Jak To Zrobic,zeby Wlosy Byly ...

marylka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
hej ! :D chcialam zapytac czy macie moze jakies sposoby albo wyprobowane kosmetyki do wlosow, zeby byly jakby to powiedziec... bardziej wyraziste, ceimniejsze, zeby widac bylo ich kolor anie takie zmatowiale, zeby byly jednolite ,jednego koloru, a nie - na kocowkach- jasne ,a u nasady- ciemniejsze :phi: :) pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :eek:k:
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Farbowanie. Szamponem na przykład. Są takie, że po 4-8 myciach się zmywają. Ale tak na prawdę to po 1 już się zmywają i może wtedy pokryje te jaśniejsze. Bo innego sposobu to nie znam.
 

marylka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
kinga18ink bardzo dziekuje za odp. :) wiesz...ja jednak wole nie farbowac, wiem ,ze to byloby najlepszym rozwiazaniem do osiagniecia tego celu jednak mam nadzieje ,ze znajdzie sie jeszcze ktos kto zna jakis inny sposob.
ja zostane jeszcze przy fryzurze ani muchy(bo strasznie mi sie podoba :D :p ) podobno jej wlosy traktuje sie nablyszczaczem dlatego sa takie nieposklejane tylko tworza jakby taka czapeczke ;) czekam czekam :papa:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
mi tez sie wydaje ze pociemnic wlosy mozna tylko szamponami koloryzujacymi albo farbami :D no bo niby jak inaczej :]
 

marylka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
bo chodze do szkoly... <_< dzieki za wasze odpowiedzi mysllaam ze cos takiego istnieje ale mi to zawsze cos odbije i szukam niestworzonych rzeczy :lol: ;)
 

Kij_Ci_w_oko

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Łupiny orzecha włoskiego, do kupienia w dobrych aptekach i sklepach zielarskich.

Olej rycynowy-tani, w każdej aptece, dodatkowo odżywia włosy, należy jednak pamiętać, by z nim nie przesadzić i dokładnie umyć, nawet dwa razy.

Płukanka z szałwii.

Pozdrawiam.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
słyszałam że można zrobić płukankę z orzecha włoskiego i tym płukać włosy. podobno przyciemni
 
Do góry