Jak tańczyć na dyskotece

JAku

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
POMOCY!!!W szkole zaczynają sie dyskkoteki, a ja nie umiem tańczyć!!!Pomozcie!!!Ja tanczyn przy techno i szybkich rytmach???I nie mówcie ze to samo przyjdzie na dysce i takie tam...POMOCY!!!!
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
do techno? widziałam jak inni tak tańczą :D trzeba skakać i machać rękami :D najbardziej jest też stosowny tak zwany 'bieg w miejscu' :D :D :D powodzenia :)
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja tez w sumie tak dokładnie nie wiem. Jak juz będziesz na takim disco to popatrz co inni robią i nasladuj ich :)
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Pogladaj teledyski na Vivie Mtv albo na czyms tam napewno cos podlapiesz .( tylko nie rob tanca brzucha )
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
dlaczego ten temat jest w dziale Aktualności i nowości ??
temat przenoszę do .... Imprezy i dyskoteki :D
nie jestem pewien, ale to chyba bedzie dobry dział :p
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Mnie się wydaje, że każdy umie tańczyć lepiej czy gorzej ale umie. Ale jeśli twierdzisz, że nie umiesz już tak naprawde no to na takiej dyskotece są zwykle jakieś 3 wolne kawałki, wtedy potańczysz :p
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Potanczysz (czytaj potrzymasz sie za rece i bedziesz suwala nogami po podlodze )
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
To serio samo przyjdzie :) A zresztą cio sie przejmujesz, każdy tańczy jak potrafi a uwierz mi że potrafią wsztscy z tym, że jedni lepiej inni gorzej :) Ja sie nigdy nie zastanawiam nad tym jakie mam wykonywac ruchy. Jak wpadam w trans to to samo daje :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
To samo przyjdzie mówie ci! Też tak myślałam ze nie umiem tanczyc do techno ale to jakos tak samo...nie mysl o tym i czuj rytm :D:) no i wiesz do techna to najlepiej biełe rękawiczki :p
a tak wogle to imprezy w szkole i techno wow to cos nie za bardzo pasuje jak u mnie :p powodzenia :)
 

edi

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Techno każdy tańczy na swój sposób. Powiem Ci że masz fajnie jeżeli na dyskotekach szkolnych puszczaja techno( u mnie tak nie było). Jak masz naprawde ten problem to po prostu idź na jakąs impreze do jakiegoś klubu i przypatrz się .:) To nie jest żadna sztuka większości skacz i będzie dobrze :eek:k: Bo masz do wyboru albo będziesz tańczył albo siedział. Widziałam tylko raz osobe która nie umiała tańczyć na techno i zwróciła uwage większości osób dookoła - niekt nie wiedział czy ma się śmiac czy płakac .Dlatego nie radze ryykowac i czekac az samo przyjdzie :p . Ale wydaje mi się że napewno masz znajomą która słucha techno a jezeli słucha to napewno umie tańczyc, napewno Ci pomoże lepiej niż my bo ciężko jest to wytłumaczyć :] . Albo po prostu wejdź na jakąś stronke i zobacz imprezy techno tam zobaczysz jak się tańczy. Pozdrawiam i zycze powodzenia :papa: :eek:k:
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
zobaczysz, ze jak pójdziesz na impreze to samo przyjdzie i będzie dobrze, nie martw sie na zapas :) powodzenia
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
ściągnij sobie kilka piosenek techno tylko takich dyskotekowych bardziej poszukaj na necie sobie gdzies.....i jak na dyskotece uslyszysz to bedziesz wiedzial o co chodzi. A na teraz polecam piosenke tylko tytulu nie znam idzie cos takiego "bo ja tańczyć chcę" wejdz na kaze
 
Do góry