Jak się pozbyć zapachu alkoholu?

tfojamama

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
3city
to z goździkami na prawde działa. : D
a próbował ktoś czosnek ? o_O
 

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja w szkole kiedys pilam :niepewny: , nie duzo, i wystarczyła guma owocowa
ale sa tez takie cukierki w zielonych papierkach :p (one sa na gardło) i tez troche pomagają
 

BigBigoz

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej ! Jest tu nowy i witam wszystkich.

Co do sposobu na zapach alkoholu - kawa w tym temacie rządzi. A konkretnie ziarenka kawy. 2-3 rozgryzamy i przeżuwamy i nie dość, że zamaskujemy zapach alkoholu to troche otrzeźwiejemy. A co do kąpieli to racja, alkohol także wypacamy więc i paruje on z całego ciała.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ale powtarzam raz jeszcze że odór alkoholu nie wydobywa się wyłącznie z ust ale też z całego ciała, ponieważ wsiąka ono alkohol.

Pozdrawiam:)
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
haha ^^ powiem CI, że z matką mam taki sam problem :D tzn.. miałem :]
 

polissandra

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
ja wiem że czasem nie można sobie odmówić ale kurcze nic nie poradzisz, szczególnie że twoja mama piszesz że jest na tym punkcie wyczulona więc tym bardziej powinieneś się pilnować i starać się jej nie denerwować, bo wiesz że pewnie ma bardzo dużo obowiązków i spraw na głowie i proszę nie pisz o niej terminator bo rodziców się nie wybiera i nie powinieneś tak się wyrażać przecież nie jedna osoba chciałaby mieć takich rodziców ale pewnie dopiero to docenisz za kilka lat, albo jak będziesz miał swoje dzieci
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
czosnek na maxa wcinaj :D albo popij coca-cola to tak nie czuc :D
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
ja wiem że czasem nie można sobie odmówić ale kurcze nic nie poradzisz, szczególnie że twoja mama piszesz że jest na tym punkcie wyczulona więc tym bardziej powinieneś się pilnować i starać się jej nie denerwować, bo wiesz że pewnie ma bardzo dużo obowiązków i spraw na głowie i proszę nie pisz o niej terminator bo rodziców się nie wybiera i nie powinieneś tak się wyrażać przecież nie jedna osoba chciałaby mieć takich rodziców ale pewnie dopiero to docenisz za kilka lat, albo jak będziesz miał swoje dzieci
jak pisze o niej terminator to nie znaczy ze jej nie szanuje, po za tym ona przesadza z tym pilnowanie ja nigdy nie bylem sprawdzany nawet w wieku 15 lat jak przychodzilem podpity do domu
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Nie no "terminator" o niej powiedziałem w formie żartu, żeby odzwierciedlić sytuację :D . Cieszę się, że rodzice się o mnie martwią, ale nie można przesadzać. Zwłaszcza, że nie sprawiam im za dużo problemów, nawet nie palę, a jak wracam do domu od razu po tym jak coś wypiję to rzadko jest to więcej, niż 1-2 piwa...
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
Trzeba przeżuć igły świerku. Zabija zapach alkoholu w 100%!
I nie żartuję sobie w tym momencie.
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
Popróbujcie sobie z czosnkiem. To nawet starsza nie będzie chciała wąchać tak wali xD
Tylko nie połykajcie bo po tym będziecie mieć w brzuchu straszne uczucie "palenia"
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Ja polecam gumy arbuzowe, lecz nigdy nie próbuj miętowych, bo będzie czuć od Ciebie wódką.
A co do rodziców, to kiedyś miałem ciągle takie przypały. W zasadzie u mnie rodzice w ogóle nie piją, matka alkoholu nienawidzi, nawet piwa nie wypije, ojciec musi brać leki, więc może pije jedno piwo raz na dwa miesiące. Więc w zasadzie raczej powinienem mieć przypały, lecz już nie mam. Kiedyś, jak przychodziłem z koncertów, to zaraz mama przy drzwiach kazała chuchać(raz zacząłem wciągać powietrze i się nie skapnęła :D) a ojciec w zasadzie był obojętny na te sprawy, przecież sam aniołkiem nie był, więc mu to lata, tylko zawsze powtarza, że trzeba znać umiar. W zasadzie, to już sobie piję piwo legalnie w domu, rodzice stwierdzili, że lepiej w domu niż gdzieś pod sklepem(ale i tak na dworze piwo się pije przyjemniej, więc to najczęściej czynię :))
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
W zasadzie, to już sobie piję piwo legalnie w domu, rodzice stwierdzili, że lepiej w domu niż gdzieś pod sklepem(ale i tak na dworze piwo się pije przyjemniej, więc to najczęściej czynię )
U mnie tak samo mówią. Tylko ze mi sie zdarza z kumplami rozpracowac flaszke albo 2 w domu, jestem rok młodszy od ciebie
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
w aptece można kupić tabletki pietruszkowe, naprawde pomaga a sa nie drogie
 

niechbedzie

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
haj ;)
kiedys musialem czesto "walczyc" z tym problemem ;/

guma - nie sprawdzala sie ;/ - nawet wzmagala zapach, choc sam go nie odczuwalem ;/
czosnek - niby kazdy sie odsuwal ale i tak czul :/
kawa, jalowiec, gozdziki, igly swierka, pietruszka, ... - nic nie pomagalo :(

ale ;)) - dostalem kiedys od znajomego jakies francuskie czy niemieckie cukierki - (niby)likwidujace zapachy
alkoholu , nikotyny i czosnku / cebuli -
nie wierzylem, - ale zadzialaly !!! :D

mialy ziolowy smak - byly ciemno-zielone, ale nie "zakrywaly" zapachu swoim aromatem, - po prostu go niszczyly :)

postaram sie dowiedziec co to bylo ? - dam znac ;))
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Ja mam lepszy pomysł. Powiedz mamie tak: mamo wypiłem piwo/wino/co tam piłeś, powód był taki lub inny, sorry źle zrobiłem, ale nie wziąłem żadnego narkotyku a była okazja. Zrobiłem dobrze czy nie? Mama ci powie, że trzeba było nic nie przyjmować, trochę pomarudzi, ale jak się zastanowi to myślę że nie będzie już taka zła. (chyba że ma złe konotacje do alkoholu z innych powodów).
Ale jak będziesz napity bardzo, to raczej to nie zadziała.... :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
@up: nie dość że wygrzebujecie stare tematy nie pytając o nic nowego to jeszcze piszesz takie bzdury że aż w oczy szczypie. Wracając do domu chwalisz się matce że mogłeś zażyć jakiś narkotyk ale wybrałeś alkohol? Czyli w towarzystwie w jakim się obracasz są narkotyki? Jak myślisz, jaka będzie jej reakcja?
 
Do góry