Jak Szybko I Skutecznie Poderwac Dziewczyne

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
zalezy od dziewczyny, jej charakteru i tak dalej... nie da sie jednoznacznie okreslic...

p.s. Fajny nick :p
 

dimo04

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Kraków
"swoja drogą to panowie nie zdajecie sobie sprawy jak my, kobiety czekamy tylko na wasz ruch, a wy boicie sie go wykonac. dlaczego? "


ahhh ta niesmialosc:Dile ja takich okazji zmarnowalem:/czesto jestem zly na siebie za to :)
 

tomala-1987

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz się nauczyć uwodzić kobiety, to przeczytaj ten poradnik
To najlepsza książka o podrywaniu jaką znam.
A jeśli masz problem z nieśmiałością to zajrzyj tutaj
polecam i pozdrawiam
 

tomala-1987

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z przedmówcą i również polecam ten poradnik.
Ściągnij sobie darmowy fragment, myślę że może Ci pomóc.
Pozdrawiam
 
M

marco9512

Guest
Podryw ? Mi się podryw nie podoba. Bo podrywa się dziewczyny ładne. A w związkach nie chodzi oto aby być z kimś bo jest ładny/ładna ale musi być to coś. No chyba, że się myle
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Podryw ? Mi się podryw nie podoba. Bo podrywa się dziewczyny ładne. A w związkach nie chodzi oto aby być z kimś bo jest ładny/ładna ale musi być to coś. No chyba, że się myle
I to jest prawda. Nie liczy się wygląd obojga ludzi tylko uczucie które może ich połączyć. Miłość sama nas znajdzie wtedy kiedy najbardziej nie bedziemy się tego spodziewali.






A jesli podrywac to chyba tylko dla przyjemności. Według mnie to z osoba która chcemy poderwać musimy pogadac, znaleźć wspólne tematy, zdobyć nume telefonu i powoli stawać sie bliższym tej osobie....
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Podryw ? Mi się podryw nie podoba. Bo podrywa się dziewczyny ładne. A w związkach nie chodzi oto aby być z kimś bo jest ładny/ładna ale musi być to coś. No chyba, że się myle
Racja. Podchodzi się do ładnych. Ale podrywa tylko ładne i odpowiednie dla Ciebie z charakteru ;)
 
M

marco9512

Guest
I tak jest tutaj kolejny zresztą już etny temat gdzie ktoś chce kogoś poderwać i pewnie 90% z założycieli tematu nie zrobiło nic w kierunku podrywu :)
 
D

Drad

Guest
I to jest prawda. Nie liczy się wygląd obojga ludzi tylko uczucie które może ich połączyć. Miłość sama nas znajdzie wtedy kiedy najbardziej nie bedziemy się tego spodziewali.
Gość obcował z fenixem chyba i się biedaczek zaraził :(

PS. Leżycie na jednej sali?

Co do tematu "jak szybko i skutecznie poderwać", to recepta jest prosta:

Musisz się lasce zayebiście podobać - podchodzisz, a ona od razu ma miękkie nogi :D Jak nie podobasz się zayebiście, to zajmie to więcej czasu - choć czas to pojęcie względne, a nie wiem co autor rozumiał przez "szybko"... a także "poderwać", bo to też ma znaczenie ;)
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
... a nie wiem co autor rozumiał przez "szybko"... a także "poderwać", bo to też ma znaczenie ;)
Nie tylko Ty Drad@ :)

Tak na marginesie do autora tematu: jak widzę pytania takiego typu "jak szybko i skutecznie poderwać dziewczynę", to kręcę głową z niedowierzaniem. Sposób na "podrywanie", to nie przepis na pieczoną kaczkę w pomarańczach :] Nie istnieje jedna, sprawdzona metoda, która "zadziała" na każdą dziewczynę. Praktyki Ci trzeba, praktyki..w końcu trening czyni mistrza :)
 
M

marco9512

Guest
A Ty marco@, jak często podrywasz? :)
Zależy :) Tak ogólnie to rzadko ale jeśli zauważe ładną dziewczyne to działam szybko i skutecznie :) A ładnych dziewczyn w moim mieście jest bardzo dużo ale chamuje się :)
Choć w moim wieku to dziwne :) Ale w przyszłości trzeba być doświadczonym :)

A co chcesz, żebym cię poderwał :) Choć pewnie za wysokie progi :)
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Zależy :) Tak ogólnie to rzadko ale jeśli zauważe ładną dziewczyne to działam szybko i skutecznie :) A ładnych dziewczyn w moim mieście jest bardzo dużo ale chamuje się :)
Choć w moim wieku to dziwne :) Ale w przyszłości trzeba być doświadczonym :)

A co chcesz, żebym cię poderwał :) Choć pewnie za wysokie progi :)
Wiesz, nie pyta się dziewczyny czy kobiety o zgodę na jej ewentualne podrywanie, albo się to robi albo nie :)

Poza tym, nie wiem skąd u Ciebie taki surowy samokrytycyzm? :) Wiara w swoje możliwości i pozytywne nastawienie, to połowa sukcesu...zawsze :) Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście nie pozwalałabym sobie obecnie na podryw z Twojej strony, ale tylko z racji Twojego wieku(zakładam, że wiek w Twoim profilu jest prawdziwy)...po prostu jestem sporo starsza od Ciebie ;) Natomiast, to nie znaczy, ze automatycznie wykluczam taką możliwość, po prostu bądź przynajmniej pełnoletni ;)
 
M

marco9512

Guest
Wiesz, nie pyta się dziewczyny czy kobiety o zgodę na jej ewentualne podrywanie, albo się to robi albo nie :)

Poza tym, nie wiem skąd u Ciebie taki surowy samokrytycyzm? :) Wiara w swoje możliwości i pozytywne nastawienie, to połowa sukcesu...zawsze :) Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście nie pozwalałabym sobie obecnie na podryw z Twojej strony, ale tylko z racji Twojego wieku(zakładam, że wiek w Twoim profilu jest prawdziwy)...po prostu jestem sporo starsza od Ciebie ;) Natomiast, to nie znaczy, ze automatycznie wykluczam taką możliwość, po prostu bądź przynajmniej pełnoletni ;)
Z tym podrywaniem to ja na żarty :) Z tym podrywaniem ciebie - źle to odebrałaś.

Samokrytycyzm u mnie ? Niby skąd te wnioski :D
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Z tym podrywaniem to ja na żarty :) Z tym podrywaniem ciebie - źle to odebrałaś.

Samokrytycyzm u mnie ? Niby skąd te wnioski :D
No to mnie uspokoiłeś, bo już się obawiałam prokuratora :] (żart)

Pisząc wcześniej, "Choć pewnie za wysokie progi :)", domyślam się, że chciałeś w ten sposób zażartować lub nie oceniasz zbyt wysoko swojej wartości...albo jedno i drugie :)

A tak na serio i odnośnie tematu, jeśli facet na poważnie mówi do dziewczyny "poderwałbym Cię, ale za wysokie progi na moje nogi", to jest już u mnie z miejsca spalony, bo nie należę do typu dziewczyn, na które tekst taki działa jak komplement, raczej takie słowa mówia mi o potencjalnym partnerze, że ma niską samoocenę, a tego u facetów nie znoszę :)
 

gagalotek

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
hmm juz ci mowie dlaczego... a dlatego ze w wiekszosci przypadkow jest strach przed przypalem lub wysmianiem:)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
hmm juz ci mowie dlaczego... a dlatego ze w wiekszosci przypadkow jest strach przed przypalem lub wysmianiem:)
tak jest to taki rodzaj strachu ktory faceta paralizuje, musi sie tylko uswiadomic ze tego nie ma, ze ona nie wysmieje, a jak jest inteligetny a ona go wysmieje za to ze probuje ja poderwac to mozna walnac jakis mocnym tekstem i odesc

ja czasami tez takie cos mam i najlepiej jak to sie wlacza to od razu podchodzic bo im dluzej to trwa tym gorzej dla nas.
 
Do góry