Jak To Jest...?

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
witam wszystkich :) mam takie pytanko: co mam myslec o tym jezeli chlopak mowi ze nie moze beze mnie zyc,ciagle wyznaje mi milosc jakies komplemenciki, a jest z innymi dziewczynami... :/ chce zapomniec czy po prostu mowi mi aby mowic?bo ja to juz nie wiem...
 

Attachments

  • post_18075_1156157055_thumb_1_.jpg
    post_18075_1156157055_thumb_1_.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 2

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
nie zabardzo rozumiem, to jest twoj chłopak, czy jak?? i co masz namysli ze jest z innymi dziewczynami, bo skoro jestes z nim i chodzicie a spotyka sie np z koezankami to wydaje mi sie ze jezeli ci na nim zalezy to powinnas mu zaufac,pewnie mowi tak zeby cie do siebie przekonac ze oprócz ciebie inna sie dla niego nie liczy
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
To pewnie oznacza że pociagasz go seksualnie marzy mu się seks i nic ponadto.. bo jakby było inaczej to by olał inne laski
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Troche mylnie to napisałaś. Niewiadomo czy to Twój chłopak czy kolega. Ale jeśli kolega to może poprostu czekja na Twój ruch. A jeśli chłopak to Ty jeszcze z nim jesteś?????? Skoro on jest z innymi dziewczynami? I w jakim sensie jest z tymi innymi????
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wlasnie! to jest twoj chlopak czy jeszcze nie?? jak kolega to wiesz moze ty mu daj jakis znak a jak chlopak to pogadaj z nim albo daj mu do zrozumienia ze ci to przeszkadza!
 
Do góry