Jak wezwać szatana

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Wzywać duchy, a w szczególności duchy, które sa sługami tzw szatana odradzam, ponieważ nie wiadomo kogo wtedy wzywasz, nie wiesz czy wezwiesz tego ducha , o którego Ci chodziło, gdy wzywasz duchy z talerza czy jeszcze innych itemów, to otwierasz tak jakby portal między naszym światem żywych, a światem zmarłych, otwierasz dźwi do naszego świata, przez które może przejśc każdy duch, nie tylko ten, którego chcesz, aby przyszedł, powtarzam kolejny raz - każdy.


Jeżeli już tak bardzo chce ktoś wezwać ducha, to polecam przyzwanie w psychomanteum. Proszę sobie o tym poczytać w książce Raymonda Moody'ego, tytułu nie pamiętam xD Jest to jedna z form, jak dotąd najbardziej skuteczna oraz najbardziej bezpieczna do przywoływania zjaw bliskich, zmarłych już nam osób.
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Wzywać duchy, a w szczególności duchy, które sa sługami tzw szatana odradzam, ponieważ nie wiadomo kogo wtedy wzywasz, nie wiesz czy wezwiesz tego ducha , o którego Ci chodziło, gdy wzywasz duchy z talerza czy jeszcze innych itemów, to otwierasz tak jakby portal między naszym światem żywych, a światem zmarłych, otwierasz dźwi do naszego świata, przez które może przejśc każdy duch, nie tylko ten, którego chcesz, aby przyszedł, powtarzam kolejny raz - każdy.


Jeżeli już tak bardzo chce ktoś wezwać ducha, to polecam przyzwanie w psychomanteum. Proszę sobie o tym poczytać w książce Raymonda Moody'ego, tytułu nie pamiętam xD Jest to jedna z form, jak dotąd najbardziej skuteczna oraz najbardziej bezpieczna do przywoływania zjaw bliskich, zmarłych już nam osób.



SirBeton, mylisz pojęcia. Zakładając że Wasz Bóg istnieje, to według kościoła dusze zmarłych mogą trafić (jak już mówiłam), w trzy miejsca: niebo, czyściec i piekło.
Zbawione dusze trafiają do nieba, do czyśćca trafiają zaś w celu odpokutowania za grzechy,a grzesznicy właśnie trafiają na wieczne potępienie do piekła. Zmarłych nie można przywołać. Proponuję rzucić okiem na moją wcześniejszą wypowiedź z 27 marzec 2012 - 11:14. Nie lubię się powtarzać.
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
SirBeton, mylisz pojęcia. Zakładając że Wasz Bóg istnieje, to według kościoła dusze zmarłych mogą trafić (jak już mówiłam), w trzy miejsca: niebo, czyściec i piekło.
Zbawione dusze trafiają do nieba, do czyśćca trafiają zaś w celu odpokutowania za grzechy,a grzesznicy właśnie trafiają na wieczne potępienie do piekła. Zmarłych nie można przywołać. Proponuję rzucić okiem na moją wcześniejszą wypowiedź z 27 marzec 2012 - 11:14. Nie lubię się powtarzać.

Przeczytałem. Rozumiem teraz Twój pogląd na te sprawy. Bardzo zaciekawiło mnie to, w jaki sposób na to patrzysz, co nie zmienia faktu, że polecam Ci książkę Moody'ego, on nie jest księdzem, więc nie kieruje się wiarą w Boga... Jest jednym z najlepszych uczonych w dziedzinach parapsychologii. Proszę, przeczytaj.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
Tak więc. Znajdą się i tacy co chcieliby "wywoływać duchy". Rozwieje Wasze błędne myślenie. Duchów niemożna wywołać, ponieważ dusza człowieka może skierować się do trzech wybranych miejsc (tj. niebo, czyściec czy piekło) i tam też pozostaje (doznając życia wiecznego, pokutując czy wiecznie cierpiąc męki). Jakieś pytania?
Nie obrażając nikogo-ja nie wierzę w Waszego Boga.


dwa:


no wiec skoro nie wierzysz w 'Naszego Boga', to po co glosisz cos, co jest zwiazane z 'Naszym Bogiem' - tj. niebo, pieklo, czysciec. (?) po co glosic cos, w co sie nie wierzy? bezsens. pierwsze pytanie.

drugie pytanie - skad wiesz, ze istnieje niebo, pieklo, czysciec? i ze dusze tam pozostaja?
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Moja droga, to że w to nie wierzę, to nie znaczy że nie "uczyłam się religii". I nie głoszę tego, tylko dzielę się tym co słyszałam na ten temat.

SirBeton, zapoznam się książką Moody'ego.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
Moja droga, to że w to nie wierzę, to nie znaczy że nie "uczyłam się religii". I nie głoszę tego, tylko dzielę się tym co słyszałam na ten temat.

slyszalam - to rzeczywiscie wiarygodne zrodlo.

a odp na pyt drugie - skad wiesz, ze jest niebo, pieklo, czysciec ?
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
nie wiem, nawet w to nie wierzę. Tak mówi Wasza wiara.

Ja mam pytanie, może i osobiste, ale prosze o szczerą odpowiedź, od razu mówię, że nie musisz odpowieadać.

Jeżeli twierdzisz, iż nie wierzysz w duchy, ani w tzw Boga, to w co wierzysz ? Co Cię napędza do tego, abyś działała dalej, co daje Ci siłę, gdy jest Ci źle ?
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Ogólnie, pochodzę z głęboko wierzącej rodziny. Szczerze? Nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, SirBeton.
 
Do góry