Jak sie ubrac do tego...

I_Repair_You

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Nie będe się wdawał w dyskusje.
Co do butów i plecaka..
Uważam że nie prezentują żadnego konkretnego stylu. Dobierz do butów spodnie najlepiej ciemniejszego koloru i niezbyt szerokie.
Bluza sportowa , z kapturem? : )
 
W

wroneczki4

Guest
carbonowa podeszwa ;D
Ja czekam aż będzie podeszwa diamentowa i wtedy biorę:D Rozumiem, że ktoś kto gra w nogę na jakiejś wysokiej klasie ma prawo w takich grać, bo je wykorzysta. Ale zwykły Mateuszek grający w jakiejś x lidze może je kupić tylko dla szpanu ;)
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Jest teraz mowa o kolorach(dokładnie o różowym lub liliowym, jak kto woli), które są dla każdego.

Spoko, różowy jest dla każdego, ty w nim będziesz chodził i ty będziesz wyglądał jak mały pedałek więc w sumie nic mi do tego, będziesz się "wyróżniał" i będziesz "modnie ubrany" co nie zmienia faktu że będziesz wyglądać ch*jowo.


PS. Tak, jestem zacofanym polaczkiem, i jestem z tego kuwa dumny w takich sytuacjach.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
[quote name='N'rage' date='24 sierpień 2010 - 21:15' timestamp='1282677328' post='2520535']
Spoko, różowy jest dla każdego, ty w nim będziesz chodził i ty będziesz wyglądał jak mały pedałek więc w sumie nic mi do tego, będziesz się "wyróżniał" i będziesz "modnie ubrany" co nie zmienia faktu że będziesz wyglądać ch*jowo.


PS. Tak, jestem zacofanym polaczkiem, i jestem z tego kuwa dumny w takich sytuacjach.
[/quote]
A już myślałam, że męska część populacji wyginęła.
 
W

wroneczki4

Guest
A już myślałam, że męska część populacji wyginęła.
Ojj... nie!
Ilość takich typowych synów "Mariana z wąsem" wciąż wzrasta.
Niestety na to się nic nie poradzi, ale ludzie się raczej przyzwyczaili, że zawsze jakiemuś zacofańcowi coś się nie spodoba.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
To nie tak, PL to dość zacofany i nietolerancyjny kraj stąd takie a nie inne rozumowanie. Jeździłam troszkę za granicę i tam facet w różu z uszami playboya nie zrobi na nikim wrażenia, u nas nazwano by go transwestytą (?) albo pedałem.
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
To nie tak, PL to dość zacofany i nietolerancyjny kraj stąd takie a nie inne rozumowanie. Jeździłam troszkę za granicę i tam facet w różu z uszami playboya nie zrobi na nikim wrażenia, u nas nazwano by go transwestytą (?) albo pedałem.

Ty pierwsza go tak nazwiesz, niestety.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Nie, dla mnie byłby tylko śmiesznym człowiekiem, który chciałby zwrócić na siebie uwagę.

Osobiście nie podoba mi się kolor różowy u faceta, jest to dla mnie troszkę dziwne. Takie kolory zawsze zarezerwowane były dla dziewczyn. Poza tym u mnie takie coś zaraz zostało by skreślone, a gdyby to były czasy średniowiecza to pewnie spalili by delikwenta na stosie. Niestety moja wieś to 44 domy i kościół. Więc życie kręci się inaczej jak w dużych miastach.
 

theqatrick

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
[quote name='James'' date='24 sierpień 2010 - 13:14' timestamp='1282648491' post='2519665']
Nie jestem przeciwnikiem tego koloru(chociaż go nie noszę), ale sami przyznacie, że te buty wyglądają tragicznie, a tym bardziej noszone na codzień. :bag: Do tego jasne jeansy, 0.5 litra żelu na włosy i do remizy, póki muzyka gra. :lol: Drogi autorze: Przejdź się do galerii w jakimś większym mieście (zakładam, że pochodzisz z miasteczka)i poszukaj sobie t-shirtów, jeansów (jasne Ci powinny przypaść do gustu) i bluz z kapturem. Polecam Cropp. :lol: Wtedy napewno cały Twój outfit będzie wyglądał adekwatnie do Twoich butów. Bucików, znaczy się.
[/quote]

Pochodze z Miasta 200.000 (Bournemouth) mieszkancow w Wielkiej Brytanii (Anglia), masa osob nosi te buty o_O, czy ty James tez jestes z wiochy albo z nie cywilizowanej czesci polski? :niepewny: Bluzy z kapturem toz to ani sportowe ani eleganckie :lol: Moze dla ludzi ulicy :D ...
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
[quote name='N'rage' date='24 sierpień 2010 - 21:15' timestamp='1282677328' post='2520535']
Spoko, różowy jest dla każdego, ty w nim będziesz chodził i ty będziesz wyglądał jak mały pedałek więc w sumie nic mi do tego, będziesz się "wyróżniał" i będziesz "modnie ubrany" co nie zmienia faktu że będziesz wyglądać ch*jowo.


PS. Tak, jestem zacofanym polaczkiem, i jestem z tego kuwa dumny w takich sytuacjach.
[/quote]


[quote name='kocury' date='24 sierpień 2010 - 22:21' timestamp='1282681309' post='2520659']
Nie, dla mnie byłby tylko śmiesznym człowiekiem, który chciałby zwrócić na siebie uwagę.

Osobiście nie podoba mi się kolor różowy u faceta, jest to dla mnie troszkę dziwne. Takie kolory zawsze zarezerwowane były dla dziewczyn. Poza tym u mnie takie coś zaraz zostało by skreślone, a gdyby to były czasy średniowiecza to pewnie spalili by delikwenta na stosie. Niestety moja wieś to 44 domy i kościół. Więc życie kręci się inaczej jak w dużych miastach.
[/quote]

Ja nie mówię że chcę chodzić w takiej koszuli: http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pictures/offers/pic1/635329.jpg

Chodzi mi o coś w ten deseń:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20441/zabrobelny2.jpeg
http://www.ad-boutique.pl/wp-content/uploads/Koszula-r%C3%B3%C5%BCowa.JPG

Czy chodzenie w takich koszulach, uważacie za obciach ;p ?
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Ta pierwsza koszula o zgrozo. Ta druga do przyjęcia( myślisz, że jest w tonacji niebieskiej?), ale trzecia jakoś nie.

Bluza z kapturem- sama posiadam kilka, mój facet także. Nie wiem skąd przekonanie, że w slumsach w tym chodzą :mruga: Jakoś nie wyobrażam sobie mojego faceta, który spędza w aucie ok 2 tygodni i nie zabrałby w trasę jakiejś bluzy, w koszulach kierowcy jakoś nie chodzą gdy są w pracy. Ja też czy gdzieś na miasto jak jadę, czy na ognisko obowiązkowo zakładam bluzę. Bynajmniej nie pogrubia :D
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Widzę że tu trochę polemiki o wieśniakach i miastowych.

Nie widzę powodu aby miastowi tacy jak te kilka osób co wyśmiewali się ze wsi mieli powód do naśmiewania się. Przypomnę że tacy właśnie miastowi coraz bardziej oblegają takie wiochy w pogoni za spokojem i żyją pośród wieśniaków.
Społeczeństwo jakie jest każdy widzi, ale zdecydowanie mylicie strój roboczy ze strojem wyjściowym, aczkolwiek w niektórych przypadkach każdy mógłby przypuścić że oglądamy miastowego (zdj. 2) a w rzeczywistości to facet ze wsi.
Zaletą ludzi ze wsi jest to że nie szpanują jak w mieście i skromnie, mało wyzywająco się ubierają ale raczej porządnie.

Ale te różowe koszule są spotykane i w mieście i na wsi, nie budzą zdziwienia ale też mało kto w takich chodzi.
Bluzy z kapturem są dobre, np zapinane jeszcze na zamek, ciepłe koloru np szary. Dobre na jesienne chłody.
Bluza
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Dobra, zeszliśmy ostro z tematu ;D

Tak więc, do takich butów polecam jakieś jeansy nie za szerokie i zwykła bluza z kapturem rozpinana najlepiej i nie za gruba ;D
 

James'

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
78
Punkty reakcji
0
Pochodze z Miasta 200.000 (Bournemouth) mieszkancow w Wielkiej Brytanii (Anglia), masa osob nosi te buty o_O,
Ale my tu piszemy o modzie, o tym, żeby wyglądać dobrze, a nie źle jak większość osób.
czy ty James tez jestes z wiochy albo z nie cywilizowanej czesci polski? :niepewny: Bluzy z kapturem toz to ani sportowe ani eleganckie :lol: Moze dla ludzi ulicy :D ...
Tu chyba nie wyczułeś sarkazmu w moich słowach.
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Nie, dla mnie byłby tylko śmiesznym człowiekiem, który chciałby zwrócić na siebie uwagę.
Osobiście nie podoba mi się kolor różowy u faceta, jest to dla mnie troszkę dziwne. Takie kolory zawsze zarezerwowane były dla dziewczyn. Poza tym u mnie takie coś zaraz zostało by skreślone, a gdyby to były czasy średniowiecza to pewnie spalili by delikwenta na stosie. Niestety moja wieś to 44 domy i kościół. Więc życie kręci się inaczej jak w dużych miastach.
To przypomnę Ci Twoja wypowiedź z tematu o sandałach:
adidasy! nie rób z siebie pedała.
A facet chciał tylko zaczerpnąć opinii o sandałach.
Zatem sugeruję na przyszłość zastanowić się przed każdą wizytą na forum bo zaliczyłaś się sama do "zacofanych i nietolerancyjnych".
To nie tak, PL to dość zacofany i nietolerancyjny kraj stąd takie a nie inne rozumowanie. Jeździłam troszkę za granicę i tam facet w różu z uszami playboya nie zrobi na nikim wrażenia, u nas nazwano by go transwestytą (?) albo pedałem.

Popełniłaś Sepuku.
 
W

wroneczki4

Guest
Nie widzę powodu aby miastowi tacy jak te kilka osób co wyśmiewali się ze wsi mieli powód do naśmiewania się.
Ja mieszkam na wsi i w mieście. Na wsi dla spokoju. Jednak jest 1 problem. Można mieszkać na wsi, aby odpocząć od miasta, ale nie zachowywać się jak zacofany wieśniak, który żyje prawidłami zacofanej części PL.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
jn. bo facet w sandałach wygląda jak idiota! Taka prawda. U mnie codziennie widzę jak zasuwają do sklepu w tych okropnych białych skarpetkach z adasia i sandałach i mi się czasami płakać chce ze śmiechu. U mnie nikt nie chodzi w różu, żaden facet, bo od razu zostałby wyśmiany. W sumie był jeden- przyjezdny z Lublina. Po starciu z taką bandą skinów już więcej nie przyjechał.

Ale to prawa co mówi smutny_znajomi na wsi nie przywiązuje się uwagi do ubioru, nikomu nie zależy by być trendy. A wszystko co abstrahuje od przyjętych kanonów jest złe i trzeba to tępić.
 
Do góry