jak to ogarnąć ?

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
witam po dłuzszej nieobecnosci ; )
nie wiem jak sie zachowac w stosunku do dziewczyny, która zachowuje sie wg mnie troche dziwnie
raz sama zagada zebym w ten sam dzien przyjechal na jej osiedle na piwo ; tak tez sie dzieje i wszystko w jak najlepszym porzadku
dwa dni pozniej nie przyszla na spotkanie bo nie miala nastroju (jakies jej klopoty) a potem przepraszala ze nie przyszla a nie ma komorki ani neta chwilowo i nie miala jak mnie uprzedzic wczesniej, odezwala sie pozniej jak byla u kolezanki i zaproponowala zebym przyjechal do niej
tym razem tez okej i od tamtego czasu nic sie nie odezwala, napisalem i bez odpowiedzi..
wiem ze zrobie i tak co bede chcial, ale chce poznac Wasze zdanie na ten temat.
raczej watpie zeby sie w ten sposob bawila bo.. bo poprostu ja znam i wiem ze by tego nie zrobila celowo.
powiem tez, ze ciezko do niej dotrzec, cale zycie chodzi swoimi drogami.
a mi na niej zalezy ; d
Pozdrawiam Szacunek i Powodzenia ;
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Albo dziewczynie nie było podczas tych spotkań tak dobrze jak Tobie, albo po prostu czeka na Twój ruch.
Mimo wszystko, dziewczyny wolą być zdobywane niż zdobywać.
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Po co zgadywać? Nie lepiej szczerze z nią o tym porozmawiać co się dzieję? Przecież przyczyny mogą być różne np. takie jak wyżej zostały powiedziane lub kłopoty rodzinne, osobiste problemy, o których nie ma odwagi mówić.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Lisa, a nie sądzisz, że taką rozmową chłopak może stracić?
Zawsze istnieje ryzyko, że coś źle odczytał. A jeśli się okaże, że ona nic do niego nie czuje i nie myśli o nim w ten sposób, to po rozmowie może stać się ostrożniejsza.
A jeśli czeka na jego ruch, to pytaniu 'o co chodzi?' dziewczyna może sobie pomyśleć, że to ona ma wszystko ciągnąć.

W ogóle szczere rozmowy o takich uczuciach to głupota.
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
To przecież był jego pierwszy krok, rozmowa o tym, że coś czuje do niej i martwi się o nią i o jej zachowanie
 

ZiOmEkXxX

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Pojedź do niej i powiedz że przypadkiem tu jestem, albo cos takiego! Napisałem co myślę na ten temat! Może ci coś nie pasuje ale ja jestem za młody żeby doskonale radzić coś komuś! :D A więc powodzenia! :)
 
J

J.B

Guest
Tak czytam co Wy tu wypisujecie i wychodzi mi na forumową telenowelę w stylu argentyńskim.

Z tego co napisałeś:

1) nie znasz jej, tylko wydaje Ci się, że ją znasz
2) słuchasz potulnie jej próśb i jesteś na każde zawołanie
3) zależy Ci i latasz za nią

No cóż, stawiam browca, że jej nie zdobędziesz z takim podejściem.

Nie będę Ci tu radził bom leniwy jest ostatnio :D Poczytaj tematy w podrywie... może się kapniesz o co biega.

J.B
 
Do góry