Jak sobie wybaczyć?

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Autor tematu powinien mieć żal do rodziców, że jak był malutki, nie zabrali go i siostry nad jakiś zalew/jezioro/morze. Wtedy by zobaczył nagie dzieci i miałby spokój ;)
 

Piacho1

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
czym tu sie przejmować lepiej żeby sie wcześniej dopatrzyć ciekawości niż za póżno dzieci mają ciekawość to proste moim zadniem tego nie pamięta :p
 
W

wroneczki4

Guest
Autor tematu powinien mieć żal do rodziców, że jak był malutki, nie zabrali go i siostry nad jakiś zalew/jezioro/morze. Wtedy by zobaczył nagie dzieci i miałby spokój ;)
No teraz to mnie rozłożyłeś na łopatki całkowicie :p
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
violence, nie przejmuj się, nic takiego się nie stało :) Zadręczasz się jakbyś siostrę zgwałcił, co najmniej :) Siostra na pewno pamięta swoje głupie wybryki, bo z całym szacunkiem, ale na pewno takie były i dlatego myślę, że nie bierze tego do siebie. Dorosłeś, jesteś dobrym człowiekiem i to się liczy! Na pewno ani siostra ani nikt inny nie będzie Cię oceniać przez pryzmat tego, jaki byłeś, gdy miałeś 5 lat. Czy zostało jej to w psychice? Gdyby ludzie każdą jedną rzeczą się tak przejmowali, to dawno wszyscy popełniliby samobójstwa :p Zauważ jaki jesteś teraz. Możesz też postarać się pokazać to siostrze, jeśli będziesz się wtedy lepiej czuł. Pokaż, że ją szanujesz i że jesteś dobrym bratem. Właśnie to zapamięta, a nie jakieś tam dziecinne wygłupy :) A niewykluczone, że jeśli już pamięta, to ma teraz taki sam problem jak Ty, myśli, że to jej wina i zastanawia się co Ty teraz myślisz :D
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
a ja tu Cie jeszcze wzmocnię :D
moje znajome (podwórko obok) w 3-4 klasie podstawówki ( :D ) spotykaly się pod blokiem w takich krzakach w ogródku jednej z nich i pokazywały sobie swoje 'pipki' chwaląc się która ma już więcej włosów xD a potem opowiadały mi ,że urządzały sobie zawody która sobie wsadzi tam wiecej pędzla (akurat cos malowaly wtedy) xD teraz mają to w du.pie i jedna z drugą zapomniały :D

-ciesze sie ,ze wychowywalam się w blokach obok (uff BB) ) :D

Zadręczasz się jakbyś siostrę zgwałcił, co najmniej :)

hehe jak zaczynałam czytac ten temat to myślalam ,ze o coś takiego mniejwiecej chodzi :D
ale rozumiem autora i szanuje w pełni jego poglądy odnośnie sytuacji bo tez czasami strasznie mnie coś gnębi z przeszlości i wielu rzeczy żaluję :)

jest w tym wszystkim +
występuuje małe prawdopodobieństwo ,że kolega zostanie pedofilem żalujac ,że widzial siostrę na go hehe :)

pozdrawiam :papa:
 

violence

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dziękuje za wzmocnienie ^_^
Wasze posty trochę mnie zawstydziły (bo faktycznie błachy temat) i rozbawiły, a szczególnie niektóre sytuacje np ta z pędzlem (ojej);p

Temat do zamknięcia
 

g0ldenflower

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
1
Ja moze dodam jeszcze ze to okres tzw. masturbacji dzieciecej - wiele rodzicow w tym momencie uwaza ze ich dzieci przez to sa zaburzone ale jest to zupelnie naturalne
 

violence

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
WTF??
Pokaż mi gdzie napisałem, że masturbuje sie przy siostrze?
 

g0ldenflower

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
1
A czy ja pisze o Tobie? W wieku od 3-5 lat po prostu niektore dzieci poprzez masturbacje wyladowuja wlasne napiecie. Dodalam to jako ciekawostke
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Hehehehe, dobre.
do tematu

O jedy,

Ja też się przyznam że miałem tego typu spotkanie w dzieciństwie, 5-6 lat z kuzynką.
Dzieci mają bujną wyobraźnię, też kiedyś byłem dzieckiem.

A to że pamiętasz takie zdarzenie z dzieciństwa i to Ciebie boli to znaczy że jesteś dobrym chłopakiem, masz sumienie i nawet przykładnym młodzieńcem.

Co było i nie jest nie pisze się w rejestr. Dzieciństwo odciska swe piętno w późniejszym wieku ale nawet jak by takie zdarzenie mocno odcisnęło to raczej nie było by złe w konsekwencjach. Dzieciństwo to nie jeden dzień.
 

darklifer

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
zawiodłem dziewczyne, straciła zaufanie, co zrobić?
http://www.forumowis...yskac-zaufanie/
 
Do góry