jak to odróżnić ?

adamooo22

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak odroznic kiedy dziewczyna ma gdzies kolesia od tego, gdy z nim pogrywa? Chodzi o odwolywanie spotkan i przekladanie, olewanie tel, smsow itp ?? jak odróznic kiedy jest sens probować kilka razy? Drugie pytanie jest jeszcze po co tak robią laski i na ile to częste? Czy to prawda że tak się potrafią bawić nawet gdy koleś sie podoba?
 
D

Drad

Guest
Jak odroznic kiedy dziewczyna ma gdzies kolesia od tego, gdy z nim pogrywa? Chodzi o odwolywanie spotkan i przekladanie, olewanie tel, smsow itp ?? jak odróznic kiedy jest sens probować kilka razy?
Zależy jak się zachowuje przy Tobie. Jeżeli w jej zachowaniu są racjonalne przesłanki, że możesz jej się podobać, to próbuj. No a jeżeli widzicie się, a ona Cię dalej olewa, albo jest neutralna, to raczej marne widoki.

No i oczywiście pomyłką jest post Victora, chyba że by założyć, że te wszystkie czynniki występują razem, a laska nie przejawia oznak zainteresowania w żadnej sytuacji.
 

gremix78

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zadzwoń do niej albo napisz i się zapytaj skoro nie potrafisz tego wyczuć czy dalej masz się starać czy też sobie odpuścić bo nie widzisz zainteresowania z jej strony.
 

adamooo22

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Heh w takim razie dodam ze pisze ogólnie, nie o jakiejs sytuacji. To nie tak że jakas laska mnie olewa na wszystkich frontach. Poprostu mysle że może nieraz za szybko odpuszczałem. Wiec wlasnie nie wiem za bardzo jak odrożnic kosza od zbawiania sie ze strony kobiety czy jak odrożnic że robi jakies tesciki.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jak odroznic kiedy dziewczyna ma gdzies kolesia od tego, gdy z nim pogrywa? Chodzi o odwolywanie i przekladanie, olewanie tel, smsow itp ?? jak odróznic kiedy jest sens probować kilka razy? Drugie pytanie jest jeszcze po co tak robią laski i na ile to częste? Czy to prawda że tak się potrafią bawić nawet gdy koleś sie podoba?

Pogrywają z różnych powodów. Często same inicjują sytuacje po czym hamują dając ci pole do popisu - żebyś nie myślał że to na się o ciebie starała (choć w rzeczywistości tak było). Chcą również pokazać, jakie to one trudne sztuki są. Generalnie pogrywają żeby przetestować, jak bardzo można cię wkvrwić.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Na moje dwie możliwości.
P&P, ale jeśli tylko cały czas odrzuca to można to skreślić.
a druga, przykro mi, ale szukaj innej, może zrozumie co straciła, tylko że wtedy może i będzie za późno.
 

Piczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
na początku chce się przywitać, to mój pierwszy wpis na tym forum.
wracając do tematu to odwoływanie spotkań i przekładanie, olewanie telefonów i smsów (o ile zdarza się to notorycznie) jest ewidentnym sygnałem że dziewczyna traci zainteresowanie i już jej zwyczajnie nie zależy, po prostu gość się jej znudził i nie chce się z nim spotykać, jeżeli coś takiego ma miejsce raz na jakiś czas to tak jak napisał RasNup jest to P&P
 
D

Drad

Guest
wracając do tematu to odwoływanie i przekładanie, olewanie telefonów i smsów (o ile zdarza się to notorycznie) jest ewidentnym sygnałem że dziewczyna traci zainteresowanie i już jej zwyczajnie nie zależy, po prostu gość się jej znudził
Takie coś zdarza się zwykle na początku - i raczej do tego odnosi się temat. Bo jak w związku laska zaczyna olewać faceta, to sprawa jest raczej jasna.
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Jak odroznic kiedy dziewczyna ma gdzies kolesia od tego, gdy z nim pogrywa? Chodzi o odwolywanie spotkan i przekladanie, olewanie tel, smsow itp ?? jak odróznic kiedy jest sens probować kilka razy? Drugie pytanie jest jeszcze po co tak robią laski i na ile to częste? Czy to prawda że tak się potrafią bawić nawet gdy koleś sie podoba?

To całe pogrywanie/zwodzenie może pojawić się na etapie "przed wzięciem numeru" lub "po" - przyczyna chyba jasna, laska nie chce wyjść na łatwą. No a jak laska ma Ciebie gdzieś to nawet numeru telefonu nie dostaniesz - ogólnie po jej zachowaniu widać, że nie jest zainteresowana, nie ma ochoty z Tobą gadać, rozmowa się nie klei, nie patrzy na Ciebie, ucieka wzrokiem gdzieś na boki, odchodzi lub odwraca się do Ciebie plecami. Proste.

J.B
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Bardzo prosto :) Jesli pogrywa a ty to będziesz olewał to w końcu stwierdzi, że to bez sensu, a jeżeli ma Cie gdzieś to na tym sie to skończy :)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Jak odroznic kiedy dziewczyna ma gdzies kolesia od tego, gdy z nim pogrywa? Chodzi o odwolywanie spotkan i przekladanie, olewanie tel, smsow itp ?? jak odróznic kiedy jest sens probować kilka razy? Drugie pytanie jest jeszcze po co tak robią laski i na ile to częste? Czy to prawda że tak się potrafią bawić nawet gdy koleś sie podoba?


teraz odpowie Ci specjalistka :D

1. Zależy jak dobrze ją znasz.
2. Jeśli odwołuje, przekłada to nie znaczy, że ma Cie w du... może naprawdę coś jej wypadło i jak proponuje inny termin to raczej jej zależy.
3. Jak znacie się krótko to niestety, ale musi Ci wystarczyć tekst typu... sory nie mogę się z Tobą dziś zobaczyć i nic nie możesz zrobić, nie powinieneś się wręcz tym zrażać i doszukiwać problemów.
4. w sumie odróżnić się tego nie da, możesz ja jedynie śledzić i sprawdzać, czy Cię nie okłamuje.
5. Jeśli chodzi o tel. i esy to muszę Cie zmartwić, ale też nie możesz tu zawile zrobić, może nie jest uzależniona od tel i nie spogląda co 5 min, czy nie dostała od kogoś esa. Możliwe, że leży sobie wyciszony w torbie owej pani, a ona nie usłyszy nawet jak będziesz barabanił bez przerwy (ja tak mam :D moja siostra dostaje pier.dolca gdy do mnie dzwoni, musi z 6 do 8 połączeń wykonać bym przy dobrych wiatrach usłyszałabym, że coś w torbie wibruje, a teraz schytrzyła się i dzwoni do brata jak chce ze mną gadać :D )
6.próbować jest sens zawsze, gdy dziewczynie podobasz się. A w sumie, nie masz nic do stracenia....

po co to robię? ale co?

dowołuję spotkanie bo:
1. nie mam czasu, bo coś wypadło mi pilnego,
2. straciłam ochotę na spotkanie,
3. (tyczy się ciach!) zabrakło mi pewności siebie,

nie odbieram tel i nie odpisuje bo:
1. NIE SŁYSZĘ!
2. Nie mam możliwości swobodnej rozmowy
3. Właśnie pokłóciłam się ze staruszkiem i nie jestem w stanie rozmawiać

Jak często to mi się zdarza?
Codziennie! A ja mam takie szczęście, że właśnie wtedy gdy mi na kimś zależy, mam głupie zbiegi okoliczności, że nie mogę. A z czego łatwiej jest zrezygnować? Z własnego życia i zawalenie na jakiejś płaszczyźnie jego, czy ze spotkania z dopiero co poznanym chłopakiem? Dla mnie odpowiedz jest jasna! Niestety jak uważa mnie taki gość za intrygantkę to lepiej będzie dla nas obojga jak nie zadzwoni już do mnie więcej....

Nie uważam tego za zabawę! Jak koleś mi się podoba to stawka jest wysoka, przecież może się wkurzyć i obrazić i więcej nie zadzwonić, nie uważam tego za coś przyjemnego, mnie to nie rajcuje. Wolę iść na spotkanie z nim by zadziałał mój urok i czar na niego jak sztuczki typ. nie chce wyjść na łatwą... :D


p.s. długo znacie się? cysto to robi? proponuje Ci inny termin? Może naczytała się jakiś głupich poradników i temu tak robi, proponuję udać się do księgarni lub biblioteki i poczytać parę pozycji na ten temat... no i odrobinę wyczucia...
 
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Popieram przedmówczynię. To, że dziewczynie zdarzy się przełozyć spotkanie, i odpisać na smsa z opóźnieniem lub wcale, nie oznacza że jest intrygantką i że sobie pogrywa.Może nie mieć kasy na koncie, zostawić gdzies telefon, zdarza się.

Jeżeli tak jest, ale mimo wszystko gdy sie spotykacie, zerka na ciebie z usmiechem, śmieje się z twoich żartów i zwyczajnie dobrze bawi sie w twoim towarzystwie(to chyba łatwo zauwazyć, wyczuć) to jestes na dobrej drodze.

Może byc tez inna sprawa: może boi sie zaangazować, pokazać, że jej zalezy, bo ostatnio sie "nadziała", pospieszyła i wyszło źle.

Spróbowac możesz, ale zachowaj nieco dystansu. Nie wydzwaniaj do niej milion razy dziennie i nie pytaj czy masz u niej szanse. To będzie dośc żałosne, zwłaszcza, jesli niczego sobie nie obiecywaliście.

powodzenia:)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
w sumie na początku znajomości powinna być zabawa, flirt, niezobowiązujące spotkania i kontakty przez tel. lub net. Chyba każdy lubi spędzać miło czas i właśnie to jest wasze zadanie nr.1. miło spędzajcie razem czas, poznawajcie się na wszystkich płaszczyznach, ale powoli... im szybciej zapali się w was ogień tym szybciej zagaśnie.....
może te unikanie jest wynikiem tego, że Ty za bardzo śpieszysz się, a ona w taki sposób hamuje Twój zapał, chce zwolnić tępo, bo może je przeraża.... pomyśl nad tym!
 

najimi

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Toruń
wydaje mi sie, ze to wszystko zalezy od dziewczyny...
kazda jest inna i kazda postepuje inaczej w danej sytuacji
nie da sie napisac: "one robia tak i tak zawsze wtedy gdy ty robisz to i to" :]
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
najimi , jesteś mistrzem w odkopywaniu starych postów, mistrzostwem jednak był ten sprzed 5 lat.
ładnie nabijasz sobie posty ;-D
 

najimi

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Toruń
czlowiek uczy sie na bledach, prawda? ;)
juz teraz po prostu bede przykuwala wieksza uwage do dat :p
 
Do góry