Jak sprawić kobiecie przyjemność

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
w suemi to troche bez sesnu kazda kobieta jest inna i szczera rozmowa duzo da po co chlop ma sie meczyc lepiej albo odkryc karty albo pomoc w odkrywaniu mu ciala partnerki, co kobieta to inne cialo inen punkty inne przyzwyczajenia chociaz te mozna przelamywac przetestowane :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
aj to juz robilam Asica
maniac co do przyjemnosci tej najwiekszej, to juz odkryta, nic innego jak oralny :p i do tego najlepszy w jednym miejscu :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nika to próbuj.... moze jeszcze znajdziecie jakas wieksza przyjemnosc nawet od oralnego.... choc w sumie nie sadze... ja tez to bardzo lubie :p :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
i jak tam ida poszukiwania nowych przyjemnosc ??
echhh u mnie to nic z tego... bo nie mam z kim :/ ... nie no w sumie chetny to by sie w sumie ktos znalazł, ale mnie nie interesuja takie przypadkowe stosunki :p
 

Xaero

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Hejka :D

Mam dla Was pytanie, drogie Forumowiczki: czy lubicie podczas pieszczot (np.przy całowaniu) być masowane?? Jakie miejsca są Waszymi ulubionymi :p ? (najlepiej jeżeli chodzi o pieszczoty, które nie są grą wstępną do sexu bo nie jestem z moją Ukochaną na takim poziomie w związku, dlatego wolałbym aby głównie wypowiedziały się Forumowiczki , które nie rozpoczęły swojej przygody z sexem) :papa:
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
ooo to ja i nie moge odpowiedziec na to pytanie

stety moja przygoda z sexem dawno sie zaczela :D

ale jako kobieta wiem gdzie lubie byc pieszczona :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Przy calowaniu to lubie jak dlon na policzku mi trzyma.tzn kladzie,wiesz chyba o co mi chodzi :)
A pozniej jak juz troche sie rozkrecalismy to polubilam jak obejmuje mnie i za posladki trzyma.
A w normalnych sytuscjach, np jak jestesmy sami,lezymy i ogladamy film,uwielbiam wprost jak po brzuszku mnie myzia raczka mmmm..... :p
Cudne sa tez pocalunki w szyje,kark.Albo takie co zaczynaja sie na ustach schodza coraz nizej,nizej az to brzuszka
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
po półtorej roku pozwoliłem sobie na masowanie po pleckach(rączka pod bluzeczką) :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
i już mu kobieta nie potrzebna? No tak najlepsza panienka to własna ręka :D
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ja lubie jak bawi się moimi włosami, całuje w kark, w szyję - to podniecające :p lubię też gdy dotyka mojej twarzy, mizia ją palcem i tak słodko całuje w nosek ;)
uwielbiam gdy dotyka moich dłoni, ramion...
lubię gdy całuje mnie w czoło - jak dobry ojciec którego nigdy nie miałam...
lubię gdy mnie przytula i mówi że wszystko będzie dobrze, ubóstwiam jego uśmiech którym mnie obdarowuje...

łoj.. chyba poleciałam za daleko :p
 

Xaero

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
ilona.com hehe
uwielbiam trzymać moją połówkę za pośladki-milusio :D chyba mnie chcica bierze... lecę do mojego słoneczka :D :D :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
ja uwielbiam jak podczas całowania ON lekko dotyka moich pleców, później przechodzi do pośladków... mmm... lubia też jak mi masuje delikatnie brzuszek :]
 
Do góry