Jak ubiera się gej?

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Chodzi o to, że jak ktoś się ubiera/wygląda zniewieściale czy jeszcze jak to się zwie, to nie rozumiem czemu nazywa się go GEJEM czy PEDAŁEM. To, że ktoś wygląda jak męska wersja joli rutowicz nie znaczy, że jest on gejem, ludzie!
A ja usłyszałem "pedały" jak szedłem obok dresów z chłopakiem, który jest w rzeczywistości moim kuzynem ;) To można usłyszeć zawsze i wszędzie, bez względu na to, jak się wygląda :p
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
ot, polskie spoleczenstwo karków z siłowni ;)
Dokładnie :lol:

A ja, gdybym był gejem, to ubierałbym się tak, jak lubię ;) Wg mnie, nie ma wyznacznika w ubiorze, żeby pokazać, że jest się gejem. Różowe koszulki, solarium czy żelik na włoskach, to tylko stereotyp jakiś głupi, przez co każdy "elo boy" jest uznawany za geja, a w rzeczywistości ma dziewczynę, najczęściej podobną do siebie.

@ RdK16
No ale wszystko powinno miec swoje granice...
http://www.youtube.com/watch?v=K-VW1XZwF80

W Polsce on by za długo tak wyglądając nie pożył :D
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
hahahhhaa , ale on jest przestylizowany, dla mnie to juz jest wynaturzenie ;)
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
No ale czy chłopak hetero nazwałby się meską barbie. A z czym się kojarzy barbie? A on nazwał się barbie, nie kenem :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nie mnie to oceniać jakiej jest on orientacji ;p
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
No wg mnie też nie jest gejem. Po prostu ma dziwne odchyły i tyle :D Z tym, że za takie coś, to już można nieźle dostać [przynajmniej tak mi się wydaje]...
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Gejem jest, czy nie to wydaje mi się, że żadna laska nie chciałaby miec z nim potomstwa.
 

Twiggy

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Hell
Twiggy , ekstra tylko ze jakbys swą inteligencją nie pojela Ci kolesie są 'troszke' przestylizowani. sa specjalnie tak przekolorowani bo jakis idiota uwaza ze mezczyzni nie powinni dbac o siebie.

ps.
cristiano-ronaldo-hardy-7228-7.JPG


np ronaldo to tez dla Ciebie pedal ? bo ma dopasowana koszulke i mocno krotkie spodenki ? (aha, jesli masz sie czepiac ogolonych nog to od razu mowie ,ze byl po operacji wtedy ;])


Niewiem co ma do tego inteligencja, to tylko moje własne zdanie, jesli ktos bylby puchaty i mial kocie uszka nazwałabym go kotkiem,jak ktos biega i jest w tym dobry jest sportowcem, a jak ktos wyglada tak jak na wyzej przedstawionych zdjeciach to nazywam go gejem i nie wnikam co robi w łozku. Proste i logiczne, ale widac nie dla kazdego.

I tak, Twoj boski ronaldo tez jest dla mnie pedalem.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Cóż za niesamowite ograniczenie umysłowe. Nazywać kogoś pedałem, bo ubiera się jak na w.w. zdjęciu. Śmiać się chce i tyle. Na ogół ubiór u geja to rzecz do długich dyskusji. Jedni ubierają się jak każdy inny, czyli nie można po ich ubiorze powiedzieć, że jest gejem, a zaś niektórzy naprawdę to w sobie koloryzują i noszą np. bardzo obcisłe, różowe koszulki z jakimś misiem.
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Cristiano Ronaldo- cenie go za umiejetnosci pilkarskie, nie za wyglad, zeby bylo jasne.

to raz, a dwa, wytlumacz mi prosze dlaczego, na jakiej podstawie taki styl ubierania jaki preferuje Ronaldo i inne osoby, dlaczego uwazasz go za gejowski ? dlaczego osobe ktora tak sie ubiera nazywasz pedalem ? nie znasz innych slow ? tak Cie nauczyli na wsi ? mowisz tak, bo koledzy z wioski tez tak mowia ?
i teraz pytanie , wolisz takiego faceta :
drwal-strongman.jpg


czy ktoregos z tych ?
dsquared16182.jpg


i w ogole , k*a od kiedy UBIOR swiadczy o ORIENTACJI SEKSUALNEJ. zawsze myslalem ze to czy jestes gejem zalezy od tego, czy sypiasz z facetem czy dziewczyna ? ale widac sie myle, dobrze ze Twiggy mnie oswiecila.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
twiggy nie jest proste. Ilu gejów znasz osobiście i jesteś z nimi na cześc i to oni Ci powiedzieli, że są gejami? Jeżeli żadnego to przykro mi ale nie możesz oceniac po ubraniu kto jest gejem, a kto nie. Tzn. nikt Ci nie zabroni oceniac ale wtedy twoje zdanie jest mało ważne
 
Do góry