Jak udowodnić że kocham ?

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Witam. Mam jeden cel przez który dodaje ten temat. Co prawda moja druga połówka wie dobrze co do niej czuje... ale chciałbym jej udowodnić że to coś więcej, chciałbym to wyrazić jakoś innaczej niż słowami, jesteśmy razem już prawie 2 lata. W naszym związku były chwile które omal nie zrujnowały wszystkiego... Ale jednak się udało. Chce coś zrobić, coś o czym zapamięta na długo. Coś co naprawdę ją mile zaskoczy. Chce wyrazić swoją miłość nie w słowach..
Co mam zrobić. Proszę tylko o rady. Jeśli ktoś ma zamiar wysyłać jakieś głupie posty to niech sobie daruje ...

Dzięki z góry !
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Chyba małymi czynami codziennego życia udowadnia sie swoje uczucie, to że z nią jesteś jak Cie potrzebuje, to ze pocieszysz jak ma problem, to ze ocierasz łzy kiedy przestaje wierzyć w siebie. Dziewczynie która kocha nie trzeba nic więcej.
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Oświadczyć się zawsze możesz :)

Na to jeszcze za wcześnie :)

Chyba małymi czynami codziennego życia udowadnia sie swoje uczucie, to że z nią jesteś jak Cie potrzebuje, to ze pocieszysz jak ma problem, to ze ocierasz łzy kiedy przestaje wierzyć w siebie. Dziewczynie która kocha nie trzeba nic więcej.


Może masz rację
Żadnym prezentem (rzeczowo) raczej tego nie udowodnie
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Mati znamy zwiazki które sluby brały na biegunie, oswiadczyny we Francji, podróze egzotyczne, ale tak naprawdę co to wszystko jest warte, jak facet po kilku latach ma inna zonę, dziewczyna zalicza przyjaciół chłopaka. Powiem Ci ze im mniej cyrku w związku tym bardziej wierzę w szczerosc uczuc. :)
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Mati znamy zwiazki które sluby brały na biegunie, oswiadczyny we Francji, podróze egzotyczne, ale tak naprawdę co to wszystko jest warte, jak facet po kilku latach ma inna zonę, dziewczyna zalicza przyjaciół chłopaka. Powiem Ci ze im mniej cyrku w związku tym bardziej wierzę w szczerosc uczuc. :)

Masz rację. Więc lepiej nie cudować i być sobą :)
 
T

tumekXD

Guest
u mnie w ck koles narysowal na stawie (zamarznietym)na sniegu ”kocham cie skarbie” czy cos w tym stylu. To wszystko w takim sercu z takich fontan i innych takich fajerwerek itp ;p koles wybral sie wieczorem z dziewczyna nad ten staw i jakis znajomy odpalil te fontanny wyzutnie itp ;p
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Oświadczyć się zawsze możesz :)

Po przeczytaniu tematu była to moja pierwsza myśl xD

@topic

Myślę, że nie warto robić szaleństw. Sam fakt dwóch lat związku o czymś świadczy. Rób to, co zawsze. Ewentualnie od czasu do czasu czymś skromnym zaskocz.
 
A

Aulelia

Guest
Nie kupuj jej na siłę jakichś prezentów, żeby udowodnić swoje uczucie, nie stawaj na głowie tylko po to, żeby się jej przypodobać, po prostu bądź z nią, kiedy Cię najbardziej potrzebuje, bądź dla niej zawsze oparciem w trudnych chwilach. Udowadniaj to, jak już powiedziała Melodia w codziennych chwilach, tylko wtedy będzie to prawdziwe.

Pozdrawiam.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Rzeczywiście słowa to tylko słowa, a jeśli w grę wchodzą czyny to już o czymś świadczy.
wiesz co? dawanie prezentów i niespodzianek tak naprawdę o niczym wielkim nie świadczy( pisze tutaj z własnego doświadczenia).Bądź wyrozumiały, czuły, pogłaszcz ją po głowie jak małą dziewczynkę, przytul się,interesuj się jej sprawami, bierz w ,,jej życiu aktywny udział''a ona będzie wiedziała co czujesz.Tak naprawdę takie niewielkie gesty jak całus w czółko,i serduszko na talerzu zrobione z bitej śmietany dają Nam dużo radości i świadczą o uczuciu.
Ale skoro jesteście ze sobą 2 lata, to o czymś to świadczy, i pewnie w Waszym związku nic nie brakuje;)
I pamiętaj jeśli za dużo będzie tego ,,słodu, słodu, to może się znudzić:) Dozować , ale w umiarze.
Pozdrawiam.
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Rzeczywiście słowa to tylko słowa, a jeśli w grę wchodzą czyny to już o czymś świadczy.
wiesz co? dawanie prezentów i niespodzianek tak naprawdę o niczym wielkim nie świadczy( pisze tutaj z własnego doświadczenia).Bądź wyrozumiały, czuły, pogłaszcz ją po głowie jak małą dziewczynkę, przytul się,interesuj się jej sprawami, bierz w ,,jej życiu aktywny udział''a ona będzie wiedziała co czujesz.Tak naprawdę takie niewielkie gesty jak całus w czółko,i serduszko na talerzu zrobione z bitej śmietany dają Nam dużo radości i świadczą o uczuciu.
Ale skoro jesteście ze sobą 2 lata, to o czymś to świadczy, i pewnie w Waszym związku nic nie brakuje;)
I pamiętaj jeśli za dużo będzie tego ,,słodu, słodu, to może się znudzić:) Dozować , ale w umiarze.
Pozdrawiam.

Macie racje :) Będę sobą, nic nie będę cudował i nie będę też zabardzo słodził ;)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Witam. Mam jeden cel przez który dodaje ten temat. Co prawda moja druga połówka wie dobrze co do niej czuje... ale chciałbym jej udowodnić że to coś więcej, chciałbym to wyrazić jakoś innaczej niż słowami, jesteśmy razem już prawie 2 lata. W naszym związku były chwile które omal nie zrujnowały wszystkiego... Ale jednak się udało. Chce coś zrobić, coś o czym zapamięta na długo. Coś co naprawdę ją mile zaskoczy. Chce wyrazić swoją miłość nie w słowach..
Co mam zrobić. Proszę tylko o rady. Jeśli ktoś ma zamiar wysyłać jakieś głupie posty to niech sobie daruje ...

Dzięki z góry !
ludzie zaczynaja w pewnym okresie wariowac

ile ty masz lat ile ona ze takie cos ci w lebie siedzi?

jak dla mnie to glupota ale robisz jak chcesz, ja nikomu nie musze udowadniac co i jak jaki jestem i tyle, jesli jestz toba 2 lata to nie na pewno ze jej udowodniles tylko to ze traktujesz ja odpowiednia i charakterami sie dogadujecie i jakos sie kreci, udowadniac to mozesz profesorowi na egzaminie ze rozumiesz temat a tutaj nie musisz tego robic bo jeszcze wyjdziesz na glupola.

jesli by mi kobieta powiedziala ze mam jej uczucie udowodnic to bym ja kopnal w dupsko bo nie tego oczekuje, ale na szczescie twoja nie mysli tak i nie powiedziala tylko ty sie chcesz wyglupic.

i zgadzam sie im bardziej skromny zwiazek tym lepiej wychodzi,
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Na zdjeciu w avku widać, ze nie jest to wiek do małżenstwa i chyba sie nie myle.

juz sprawdziłam w profilu, Mati ma 19 lat a dziewczyna moze byc młodsza. I co żenimy go?
 
Do góry