Jak sie ubrać za małe pieniądze?

danny199

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Nowy Sącz
Witam!!!
Mam 16 lat. Nie mam stałych zarobków, a moi rodzice są w trudnej sytuacji finansowej. Chce sie fajnie ubierać, ale żeby tak było trzeba wsadzić w to trochę pieniędzy. Znacie jakieś ubrania które dużo nie kosztują??

P.S. Co myślicie o firmie here there??
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Second-hand- Tylko nie kupuj tam smat jak leci, a wybieraj niezniszczone (często tam można kupić ubrania nawet jeszcze z metką) takie, które Ci się podobają. Możesz też kupować przez neta, np.allegro ale tutaj tez ok 20zł idzie na przesyłkę. A tak to czekaj na promocje sezonowe, wtedy w sklepach spokojnie idzie kupić spodnie za 50zł, koszulki po 15zł itp. ale trzeba tylko rozmiar znalezc, a czasem może okazać się to trudne w trakcie obniżek posezonowych (one działają stopniowo- najpierw są znikome, potem jest obniżka obniżki itd.)
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Zgadzam się z powyższą opinią. Najlepiej byłoby przejść się po second-handach i tam poszukać ubrań. Z doświadczenia wiem,że można wybrać naprawdę ciekawe i fajne rzeczy,tylko trzeba mieć na to czas.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Zależy czym dla Ciebie są małe pieniądze. Dla jednego tania koszulka to 200zł, a dla innego te 200zł to jest z 5 koszulek.
Przede wszystkim: lumpeksy, a później allegro i sieciówki.

Ale lumpeksy mogę Ci polecić, bo często idzie znaleźć coś fajnego za... w sumie za darmo. Ostatnio znalazłem nówkę koszule Ralpha, 3x pary spodni: Levis, Lee, Pepe i bluzę Jordana- wszystko z metkami. Co prawda nic nie było w moim rozmiarze, ale ładnie na tym wyszedłem. Problemem jest jednak to, że zwykle ubrań dla mężczyzn jest mało :/
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Odwiedź wszelkie sklepy typu House, Ravel, przecież tam jakoś specjalnie drogo nie jest. Chyba, że to ma być coś jeszcze bardziej budżetowego, to ewentualnie jakieś Defekty. Tam są markowe ciuchy, a np. metka krzywo wszyta i już spora niższa cena.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Jeśli masz dużo czasu to wejdź do jakiegoś second handa. Jeśli będziesz cierpliwy to na pewno znajdziesz coś fajnego i to za tak zwane grosze, więc o finanse nie musisz się martwić.

Pozdro.
 

conrad91

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
2
Jak już ktoś wcześniej napisał House nie jest wcale drogim sklepem, ja sam często kupuję tam ubrania w promocji po naprawde niskiej cenie. Lubie tez chodzic do New Yorkera tam tez jest duzo promocji. Ogólnie pochodz sobie po galerii na pewno znajdziesz w jakimś młodzieżowym sklepie jakies przeceny na ubrania.
Pozdrawiam
 

Hasanix

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam też rozejrzeć sie na jakims Targu Badz Bazarze, jak zwał tak zwał. Tam też można znaleś coś fajnego za nie duże pieniądze,są to nowe rzeczy w dobrym stanie, ale oczywiscie nic markowego :(
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Możesz się też ubrać w dobre marki korzystając z różnych przecen. Zawsze​
znajdzie​
się​
jakaś okazja, trzeba tylko dobrze poszukać. Przejrzyj jakieś zakupy grupowe, katalogi z kartami do zakupów zniżkowych, teraz tego jest pełno. Ja na przykład korzystam z aplikacji na telefon "Wyspa Skarbów" i na przykład teraz mają dużą zniżkę na ubrania nowej kolekcji Big Star. Poza tym szukam dobrych ofert na allegro.​
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
W sklepach sieciowych znajdziesz teraz naprawdę fajne i nie drogie ubrania, więc wystarczy tylko trochę poszperać, popolować troszkę i na pewno ubierzesz się bardzo fajnie za niewielkie pieniądze.
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
W sieci PEPCO są fajne ubrania za niewielkie pieniądze, również polecam Allegro, wyprzedaże, ale jak większość przede wszystkim "ciucholandy":)
Jestem prawie co tydzień w dzień dostawy i nigdy nie wychodzę z pustymi rękami-można znaleźć naprawdę mnóstwo świetnych ubrań za psie pieniądze. Trzeba mieć tylko czas, chęć, dobry humor, cierpliwość (moherki też chadzają po lumpeksach i nie widzą nic złego w wyciąganiu ubrań z cudzych koszyków) i wyspać się radzę, bo buszowanie jest wciągające, mi zajmuje co najmniej pół dnia :D
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Tutaj mogę się zgodzić,o wiele taniej można kupić różne ubrania w second handach,masz spory wybór no a ceny jak już każdy wspomniał: wręcz groszowe. Inna opcja to szukanie wówczas gdy są wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych. Wtedy masz o wiele taniej.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Nie wiemy tylko czy nasz zainteresowany preferuje zakupy w "lumpeksach".
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Ale nie zaszkodzi o tym napisać, poza tym jest też dużo propozycji sklepów, jest z czego wybierać;)
 
Do góry