Jak ubiera się gej?

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Niewiem co ma do tego inteligencja, to tylko moje własne zdanie, jesli ktos bylby puchaty i mial kocie uszka nazwałabym go kotkiem,jak ktos biega i jest w tym dobry jest sportowcem, a jak ktos wyglada tak jak na wyzej przedstawionych zdjeciach to nazywam go gejem i nie wnikam co robi w łozku. Proste i logiczne, ale widac nie dla kazdego.

I tak, Twoj boski ronaldo tez jest dla mnie pedalem.

I takim gadaniem ludzie doprowadzaja mnie do szalu. Szalik-pedalski, marynarka-pedalska, rozowa koszulka-pedalska, trampki-pedalskie, rurki-tylko dla pedalow. No kur#wa mac ile mozna! Skad to sie kur#wa bierze? Niech mi ktos wyjasni dlaczego te ubrania co niektorzy uwazaja za pedalskie? Co ktos musi miec w glowie zeby wymyslic ze trampki sa dla pedalow?
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
Wiem, że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale jak już ktoś wspomniał, WSZYSTKO ma swoje granice.

http://www.youtube.com/watch?v=K-VW1XZwF80


Jak chcesz się ubierać jakoś inaczej niż wszyscy, to ubierz się z głową. Tak, aby wszystko pasowało. Aby nie bylo szerokich hip-hopowych gaci do trampek, czy białych (frottowych) skarpet do czarnego garnituru.
Każdy się ubiera jak chce. Myślę, że to każdy zrozumie. Ale jak chcesz z siebie robić pajaca to oszczędź tego innym.
Mi osobiście po obejrzeniu samego filmiku, przeszła ochota na obiad. A gdybym spotkał takiego "jegomościa" na ulicy to prawdopodobnie bym buchnął śmiechem.

Szanujcie się! Nie róbcie z siebie pośmiewiska!
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Wiem, że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale jak już ktoś wspomniał, WSZYSTKO ma swoje granice.

http://www.youtube.com/watch?v=K-VW1XZwF80


Jak chcesz się ubierać jakoś inaczej niż wszyscy, to ubierz się z głową. Tak, aby wszystko pasowało. Aby nie bylo szerokich hip-hopowych gaci do trampek, czy białych (frottowych) skarpet do czarnego garnituru.
Każdy się ubiera jak chce. Myślę, że to każdy zrozumie. Ale jak chcesz z siebie robić pajaca to oszczędź tego innym.
Mi osobiście po obejrzeniu samego filmiku, przeszła ochota na obiad. A gdybym spotkał takiego "jegomościa" na ulicy to prawdopodobnie bym buchnął śmiechem.

Szanujcie się! Nie róbcie z siebie pośmiewiska!
Ktoś już dawał link do tego filmiku kilka postów wcześniej ;) Gdybym ja go spotkał, co pewnie byłoby trudne, bo w Polsce on by za długo tak wyglądając po ulicy nie pochodził, to dążyłbym do nawiązania dialogu. Intryguje mnie. Po prostu, chciałbym się dowiedzieć czemu wygląda tak a nie inaczej i czemu, jak to ująłeś, robi z siebie pośmiewisko. Wg mnie, on ma lekkie odchyły po prostu, no może nie lekkie, takie konkretne i chciałbym poznać dlaczego :D
 

Twiggy

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
I takim gadaniem ludzie doprowadzaja mnie do szalu. Szalik-pedalski, marynarka-pedalska, rozowa koszulka-pedalska, trampki-pedalskie, rurki-tylko dla pedalow. No kur#wa mac ile mozna! Skad to sie kur#wa bierze? Niech mi ktos wyjasni dlaczego te ubrania co niektorzy uwazaja za pedalskie? Co ktos musi miec w glowie zeby wymyslic ze trampki sa dla pedalow?

hahaha, w takim razie jakim prawem nazywasz ludzi noszacych burke muzlumanami ?"Skad to sie kur#wa bierze?" :lol: Toż to NIETOLERANCJA, niepoprawnosc polityczna, aspołecznosc, dysocjalizm, a przedewszystkim dysmozgowie.Szkoda ze inny pkt widzenia was az tak boli. I to tyle odememnie w tym temacie ;)
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
I takim gadaniem ludzie doprowadzaja mnie do szalu. Szalik-pedalski, marynarka-pedalska, rozowa koszulka-pedalska, trampki-pedalskie, rurki-tylko dla pedalow. No kur#wa mac ile mozna! Skad to sie kur#wa bierze? Niech mi ktos wyjasni dlaczego te ubrania co niektorzy uwazaja za pedalskie? Co ktos musi miec w glowie zeby wymyslic ze trampki sa dla pedalow?

Niektórzy ludzie myślą cholernie schematycznie. Ich zdaniem facet powinien nosić szare luźne koszule, mieć jedną parę spodni, nie używać kosmetyków, nie zmieniać zbyt często skarpetek tylko siedzieć w zadymionym pubie, oglądać meczyk i bekać piwskiem. No i absolutnie nie zakładać nogi na nogę bo to pedalskie. Solarium wogóle odpada bo przecież tylko cioty chodzą na solarium. Jednym słowem facet nie ma prawa dobrze wyglądać - moda istnieje wyłącznie dla dziewczyn. To one uzurpują sobie do niej prawa, a dlaczego do cholery ???????????? :mruga:

Ja bardzo lubię trampki, rurki i dopasowane tshirty. Często jednak z tego powodu słyszę za swoimi plecami odzywki typu: "Patrz, co za pedał" albo "Zobacz, ten koleś wygląda jak ciota" ... głównie padające z ust dziewczyn. Nie wiem czy wynika to z zazdrości tych "głupich lachonów" czy bardziej z poczucia rywalizacji płci, że faceci coraz częściej zaczynają fajnie wyglądać.
W pewnym momencie przestałem się tym już przejmować. Kiedy słyszę takie teksty, odwracam się i uśmiechając się ironicznie szczerze współczuję czyjejś głupocie.
 

cutek

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Niektórzy ludzie myślą cholernie schematycznie. Ich zdaniem facet powinien nosić szare luźne koszule, mieć jedną parę spodni, nie używać kosmetyków, nie zmieniać zbyt często skarpetek tylko siedzieć w zadymionym pubie, oglądać meczyk i bekać piwskiem. No i absolutnie nie zakładać nogi na nogę bo to pedalskie. Solarium wogóle odpada bo przecież tylko cioty chodzą na solarium. Jednym słowem facet nie ma prawa dobrze wyglądać - moda istnieje wyłącznie dla dziewczyn. To one uzurpują sobie do niej prawa, a dlaczego do cholery ???????????? :mruga:

Ja bardzo lubię trampki, rurki i dopasowane tshirty. Często jednak z tego powodu słyszę za swoimi plecami odzywki typu: "Patrz, co za pedał" albo "Zobacz, ten koleś wygląda jak ciota" ... głównie padające z ust dziewczyn. Nie wiem czy wynika to z zazdrości tych "głupich lachonów" czy bardziej z poczucia rywalizacji płci, że faceci coraz częściej zaczynają fajnie wyglądać.
W pewnym momencie przestałem się tym już przejmować. Kiedy słyszę takie teksty, odwracam się i uśmiechając się ironicznie szczerze współczuję czyjejś głupocie.
Wiem coś o tym tyle ,że ja ubieram sie poprostu bardziej kolorowo i mam grzywkę. I to wystarczy żeby nie raz usłyszeć gej czy coś w tym stylu ale ja mam to gdzieś jak zazdroszczą to ich wina i neich się zajmą własnym życiem a nie ,że obgadują innych :bag:
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
sneaksock, ze strony dziewczyn? oO
dziwne, w moim przypadku moj styl, ubior wlasnie maksymalnie podoba sie dziewczynom, moge powiedziec nieskromnie, by to zobrazowac ze mam duze powodzenie. co innego faceci - nieraz slyszalem od grupy fajnych karków pedał, ciota, 'fajne spodnie'. ale mi to lata, co sadza o mnie Ci co mnie nie znaja, jeszcze osoby tego pokroju co dresy ;) nie boje sie takich osob i moga sobie o mnie pier*lic co chca, mam w to :cenzura:e i na pewno z drogi im nie zejde ;)
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
39
hahaha, w takim razie jakim prawem nazywasz ludzi noszacych burke muzlumanami ?"Skad to sie kur#wa bierze?" :lol: Toż to NIETOLERANCJA, niepoprawnosc polityczna, aspołecznosc, dysocjalizm, a przedewszystkim dysmozgowie.Szkoda ze inny pkt widzenia was az tak boli. I to tyle odememnie w tym temacie ;)
Tylko że ludzie nie noszą takiej burki czy jak się to nazywa żeby sie przylansować, tylko dlatego że im religia nakazuje. I jak widzisz taka osobę to się nie domyślasz czy to muzułmanin bo na pewno nim jest skoro to nosi. A co do ubrań to już nie jest takie pewne, że jak ktoś zaloży "pedalskie" ciuszki to jest gejem. To są zwykłe stereotypy niestety mylne.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
sneaksock, ze strony dziewczyn? oO
dziwne, w moim przypadku moj styl, ubior wlasnie maksymalnie podoba sie dziewczynom, moge powiedziec nieskromnie, by to zobrazowac ze mam duze powodzenie. co innego faceci - nieraz slyszalem od grupy fajnych karków pedał, ciota, 'fajne spodnie'. ale mi to lata, co sadza o mnie Ci co mnie nie znaja, jeszcze osoby tego pokroju co dresy ;) nie boje sie takich osob i moga sobie o mnie pier*lic co chca, mam w to :cenzura:e i na pewno z drogi im nie zejde ;)
Owszem, zdecydowanej większości dziewczyn podoba się mój styl i sposób ubierania się. Zazwyczaj są to dziewczyny które nie mają problemów z własnym ciałem. Niestety chodzą też po tym świecie tzw. "pasztety" które swe problemy z nadwagą oraz szerokimi biodrami próbują wyleczyć skierowaną wobec kogoś krytyką. Wszak jak facet może mieć lepszą figurę od nich, hehe ... ??? :D :D :D To właśnie dlatego z ich ust najczęściej padają głupie komenty w moim kierunku. Kiedyś brałem to sobie do serca - w tej chwili zwisa mi to i powiewa. Dziwię się tylko nadal takiemu sposobowi rozumowania ... :mruga: bo o ile drugi facet może nie rozumieć że ktoś chce fajnie wyglądać, dla dziewczyny powinno to być raczej normalne ... :niepewny:
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
hahaha, w takim razie jakim prawem nazywasz ludzi noszacych burke muzlumanami ?"Skad to sie kur#wa bierze?" :lol: Toż to NIETOLERANCJA, niepoprawnosc polityczna, aspołecznosc, dysocjalizm, a przedewszystkim dysmozgowie.Szkoda ze inny pkt widzenia was az tak boli. I to tyle odememnie w tym temacie ;)

hahaha, w takim razie jakim prawem nazywasz ludzi noszacych inne ubrania niz ty pedalami? :lol: To jest dopiero nietolerancja!

No ja sie dziwie, ze jeszcze nie napisalas ze burka jest pedalska.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
Zgadzam sie z osoba na filmiku...poprostu nasze spoleczestwo njest niereformowalne...poprostu moda w polsce dla wiekszosci polakow to sredniowiecze...:p
 

damian90

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Dębica
Ja również zgadzam się z nim, ale nie martwcie się może kiedyś (za 100lat) w Polsce moda będzie odbierana tak jak w innych krajach i może osoba która tak mówi ''o co za pedał'' wreszcie spojrzy w lustro i domyśli się że czas coś z sobą zrobić.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
za sto lat polacy beda mysleli jak teraźniejsza europa, ale wtedy moda bedzie na cos innego, i zawsze bedziemy gotykiem...:p
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
ci co na modny, fajny ubiór mówią ze jest pedalski maja chyba siano w mózgu, każdy człowiek chce dobrze wyglądać, a niektórzy maja wypaczone pojecie, jak jakiś dres jeden z drugim głupio komentują to im się wydaje ze oni i ich chuchy są fajne? totalna głupota

wielu dziewczynom, także mi :D , podoba się jak chłopak dba o siebie i zwraca uwagę w co się ubiera
o wiele przyjemniej jest przebywać z kimś zadbanym niż z jakimś niechlujnym gościem, który uważa dbanie o wygląd za niemęskie

także uważam ze ciuchy nie świadczą o orientacji seksualnej, a ten gościu z filmiku z YT to raczej transwestyta niż gej :p
 

adi1989r

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
London
No. Pozwole sobie wyrazić swoje zdanie na ten temat. Jeśli odbiegnę od tematu... nie zlinczujcie mnie. :p
Uważam, że większość polskiego społeczeństwa jest nieco zacofana mentalnie. Pod każdym względem. Również wyglądu jednostki. Każdy patrzy na drugiego. Boi się kolorów, krojów, materiałów, wzorów. Już jakiś czas mieszkam w Londynie. Gdyby jakiś typowy (chodziaż nie wytłumacze dokładnie jaki to jest typowy) polak postawił tu noge (a był już taki niejeden pewnie) stwierdziłby, że każdy facet w Londynie, tudzież w całym UK jest gejem. haloo. ludzie tu wyglądają jak z wybiegów. Ja sam zmieniłem tutaj swoje podejście do mody. Tutaj moda jest jednym z priorytetów. Często i coraz częśćiej zależy od tego jak wyglądasz, jak pachniesz jaką prace dostaniesz. Swoim wyglądem reprezentujesz siebie. Zresztą tak jest w każdym zachodnim państwie. halo? Jeśli się w czyms mylę. Poprawcie proszę. :phi:
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
kurdę, tak czytam temat i widzę, że niektórzy mają problemy z myśleniem.

Wydaje się co poniektórym, że aby o siebie dbać trzeba nosić to co modne. Że facet który nie nosi na sobie ZNIEWIEŚCIAŁYCH (nie gejowskich, nie. zniewieściałych) ciuchów od razu musi być brudasem, śmierdzielem który myje się tylko na wielkanoc.
Bezsens, można się ubierać ładnie, schludnie, elagancko itd. a nie koniecznie trzeba na sobie mieć obcisłe spodnie czy bluzkę z dekoltem (omg).
Dopasowane ubrania powstały dla kobiet- żeby podkreślić ich kształty. Ale niestety niektórzy lubią szokować za wszelką cenę i założą na siebie wszystko.

Że to jest modne? Moda jest dla tych, którzy nie mają, lub nie potrafią mieć własnego stylu. Nie mówię, że nie powinno się nosić modnych ciuchów. Ale jeżeli dla kogoś moda jest wyznacznikiem tego co ma nosić, w domku wertuje sobie katalogi to indywidualistą nigdy raczej nie będzie.
 

takethemoneyrun

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Cave
No. Pozwole sobie wyrazić swoje zdanie na ten temat. Jeśli odbiegnę od tematu... nie zlinczujcie mnie. :p
Uważam, że większość polskiego społeczeństwa jest nieco zacofana mentalnie. Pod każdym względem. Również wyglądu jednostki. Każdy patrzy na drugiego. Boi się kolorów, krojów, materiałów, wzorów. Już jakiś czas mieszkam w Londynie. Gdyby jakiś typowy (chodziaż nie wytłumacze dokładnie jaki to jest typowy) polak postawił tu noge (a był już taki niejeden pewnie) stwierdziłby, że każdy facet w Londynie, tudzież w całym UK jest gejem. haloo. ludzie tu wyglądają jak z wybiegów. Ja sam zmieniłem tutaj swoje podejście do mody. Tutaj moda jest jednym z priorytetów. Często i coraz częśćiej zależy od tego jak wyglądasz, jak pachniesz jaką prace dostaniesz. Swoim wyglądem reprezentujesz siebie. Zresztą tak jest w każdym zachodnim państwie. halo? Jeśli się w czyms mylę. Poprawcie proszę. :phi:

Wiadomo. To nie ma nic wspólnego z orientacją. Kolorowe ciuchy są najlepsze : >
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mówi się: "nie szata zdobi człowieka". I rzeczywiście coś w tym jest, bo nie każdy dobrze wyglądający chłopak jest gejem. Być może jest meteroseksualistą, czyli facetem, który po prostu dba o swój wizerunek, ale meteroseksualista a gej to dwie różne sprawy. Moim zdaniem nie ma wyznacznika mody gejowskiej, każdy człowiek jest inny, jednak myślę, że wyznacznikiem nie jest różowa koszulka bądź solarium. Moja znajoma namówiła swojego chłopaka, aby ten kupił sobie różową/fioletową bulzkę i odziwo, on ją nosi i nie płacze, że jest pedałem. Zwyczajna kwestia gustu. Mam znajomych gejów, którzy zwyczajnie, żeby nie wzbudzać podejrzeń, bo polskie społeczeństwo jest pełne stereotypów. Ja nie mam nic przeciwko osobom dbającym o siebie. Myślę nawet, że czułbym się lepiej w towarzystwie osób, którzy poświęcają czas swojemu wyglądowi aniżeli w towarzystwie tak zwanych "macho". Bo co to za sztuka załozyć dresik i adiki?
 
Do góry