Jak śpicie?

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Mój kolega też zawsze na golasa śpi :lol: .
Kiedyś jego mama mi opowiadała drwiąc z synka ze w pokoju nie ma drzwi na klucz :sexy: .
Ja natomiast nie mogłabym spać nago, brat by wszedł albo coś xD Nie chyba za bardzo by mnie to krępowało.
Zawsze pidżamka.
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Śpie w spodniach od piżamy i bluzce z krótkim rękawem :) Nie wyobrażam sobie spania nago :(
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
bokserki i szara podkoszulka... kiedys próbowałam nago ale jednak zmusić sie nie potrafie...
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
Nago? O niee:p mam schizę, że ktoś wejdzie rano do pokoju a ja przez sen się odkryję:p
normalnie śpię w luźnym podkoszulku i spodenkach. a jeśli z kimś w pokoju (albo łóżeczku- noo misiek albo kumpela, gdy spi u mnie...) to mam taką fajną koszulkę nocną... :)
 

dzoan

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
No ja śpię w piżamce zwylke, bo jestem strasznym zmarzluchem, a poza tym rodzinka lubi o poranku zaglądać do mojego pokoju...ale pewnie jak nie będę sypiać sama to się to zmieni he he :sexy:
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Jeszcze nigdy nie spałam nago:p
Mam pokój z siostrą, a na dodatek często zsuwa mi się kołdra, więc zawsze mam piżamkę na sobie ^_^
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja nigdy nago, czasem bez koszulki, ale nie mógłbym nago, wogóle nie lubie się rozbierać, dlatego nie lubie basenó itp :p
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Ja nie lubię nago, śpię w koszulce z długim rękawem, bluzie z kapturem, majtkach typu figi, kalesonach, spodniach dresowych, i wełnianych skarpetach...no i zapomniałem dodać że na głowie mam szlafmycę. A tak serio?;] odważny jesteś ziooom :D W hotelu albo szpitalu na waleta hahahaha xD
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
Ja śpię tylko i zawsze w bokserkach
i w niczym wiecej.. tak spi wiele chlopakow :p

A ja kiedys probowalam spac nago ale nie czulam sie za fajnie, na ogół spię w majtkach i koszulce, czasami zdarza się ze gdzies jade wtedy zabieram jakaś ładna piżamkę a jak przyjde nie przytomna do domu to w ciuchach xD
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Ja nie lubię nago, śpię w koszulce z długim rękawem, bluzie z kapturem, majtkach typu figi, kalesonach, spodniach dresowych, i wełnianych skarpetach...no i zapomniałem dodać że na głowie mam szlafmycę. A tak serio?;] odważny jesteś ziooom :D W hotelu albo szpitalu na waleta hahahaha xD



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
hahahaha oj SZYMONIX dobry jestes :D

ja śpie w piżamce a czasem w lecie w majtach :D i góra od piżamki jakas na ramiączka
 
Do góry