Jak szybko otrzeźwieć się?

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
w mleczarni i na straganach przed kosciołem w dzień pierwszej komunii
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
a w czym tu pomoże 2KC? :)

zgadzam się, że uciekanie od policji najbardziej skutkuje. szkoda tylko, że jakoś ostatnio działa to na mnie odwrotnie ^^
 

PrzemekB

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
z bliska a zarazem z daleka ;)
Po co trzeźwieć xD hehe ogólnie na siłe to nie trzeźwiałem ale kumpla nie raz trzeba było ratować więc najlepiej zimnem xD a czym dokładniej to już według upodobań :D
a dla mnie na kaca jeżeli już go mam co rzadko mi się zdarza :/ najlepsze jest zimne mleko + wit.C wtedy jestem jak młody Bóg ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
spier*alanie przed policją zawsze mnie odrazu otrzeźwia biggrin.gif ;/
No jak mnie "ożywiali" to podjechała policja. Otrzeźwiałem w jednej sekundzie. Niestety na nie więcej niż kilka sekund. Po paru krokach doszedłem do wniosku, że mam w du*ie policje, oparłem się o murek i poszedłem spać, a oni świecili na mnie latarką i kazali podejść do radiowozu (tak przynajmniej mi później opowiadali) :D
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Jeden z lepszych sposobów to głowa pod kran z zimną wodą i po paru minutach można trochę oprzytomnieć, ewentualnie jeśli jest zima to można trochę "pospacerować po dworze to też daje pewne efekty.
A co do otrzeźwiania przy pomocy policji to w moim przypadku było tak że podjechanie suki szybko postawiło mnie na nogi ale zacząłem rzucać k.....i na prawo i lewo i mało co nie złapałem mandatu za używanie wulgaryzmów :D dlatego teraz się tego wystrzegam.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
hm, całkiem otrzeźwieć się szybko nie da. ale ja jak ktoś przesadzi ze znajomych to robię na siłę płukanie żołądka + godzina snu. płukanie żołądka wygląda mniej wiecej tak ze dajesz delikwentowi wode z cytryną (musi wypic - jesli nie chce współpracować to piz*a rakieta). jak juz ją odda. ponawiasz ze 3-4 razy. jesli bedzie sie dławił i nie miał czym rzygać nie znaczy ze juz wypłukał zołądek. napełniasz go wodą chwile czekasz i znowu prowokujesz wymioty. ostatnio kolega mnie tak wyratowal przed kacem potworem bo kładąc sie spac po imprezie miałem pusty zoładek i organizm walczył juz tylko z tym co miał we krwi.
Boshe człowieku jaka metoda o_O Ja bym nigdy w życiu czegoś takiego nie zastosowała dla siebie ani dla nikogo... Może pomaga ale ochyda.. Wole już palce wkładać ...

A co pomaga na pewno jak się puści pawia ;)
Zimny prysznic no nie wiem... Ale na pewno coś daje :)
Siedzenie w zimnym xD Np na polu czy coś xDD
I na pewno strach :D
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
ja jak byłam młodsza to pomagał widok taty od razu trzeźwiałam :D hehe ale jak byłam młodsza to nie piłam tak, zreszta mi trzeba duzo żebym się upiła. A teraz to L:) jak jestem pijana i wracam do domu to spac ide a co pomaga?zimny prysznic ..
 

cameleoon77

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
jezeli jestes dosc podpity to nie przychodz do domu przez jakies 1-2 godz az troche otrzezwiejesz.Najwyzej dostaniesz zwale za to ze przyszles pozno a nie za to ze jestes piajny xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jezeli jestes dosc podpity to nie przychodz do domu przez jakies 1-2 godz az troche otrzezwiejesz.Najwyzej dostaniesz zwale za to ze przyszles pozno a nie za to ze jestes piajny xD


hehehe jak raz popiłem z kumplami na ognisku to walnęliśmy hasło że posiedzimy z godzine i wytrzeźwiejemy jak później okazało się zamiast wytrzeźwieć to jeszcze bardziej nas chyciło i "rozebrało" :D :bag:
 

cameleoon77

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
ta metoda jest dobra jak jestes lekko podbity a jak jestes mocno pijany to niech bóg cie ma w swojej opiece xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
najlepiej to pić na jakiś imprezach gdzie nie pije się samej wódki ale można najeść się i nieco pohulać i wypocić ten alkohol :)

normalnie (przy piciu samej wódki bez niczego innego) takie dawki jak się pije na imprezach (tego typu co napisałem wyżej) już dawno rozłożyły by na łopatki :D a na imprezach ma się jedynie humor i co najwyżej nieco chwieje...
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
master6x6 święta racja....
Boju myślałam że w pon zaliczę jakieś wrażenia alkoholowe... (mam na myśli w skład wchodzące otrzeźwienie ) ale siostra mi oświadczyła że będę kierowcą ... I na co mi było to prawko ;(
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Piliśmy rok temu o 20 .. Skończyliśmy o 23 .. Z powodów nie wyjaśnionych :D Chciałem otrzezwieć .. Biegałem na około osiedla do utraty sił .. Jaki efekt ? Zasnąłem u kumpla po tych biegach .. Od 1 w nocy do 18 spałem,nawet nie raczył mnie obudzić,rodzice się martwili,30 sms w skrzynce po przebudzeniu .. na dodatek miałem kaca jak cholera :D nie polecam ;P
 
Do góry