Jak Wspomóc Wzrost?!

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam 17 Lat w tym roku w grudniu będę miał 18 mam 1.62 wzrostu !!! chciał bym jakoś przyspieszyć Swój wzrost proszę o Pomoc chciał bym mieć 1.70 lub trochę więcej a w mojej rodzinie jaszcze nikt nie osiągną takiego wzrostu proszę o jakieś rady ;)
z góry dziękuje za pomoc
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Są różne sposoby,ale i tak genetyka jest najważniejsza. Jeżeli Twoje "rośnięcie" zakończyło się to i tak nie na dużo się zdadzą te sposoby:

-wapno i białko (najprostsze a najwięcej daje)
-gra w siatkówkę i kosza( w tych dwóch grach rozciągamy się )
-codzienne rozciąganie się przed i po śnie (rano jesteśmy wyżsi niż później dzięki grawitacji i jeżeli trochę tą wysokość zachowamy w ciągu dnia to kilka cm w miesiącu nam przybędzie)
-sen (w czasie snu rośniemy)
-tran (witamnina D12 pomaga wchłanianie białka)
- codzienne zwisy na drążku (w miare możliwości)

Pozdrawiam i życzę wzrostu koszykarza :eek:k:
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
ciągu dnia to kilka cm w miesiącu nam przybędzie)
Jeżeli to w ogóle jest prawda - co nie chce mi się za bardzo wierzyć - to chciałeś chyba napisać milimetrów. Jeżeli tak by się porozciągac przez rok codziennie, to ludzie sięgali by głową na dach bloku
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Nawet jeśli to raczej jednorazowa metoda, rozciągnie się ciało i utrzyma je "rozciągnięte" przez cały dzień, kości tym nie powiększysz.
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
hmmm to co mam zrobić? żeby urosnąć chociaż 3 cm w miesiącu? albo miej ale żeby rosnąć ??
bo mleko to pije ale to na nie wiele się zdaje bo w tym mleku jest więcej wody niż tak naprawdę tego mleka znając ludzi którzy dopompowują wodę ze stawków żeby mieć więcej tego tak zwanego mleka....
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Jeżeli to w ogóle jest prawda - co nie chce mi się za bardzo wierzyć - to chciałeś chyba napisać milimetrów. Jeżeli tak by się porozciągac przez rok codziennie, to ludzie sięgali by głową na dach bloku

Przypominma Michael Jordan w 2 klasie liceum miał tylko 173 cm wzrostu i był za niski, żeby grać w reprezentacji collegu. Dzieki rozciaganiu w wieku 22 lat miał 198 ( a wg niektórych 199 ) cm. Pytanie: ile miałby gdyby tego nie robił??? Starszy brat MJ nigdy sie nie rozciagał i ma 183 cm. Zatem prawdopodobna odpowiedź : 15 cm.
2.Kiedys jedna z osób na forum napisała, że drązek sam w sobie nic nie daje, wszystko zalezy od psychiki. Otóz, nieprawda!!!!!!
Drążek rozciaga mięśnie prostowniki grzbietu, a te z kolei sa odpowiedzialne np. za rozciagniecie mięsni ud. Taki problem miał reprezentant Polski w futbolu B. Karwan, któy bardzo często miał kontuzje miesni ud i dopiero gdy przyszedł do Herhy Berlin masażyści tak rozmasowali mu mięsnie grzbietu, że przestałdoznawac urazów. Zatem drązek mimo wszystko duzo daje, bo rozciaga całe ciało

jesli istnieje szansa żeby urosnąc przez te metody chocoazby pare mm to i tak jest to lepsze niz nic i wielu ludzi dałoby za to sporo kasy, wiec nie bądzcie tak sceptycznie nastawieni

Ja naprawdę sobie tego nie wyimagowałem. Szczeże mówiąc sam miesiąc rozciągam się rano i wieczorem i przyznam,że 1 cm mi się "urosło".Zawsze to mogą być 3 cm , zawsze to może być ćwierć milimetra.

Pozdrawiam
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
hmmm no niby prawda... ale czy to mi na pewno pomoże?? może jeszcze jakieś Ćwiczenia ? czy może jakaś dieta? nie wiem bo chce urosnąć w miarę jak najszybciej
Pozdrawiam :)
Czekam na dalsze podpowiedzi
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Na tej stronie jest wszystko opisane http://cubus8.republika.pl/wzrost.html polecam

Szczeżew mówiąc to trochę za późno to piszesz jeśli chodzi o wiek ,ale wszystko jest możlwie. Ja znam dużo osób w Twoim wieku z tym wzrostem - Normalnią żyją nie mają kompleksów, za to mają dziewczyny.
Powodzenia :)
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
tak maja dziewczyny tylko ze dziewczyny nie zawsze chcą chodzić z osobami niższymi od siebie....
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
bardzo fajna stronka tylko no zdrowa dieta no wszystko pięknie tylko ile czasu ja bede czekał na te "efekty"???? rok? 2 lata? potrzeba mi coś szybszego ale tez nie za szybkiego żeby koście wytrzymywały może jeszcze jakieś propozycje Kolego? bo nie wiem czy Branie hormonów w moim wieku jest bezpieczne i czy potem nie będę miał kłopotów z zdrowiem
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
bardzo fajna stronka tylko no zdrowa dieta no wszystko pięknie tylko ile czasu ja bede czekał na te "efekty"???? rok? 2 lata? potrzeba mi coś szybszego ale tez nie za szybkiego żeby koście wytrzymywały może jeszcze jakieś propozycje Kolego? bo nie wiem czy Branie hormonów w moim wieku jest bezpieczne i czy potem nie będę miał kłopotów z zdrowiem

A ja bym chciała mieć większe piersi, tu i teraz, natychmiast!!! Ale póki co muszę być cierpliwa i zbierać na operację plastyczną... ;)
Nie no, tak serio, to skoro piszesz, ze w Twojej rodzinie wszyscy są niscy, to Michaelem Jordanem nie zostaniesz, nawet stosujac te wszystkie metody na przyspieszenie wzrostu, no i ten wzrost też nie będzie tak szybki, jakbyś tego oczekiwał

Niski wzrost nie dyskryminuje Cię całkowicie w oczach dziewczyn, zainwestuj w wyglad, ubrania, fryzurę, można być przystojnym i "mieć wziecie" nie będąc wzrostu koszykarza i na odwrót- wzrost to nie wszystko na co dziewczyny zwracaja uwagę ;)
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jak Chcesz miec większe piersi to wcinaj dużo piersi z kurczaka będą rosły jak przestaniesz jeść to opadną ale będziesz miała swój efekt
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jak Chcesz miec większe piersi to wcinaj dużo piersi z kurczaka będą rosły jak przestaniesz jeść to opadną ale będziesz miała swój efekt

Ja słyszałam, ze działa skórka od chleba- ale skad ten pomysł, to nie mam pojęcia ;)
Z tymi piersiami to żartowałam, po prostu trzeba siebie zaakceptować, pogodzić się z tym, że idealni nie będziemy, no i skupić się na tym, co w nas fajne/ ładne i to eksponować, podkreślać
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
taa.. fajnie by było gdyby to miało jaki kolwiek sens.. teraz to juz wogóle nic nie ma sensu wiec czy będę miał 2 metry czy 6 cm czy bede gruby i brzydki czy chudy i ładny to i tak już nie ma sensu..
 
Do góry