go przeprowadzić poza śląskiem, ale w Gliwicach wykonuje go stomatolog w Medicusie.
 
Do góry