Jak się robi zupki z paczki? :D

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Zastanawia mnie czy te takie gotowe zupeczki też są produkowane na bazie mięsa albo coś takiego :] Wiem że są niezdrowe ale to tyle co wiem na ich temat. Chyba raczej nie powinny być no nie?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Heh jak zobaczyłam temat to myslałam że nie wiesz jak użyć tej zupki :p Wiesz... woda talerz itd :lol: Wątpie żeby te zupki chociaż leżały obok mięsa ale któż to wie :D
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
No ja się właśnie zastanawiam czy mogłabym szamnąć taką od czasu do czasu a wegetarianką jestem :D A temat to nie wiedziałam jak nazwać :p
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ha sprawdzałam skład jakiejś zupki kurczakowej :p Nic tam o mięsie nie było tylko same jakieś chemikalia :p A potem pisało: mix przypraw i tam było napisane 'tłuszcz kurzy" :mruga: Cokolwiek to znaczy... :lol:
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Bardziej mnie ciągnie do takich zupek jak standardowa pomidorowa bo kurczakowych to i tak nie zamierzam jeść :p
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jedne zupki są z tłuszczem zwierzęcym, inne z roślinnym. To jest na torebce, nie trzeba kopać w necie. Podobnie z pierogami, choć tu trudniej znaleźć bez zwierzęcego tłuszczu.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Moja siostra je pomidorówki amino namiętnie, tak samo jak knorr ser w ziołach itp. też jest wegetarianką. hah... nie powiedziałam Jej tylko, że pierożki ruskie, które kiedys mielismy na obiad były z tłuszczem świnki. samej mi sie nieodbrze robiło na samą mysl... brrr. bo za bardzo to ja tych świn nie toleruję... kurczaczki, to co innego ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ojoj ja wiem tyle samo co Ty. :D
Ja jem co popadnie, ale tak na serio to toleruję tylko pomidorową z Knorr. (; pyyycha.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Diabolo Pomidoro jadam prawie codziennie bo nie mam co jesc innego :D haha
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
apropos, niedawno zmarł wynalazca chińskich zupek (RIP).
Kiedyś mi chińskie zupki nawet smakowały, ale waro popatrzeć na skład- chyba jedynie wartościowy jest tam makaron. Co ciekawe ostatnio już nie pisze na takich zupkach rosół, ale np. zupa O SMAKU kurczaka. Bo chyba żaden kurczak na tych zupkach nie ucierpiaŁ....
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Te zupki to nic innego jak sama chemia.
A do tego tuczące są.
Ja miałam taki czas że tylko te zupki z amino jadłam to czułam się taka pełna chemi xD
Lepiej sobei ugotować coś samemu.
 
Do góry