Jak się ubrać na bierzmowanie

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Witajcie.

Chciałem was prosić o pomoc a dokładniej radę w jakiej sprawie ?

Otóż mam 23 lata i nie byłem bierzmowany powodem były problemy rodzinne wczoraj brat mnie poinformował że załatwił mi bierzmowanie które odbędzie się 6-go marca ale problem jest taki że nie mam w co się ubrać. Nie mam garnituru a nie zdążę go kupić bo wypłatę mam 10-go.

Myślę o czarnych jeansach i jasnej koszuli bo nic innego nie mam na takom okazje a nie wiem jak będzie wyglądać to bierzmowanie czy będą tylko osoby które nie były bierzmowane czy dzień bierzmowania wszystkich dzieci w wieku do bierzmowania a ja i znajomy brata tylko przy okazji?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
W tym roku byłam na bierzmowaniu mojej siostry.
Chłopcy byli ubrani elegancko ,ale nie wszyscy byli w garniturach , także nie panikuj - po prostu ma być czysto , schludnie , estetycznie i w miarę elegancko.
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Łatwo mówić " nie panikuj " nie chciał bym wejść do kościoła i jako jedyny być ubrany w jeansy i koszule szczerze mówiąc boję się tego że inni będą się gapić zawsze tak miałem.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Oj tam , wiedziałeś o bierzmowaniu. A pewnie zostawiłeś wszystko na ostatnią chwile. Więc sam jesteś sobie winny.
Co pomyślą inni to pomyślą - życie jest za krótkie żeby się tym przejmować.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Masz jakieś czarne jeansy/chinosy? Jeśli tak to je załóż do tego biała koszula i to wszystko.To nie jest komunia ,że trzeba w garniaku isć...

Kup sobie jakaś marynarke i wystarczy jak już tak bardzo się spinasz
 

Hania35

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dżiny, koszula najlepiej biała ale bez krawata i mogą być adidasy albo jakieś trzewiczki
 

igazwro

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
1
Jest zima, więc i tak będziesz miał pewnie kurtkę :) U mnie na bierzmowaniu większość chłopców miała ciemne jeansy i spod kurtki wystawał im tylko kołnierzyk od koszuli :)
 

Paweł..

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin - stolica czegoś tam?
Mój kuzyn poszedł na bierzmowanie w dresach i jakoś mu to nie przeszkadzało. Koszula jakaś elegancka, ciemny dżins w zupełności wystarczą
 
Do góry