Jak to wygląda z boku ?

manila

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z chatki:)
Hej :)

Znajoma poleciła mi to forum, więc postanowiłam skorzystać.
Moja historia wygląda tak : od okołu 2 lat przyjaźnię się z pewnym chłopakiem. Na początku rozmawialiśmy okazjonalnie, potem coraz częściej, głównie na gg. Od pół roku spotykamy się często.
Po 3 miesiącach znajomości oboje stwierdziliśmy, że jesteśmy przyjaciółmi. Czasami się zachowywał jakby mu o coś więcej chodziło, ale rzadko tak było.
W ciągu ostatniego miesiąca coś się zmieniło, zaczął się do mnie zbliżać, przytulać itp, byliśmy razem na wczasach, on przychodził do mnie do pokoju, zamiast spać gadaliśmy do późna, potem doszło coś więcej, zaczął dotykać moich intymnych miejsc. Po powrocie on znowu to robi, przytula się, dotyka, jest wspaniale, czuję się niesamowicie....chyba się w nim zakochałam, ciąglę o nim myślę, tęsknię, licze godziny kiedy znowu go zobaczę, nie wiem czy on czuje to samo do mnie, boję się zapytac bo boję się odpowiedzi, on mówi o mnie "przyjaciółka" więc dlaczego to wszystko robi ? czy to mozliwe, żeby nic nie czuł do mnie? Jak wg Was to wygląda z boku ?
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Może mówi "przyjaciółka" bo boi się, że cię społoszy?
nie bój się, pogadaj z nim, niech on postawi sprawę jasno.
 

Zocha

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małe miasteczko
Możeliwe, że boi się Ciebie spłoszyć...
Nie wiem jak jest u was, ale u mnie chłopak nie pyta się dziewczyny czy chce z nim być tylko to widać po nich i oni sami to wiedzą ale nie ma tych słów "czy chcesz ze mna być" czy coś takiego... Możę on do tego w ten sposób podchodzi.... ;)
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
Nie wiem jak jest u was, ale u mnie chłopak nie pyta się dziewczyny czy chce z nim być tylko to widać po nich i oni sami to wiedzą ale nie ma tych słów "czy chcesz ze mna być" czy coś takiego... Możę on do tego w ten sposób podchodzi.... ;)

wiadomo że się nie zadaje tego typu pytań.
 

manila

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z chatki:)
czasami mam wrażenie, że jemu jest dobrze tak jak jest, przy innych odsuwa się ode mnie a tak jest blisko.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
A nie męczy Cię bardziej niepewność? Niż strach co on powie?
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No pewnie-zapytaj.
Bo jeśli (załóżmy taki wariant)-On do Ciebie nic nie czuje, ale zobaczył, że może się do tego stopnia posunąć, a Ty nie masz nic przeciwko to może to traktować jako takie 'zabawy bez zobowiązań' z przyjaciółką...
Albo jest drugi wariant bardziej optymistyczny, że faktycznie darzy Cię uczuciem.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Zapytaj, jeśli nie chcesz żyć w niepewności. I z wariantami Zamyślonej się zgadzam. Myślisz, że mógłby się Tobą bawić, czy raczej to wygląda na coś więcej. Bo z zewnątrz nieważne jak wygląda. Ty go lepiej znasz i możesz się domyślać jak to wygląda w jego oczach. Porozmawiaj z nim po prostu ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
weź go na rozmowę :) wiem że to będzie dziwne ale lepiej wiedzieć na czym się stoi tym bardziej że ty coś do niego czujesz...
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
coz, starczy krotki pocalunek i po sprawie :p wszystko sie wyjasni!
( swoja droga, uwazam ze nie ma czegos takiego jak przyjazn damsko meska... pies jest najlepszym przyjacielem czlowieka, a gej kobiety... )
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Hej :)

Znajoma poleciła mi to forum, więc postanowiłam skorzystać.
Moja historia wygląda tak : od okołu 2 lat przyjaźnię się z pewnym chłopakiem. Na początku rozmawialiśmy okazjonalnie, potem coraz częściej, głównie na gg. Od pół roku spotykamy się często.
Po 3 miesiącach znajomości oboje stwierdziliśmy, że jesteśmy przyjaciółmi. Czasami się zachowywał jakby mu o coś więcej chodziło, ale rzadko tak było.
W ciągu ostatniego miesiąca coś się zmieniło, zaczął się do mnie zbliżać, przytulać itp, byliśmy razem na wczasach, on przychodził do mnie do pokoju, zamiast spać gadaliśmy do późna, potem doszło coś więcej, zaczął dotykać moich intymnych miejsc. Po powrocie on znowu to robi, przytula się, dotyka, jest wspaniale, czuję się niesamowicie....chyba się w nim zakochałam, ciąglę o nim myślę, tęsknię, licze godziny kiedy znowu go zobaczę, nie wiem czy on czuje to samo do mnie, boję się zapytac bo boję się odpowiedzi, on mówi o mnie "przyjaciółka" więc dlaczego to wszystko robi ? czy to mozliwe, żeby nic nie czuł do mnie? Jak wg Was to wygląda z boku ?


Ty też twierdzisz, że jest Twoim przyjacielem?
Jeżeli tak, nie powinnas beć się zapytać co się między wami dzieje, bo to juz nie jest przyjaźń.
Myślę, że On też czuje cos więcej do Ciebie.
I szanuj się. Napisałaś, że wydaje ci się, że jemu jest dobrze, tak jak jest teraz, to skoro on się Tobą bawi to Ty sie szanuj i nie pozwalaj mu na takie coś- chyba, że to coś więcej dla Niego znaczy.
 

manila

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z chatki:)
Eee... I Ty sobie na to pozwalasz? :mruga:


właśnie w tym problem. Myślę, że gdyby mu nie zależało to by się nie starał,a tak jak widzi że coś się dzieje to natychmiast chce wiedzieć o co chodzi i wyjaśnić do końca, a mógłby przecież zostawić to tak jak jest.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Staraniem nazywasz obmacywanie Cię? o_O No sorry, to ja niedzisiejsza jestem... <_<
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
mówisz ze jestescue przyjaciółmi, tak? Więc pogadaj Z nim jak z przyjacielem. Zapytaj sie co dla niego znaczą te przytulania, dotykanie itd.. ;p Powodzenia :)
 
Do góry