Jak się pozbyć plam po szampanie.

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Mam problem jak usunąć plamy po szampanie z kurtki? Macie może jakieś dobre sposoby. Chciałem spróbować wody z mydłem ale nie wiem czy to coś da. Mam nadzieję że ktoś mi coś doradzi. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.


Ehhh chyba nie odpowiedni temat jak na dział komputerowy ? xD Przenoszę - Rainingman
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Coz za trudnosc zyciowa... :D :D :D Chcialbym miec takie problemy :p

Uzyj dobrego proszku o prania :D
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Może sprubuj natrzeć pastą BHP [wiele razy tak robiłam, a nawet najwstrętniejsze plamy stały się historią :) ], a tak na przyszłość to porostu uważaj!!
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja mam w domu Vanish.

Ufff - to był biały szampan? Mam nadzieję, że to nie jedna z osób po naszym sylwku... zrobiliśmy sobie prysznic :) a niewinni cierpią.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Rainingman sorry za pomyłkę ale tak a trochę się spieszyłem. Plamy niby puściły po mydle z wodą ale zostały takie dziwne zacieki i tak pewnie będę musiał ją wyprać całą tylko że taka kurtka to trochę długo schnie. Ania Civ nie jestem ofiarą twojego prysznica podczas sylwka lecz załatwiła mnie jakaś dziewczyna podczas poprawin studniówki.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no ale to nie mozesz jej normalnie wyprac? :D proszek do prania pralka i powinno zniknac :p
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Ja przeczytałam o plamie po szamponie xD

Polecam Vanish czy jak to sie pisze..
I jeśli kurtka jest czarna to Vanish do ciemnych rzeczy.
 
Do góry