Jak Sprawdzic Dziewczyne?

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
chodzi mi o to jak sprawdzic czy dziewczyna jest wierna tzn,czy nie ma kogos na boku :/

moze wam sie wydawac to głupie ,ale serio mam powody,zeby tak mysles <_<

jej smsow nie mam jak poczytac a sledzic jej przeciez nie bede :lol:
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
jak juz sie jest ze sobą to trzeba sobie ufać :|
zastanow sie czy chcesz z nią byc.skoro jej nie ufasz?
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
skor ojestescie razem to znaczy ze ja kochasz skoro ja kochasz to znaczy ze ufasz. ;]
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Zapytaj się, czy czasem nie bzykała się ostatnio z kimś na boku. To ją z nóg zwali.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
;] syd zapomniales dodac:

powiedz: ty mnie zdradzasz.

ło to juz napewno bedziecie razem lol ;] troche dyskrecji. jesli cie zdradzi to wkoncu prawsda wyjdzie na jaw i ona wyjdkzien aa ta zla nie ty ;]
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Chłopcy no fajne rady, delikatni jesteście nie ma co :p

Mi się wydaje, że jeżeli dwie osoby są ze sobą,
kochają się, to znaczy że także i bezgranicznie
sobie ufają. Jeżeli masz jakieś przypuszczenie,
że cię zdradza to po prostu jej powiedz o tym
co czujesz i podaj te powody dla których podejrzewasz
zdrade a których nam nie podałeś. Jeżeli cię naprawdę
kocha to myślę, że ci to powie. (Że cię kocha).
Jeżeli z kolei tak nie jest no to pytanie w takim razie
po co taki związek jeszcze istnieje. Jeśli ją zapytasz
wprost, to poznasz prawdę po jej reakcji...

Najlepszym wyjściem jest po prostu szczera rozmowa.

Jeśli chodzi o smsy i sygnałki, to ja na przykład się
z nimi przed moim kochanym nie ukrywam. Często jest
tak, że on odbiera mój telefon a ja jego, bo wszystko jest
nasze wspólne. A i tak znajomi zazwyczaj mają jakąś
sprawę do nas a nie do któregoś z osobna wię nie ma chyba
większej różnicy kto odbierze czy odpisze.

Powodzonka życzę :*
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Kamcia, jesli on z nia pogada. To ona pomysli ze on jej nie ufa, bedzie jej przykro, milosc i zwiazek polega na zaufaniu, jesli on jej po rpostu nie zaufa to obawiam sie ze moze wszystko zepsuc;)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
boze ale Madziu nic nie rozumiesz? jesli on bedzie z nia na ten temat gadal to ona sie skapnie ze on jej nie ufa, wkurzy sie. musialby jakos insynuowac ten temat ;] nie wprost. tak po prostu do niego schodzic stopien po stopniu ;]
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
zgadzam sie z So_Sadem mimo ze chlopakiem jest :p uwazam ze jesli powiesz jeji spytasz ja o to prosto z mostu to ona nie bedzie tym zachwycona ?? zrozumie ze jej nie ufasz i wszytsko popsujesz...a moze porozmawiasz z jej kolezanka?? moze ona wie cos wiecej....[oczywiscie zeby potem nie wygadala tego twojej dziewczynie!]
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
mysle zeby on zaczekal na rozwoj wydarzen bo jak pogada z kolezanka to kolezanka powie nie mow ze ci powiedzialam bo mialam nie mowic dziewczyna powie ok poslucha tego a przez nerwy i tak powie.
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
chodzi mi o to jak sprawdzic czy dziewczyna jest wierna tzn,czy nie ma kogos na boku :/
aż sie nie moge powstrzymać żeby napisać coś głupiegooo :lol:
ale dam rade i nie bede niemiła... :p

hmm..możesz sie rozlookać w jej otoczeniu, czy np nie spotyka sie czesciej z jakimś Markiem czy kimś tam kolwieki innym,
możesz przeprowadzić wywiad wśród jej koleżanek ,ale dyskretny
możesz dyskretnie sie jej spytać czy nie ma jakiegoś bliższego przyjaciela,
możesz zacząć ją śledzić...
no Rutkowskiego już nie możesz wynająć... :D [ przepraszam Krzysztowa R. znanego polskiego detektywa i posła :lol: ]
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
nie moze wezwac rutkowskiego bo rutkowski siedzi za kratkami hahahah ;d


ja nadal uwazam ze pytaniem jej o cokolwiek nie zalatwi sprawy... powiedz jej ze ostatnio czujesz sie odepchniety, jakby Cie juz miala dosc, to nie jest nieufnosc a raczej zwatpienie, powiedz jej ze jakby mniej wyrazala to co czuje itp ;]
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
Hmm jeżeli zrobisz wywiad z jej koleżankami to one wygadają jej wszystko, jezeli sie jej zaczniesz wypytywac to straci zaufanie do Ciebie. Moze to troche głupie ale zadzwoń do niej albo napisz smsa z innego num kom a potem jak sie z nią spotkasz to zobaczysz czy Ci powie o tajemniczym wielbicielu i bedziesz widział jej reakcje
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Hmm jeżeli zrobisz wywiad z jej koleżankami to one wygadają jej wszystko, jezeli sie jej zaczniesz wypytywac to straci zaufanie do Ciebie. Moze to troche głupie ale zadzwoń do niej albo napisz smsa z innego num kom a potem jak sie z nią spotkasz to zobaczysz czy Ci powie o tajemniczym wielbicielu i bedziesz widział jej reakcje

A to juz jest kompletny brak zaufania...
Jak mnie tak moj byly sprawdzil to z nim
zerwalam (ale to juz tez dluzsza historia,
bylo duzo powodow, a to byl tylko pretekst).

Mi sie w dalszym ciagu wydaje, ze powinien
szczerze z nia porozmawiac. Jesli go kocha i
nie zdradza, to zacznie sie smiac i powie
"kochanie o co ty mnie podejrzewasz gluptasie
kocham cie!", jezeli sie wkurzy lub zachowa
inaczej znaczy ze ma kogos na boku.

moze wam sie wydawac to głupie ,ale serio mam powody,zeby tak mysles <_<

Albo po prostu podaj nam te powody i postaramy sie
skomentowac czy ewentualnie masz dobre
przypuszczenia. :niepewny:
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Hmm jeżeli zrobisz wywiad z jej koleżankami to one wygadają jej wszystko, jezeli sie jej zaczniesz wypytywac to straci zaufanie do Ciebie. Moze to troche głupie ale zadzwoń do niej albo napisz smsa z innego num kom a potem jak sie z nią spotkasz to zobaczysz czy Ci powie o tajemniczym wielbicielu i bedziesz widział jej reakcje
Bardzo dobry pomysł. Popieram. Pozdrawiam :eek:k:
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Bardzo dobry pomysł. Popieram. Pozdrawiam :eek:k:

:lol: popieram ze Ty poparles :lol: lol, ale tak serio.

pomysl do :cenzura:, bo po co kogos oszukiwac i owijac w bawelne, nie ma milosci bez zazdrosci, jesli jej nie ufasz to nie kochasz. a jesli jej ufasz to po co te scenki, jesli ona cie zdradza to tez cie nie kocha pff ale przeciez skoro z toba jest to kocha.

Pfff co za dzieci :bag:
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
hmmm no a ja mysle ze gdybym byla w sytuacji tej dziewczyny to wolalabym zeby mnie facet zapytal wprost. Lepiej zebym to ja mu wyjasnila ze wszystko jest ok (albo sciemniala, ale facet-nie blondynka i perfidne klamstwo pozna) niz zeby sie domyslal po przypadkowych gdzies tam przeczytanych sms... Moze sie tez okazac ze bedzie miala jakiegos bliskiego przyjaciela ktory moze zostac potraktowany jako niecny kochanek! :p Ale tak serio ja mysle ze w zwiazku zawsze najwazniejsze jest to zeby rozmawiac o problemach.
Pozdrawiam
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
hmmm no a ja mysle ze gdybym byla w sytuacji tej dziewczyny to wolalabym zeby mnie facet zapytal wprost. Lepiej zebym to ja mu wyjasnila ze wszystko jest ok (albo sciemniala, ale facet-nie blondynka i perfidne klamstwo pozna) niz zeby sie domyslal po przypadkowych gdzies tam przeczytanych sms... Moze sie tez okazac ze bedzie miala jakiegos bliskiego przyjaciela ktory moze zostac potraktowany jako niecny kochanek! :p Ale tak serio ja mysle ze w zwiazku zawsze najwazniejsze jest to zeby rozmawiac o problemach.
Pozdrawiam


Ale nie wkurzalabys ze on Ci nie ufa? Przeciez ufac trzeba, ja jak czulem ze mnie dziewczyna nie kocha to nicj ej nie mowilem a po tygodniu zerwala :bag: wszystko samo sie wyjasni. nie mozna po prostu nie ufac bo mozna wszystko zrabac nawet jesli sie nie chce ;]
 
Do góry