jak tam wyniki z maturki tegorocznej?

paulinkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
No wiec tak jak w temacie... zadowoleni z wyników maturki?? chwalcie się swoimi wynikami ;) Pozdrawiam ;)
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
chwalić zaczną się dopiero za 2,3 dni. dzisiaj WIELKIE opijanie matur :p zdanych bądz nie;p
osobiście? średnio.. liczyłam na więcej. pochwalić się mogę rosyjskim-83%.
 

BoZeNkA_89

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja ogólnie mam poprawkę z gery, ale polski poszedł mi fajnie-67% no i francuski/57 ;) ale jestem zadowolona.
 

jacek999

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
moje wyniki to:
- polski P - 66% (nie znosiłem tego przedmiotu, tak więc i wynikiem się nie przejmuję :D )
-angielski P - 87% (bardzo żałuję, że nie pisałem rozszerzenia)
-matma P - 56% (bez przygotowania)
-geografia R - 78% (liczyłem na więciej)

kluczowy miałbyć dla mnie angielski i geografia, tak więc nie jestem zbytnio zadowolony.
mój cel to UE w Poznaniu, a jeśli nie wyjdzie to muszę się zadowolić U.Szczecińskim.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
powiem tylko ze jestem zadowolony :D najgorszy wynik mialem z polaka, ale gdybym mial mozliwosc wyboru to tego syfu wcale bym nie zdawal :p
 

paulinkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
ja zgeografii jestem niezadowolona (ale dobrze ze wogole ja zdalam ;p) a poza tym Polski 54%, Niemiec 70%... dobrze ze to juz po ;)
 

meister

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
przed komputerem :>
no ja wczoraj oblewam, ale nie bylem co piątym maturzystą heh ;)

jestem zadowolony z wynikow, balem sie ze z historii nie zdac albo polaka bo takie glupoty wypisywalem ze szok (tzn okazaly sie sluszne, ale nie bylem do konca pewien). Więc:

Polak R 70%
ang R 84%
hista P 51%

filologia ang wita ;) na wsf jestem na 100%, ale licze po cichu na uni wroclawski.
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
ja sie w ogole ciesze ze zdalam jak na caly rok nie uczenia tylko baletow jest ok angola zaczelam sie uczyc 2 tygodnie przed matura uczylam sie wtedy bardzo dlugo bo stracha mialm niesamowitego na probnej maturze z angola nawet listu nie napisalam bo nie umialam więc 41% to jest ok jak na takie zaje.biste lenistwo polak 47% słabo i gelda 66%
 

agniesiaa90

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja jestem meeega zawiedziona

polski p 71%
ang p 68%
z tych przedmiotów nie robiłąm nic

gegra p (brana tylko po to zeby miec zdana matura jakby mi biologia nie poszła ) 58%
biologia r 50%:( najwieksza porażka mojego życia ale cóz egzaminator byl chyba srukniety i sprawdzal słowo słowo z kluczem ( taka sytuacje jest w polowie mojej klasy)

ale i tak technologia żywnosci wita up lublin
 
Do góry