jak sie szybko upić?

Status
Zamknięty.

zuza4324

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Będę dziś sama w domu od 21.00 do 8.00 rano.
Chciałabym się szybko upić.
Mam do dyspozycji: spirytus ratyfikowany 98%, wino, cola, woda
Co z tym zrobić, żeby nie wypić za dużo a szybko się upić? Bo rano musze wyglądać ok..
(jbc to mam 18 lat)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Alkohol to nie zło, ale alkohol pity w samotności to już problem. Dodatkowo nie chodzi o przyjemność z picia wina np., ale sponiewieranie.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Dziwne to...
Widać, że niewiele miałaś wspólnego z alko do tej pory... Chciałabyś wypić spirytus? Łoooo... :mruga:
Chcesz się upić i rano wyglądać ok? Odpuść sobie ;/ tak nie da rady.
 

zuza4324

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ale przeciez nie chce pic samego spirytusu. mam wode wiec moge to rozcienczyc...
 

Karmen20

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Nie kumam Cie, jak chcesz to pij po cholere wypisujesz tu takie głupoty. Pij, na zdrowie :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Lepiej ten spirytus rozcieńcz przynajmniej pół na pół z wodą i jakimś sokiem. Inaczej możesz się udusić, jeżeli nie umiesz pić specyfików tak wysokoprocentowych. Również, niektórym "agentom" w takich przypadkach zdarzał się samozapłon.

Jak szybko upić się? Po rozcieńczeniu spirytusu walnij szybkie 4-5 kieliszków i poczekaj chwilę. Jeżeli nie piłaś wcześniej, to powinno kopnąć dobrze.
Ale chyba lepiej, żebyś jednak wypiła sobie ok. 200ml-300ml wina i ew. później jeszcze trochę...

Nie wiem w sumie po co odpisuję na tak głupie pytanie, no ale dobra.

Co do niektórych osób, które odpowiedziały w tym temacie: Ze względu na temat, potraktuję te krótkie nic nie wnoszące do tematu wpisy ulgowo i tym razem przymknę na nie oko. Następnym razem nie będzie taryfy ulgowej.
 

dushma

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
wlkp
Spirytus? Zamierzasz robić w domu metę? Nie lepiej wyjść z kimś kulturalnie na piwo niż upijać się w domu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry