Jak to jest z tymi buziakami

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Czy podczas pierwszego spotkania należy dać dziewczynie całusa w policzek/rękę. Czy nie ? A jeżeli nie za pierwszym razem to podczas którego spotkania.
 

_miszka_84

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Na początek zależy ile macie lat.

Ale bez względu na wiek delikatny całus w rękę w zupełności wystarczy (tak przynajmniej ja robiłem i widziałem że dziewczynom to sie podoba bo ani natarczywe ale z drugiej strony miłe). Na nastepnym spotkaniu na przywitanie sam możes zostać obdarowany całusem w policzek.

I całus w policzek na pierwszej randce ... nie wskazane moim zdaniem.
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
miszka widze ze jestes troche starszy ode mnie bo rocznik 84 (chyba) ja jestem 93 i np. w szkole to sie wita z kolezankami wszystkimi buziaczkiem w policzek ;]
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
miszka widze ze jestes troche starszy ode mnie bo rocznik 84 (chyba) ja jestem 93 i np. w szkole to sie wita z kolezankami wszystkimi buziaczkiem w policzek ;]

Krejzi jesteś.

Pocałunek w rękę to niezobowiązujące powitanie dziewczyny, jednak w dzisiejszym po*je*banym świecie pokemonów możesz zostać odebrany za jakiegoś pomyleńca. Tak więc na początek podajesz dłoń - wyczujesz czy dziewczyna oczekuje całusa, czy puści rękę.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Pocałunek w rękę?
Nie... O ile lubię wszelkie oznaki dobrego wychowania, "dżentelmeństwa"- przepuszczanie w drzwiach, puszczenie przodem kobiety, podniesienie się, gdy wychodzi i tak dalej- to pocałunek w rękę jest dla mnie przeżytkiem, krępuje mnie, nie lubię tego jak nie wiem (a pokemonem nie jestem ;) )
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
jak dla mnie całus w reke jest ok, ale w dzisiejszych czasach mozesz zostac wysmiany. ;)
i tak jak mowili moi poprzednicy: podaj jej reke. na drugim spotkaniu mozesz ja przywitac buziakiem w policzek.
chociaz to wszystko zalezy i tak od podejscia dziewczyny.
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
I co z tego, że nasz wyśmieją? ;d bo co? bo to jest stare?

A tak w ogóle to zależy od tego na jaką dziewczynę się trafi ;s
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Zależy... jeżeli macie pierwsze spodkanie to możesz na wejście sobie podarować, a na zakończenie randki (o ile była udana) całus w policzek...
 

_miszka_84

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
poniekąd moja odpowiedź "prowokacja" się powiodła bo oczekiwałem właśniej takich odpowiedzi. Każde pokolenie inaczej się zachowuje i dziś jak już zostało to napisane pocałunek w rękę może zostać wyśmiany bądź wcale się nie spodobać dla wybranki a moim zdaniem jest to coś cennijeszego niż pocałunek w policzek bo w policzek możesz pocałować każdą swoją koleżankę natomiast pocałunek w rękę jest to coś szczególnego co często krępuje "płeć piękną". Dziewczyny z moich czasów(niby TYLKO kilka lat różnicy ale różnica widoczna gołym okiem) nie odbierały tego ja te dzisiejsze ale wtedy moim zdaniem było większe dbanie o swoją intymność, romantyczność (też dziś cecha niechciana u dziewczyn ... u dużej większości) i dbanie o siebie nawzajem. Czasy się zmieniają i zmieniają się też sposoby na okazanie miłości czy wyrażanie czułości. Każdy ma swoje podejście i najważniejsze jest to aby być zgodny z samym sobą i nie poddawać się "głupim" trędom a wtedy jeżeli dziewczyna jest tego warta to będzie z Tobą na dobre i na złe. Z resztą podczas pożegnania można wyczuć czy dziewczyna przymmie buziaka więc jak masz ochotę w ten sposób podziękować jej za spotkanie to nie krępuj się. Nie spróbujesz bedziesz żałował przez długi czas :). Pozdrawiam
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
To tak jak z pierwszym pocałunkiem z dziewczyna, nie spróbujesz to sie nie dowiesz jak zareaguje ;]
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Dla mnie, to zależy od miejsca w którym się jest. Ostatnio będąc na imprezie, nie znając połowy dziewczyn witałem się dość obscenicznymi buziakami - bo jak wszyscy się tak witają, to wszyscy. Niestety, każdy ma swoje towarzystwo, jedni rozumieją się bardzo dobrze i umieją bawić we własnym gronie, natomiast z kim innym nie porozmawiają nawet o pogodzie...
 
Do góry