jak sie pozbyć malinki ?

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
witam nie widziałem gdzie dać post wiec daje tu ale jak coś to proszę o przeniesienie ...
a c o do tematu to dzisiaj koleżanka zrobiła mi malinkę taka wielką na szyi niby pięknie ładnie ale jutro zakończenie roku i wypadało by jakoś wygladać:D i jak sie jej mogę pozbyć zamaskować??
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Sama do jutra nie zniknie - dwa dni murowane :D Jakimś fluidem zamaskuj :p
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
słyszałam kiedyś o pewnym sposobie, ale nigdy nie próbowałam - namydlić i trzeć grzebieniem, żeby rozetrzeć tą krew pod skórą, ale serio nie wiem czy pomaga.
a szukałeś na forum?? może już gdzieś jest podobny temat.
 
W

wroneczki4

Guest
Heh... koleżanka robiąca malinkę :D
Naturalnie, że tylko tapeta zadziała ;)
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
namydlić i trzeć grzebieniem, żeby rozetrzeć tą krew pod skórą
ta, niech trze grzebieniem to jeszcze na dodatek podrapany z tego wyjdzie. można próbować 'rozmasować' owe ślady, w niewielkim stopniu to może i pomocne, ale krwi pod skórą nie da się rozetrzeć. fluid to dobre rozwiązanie, a najlepsze to jednak pilnować, by nie dochodziło do powstawania siniaków na szyi, bo ani to ładne, ani fajne.
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Z tego co się orientuję to należy miejsce to ochłodzić lodem i trochę powinno to pomóc, ale niestety nie w całości... :(
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
na www.spryciarze.pl wpisz "jak się pozbyć malinki" ..tam jest poradnik :p
 

niemamnikogo

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
najpierw przyloz lod, a po tej potrzyj grzebieniem. tylko delikatnie, zeby nie rozdrapac skory. tuz po zabiegu bedzie czerwony slad, ale na nastepny dzien malinka zrobi się koloru zoltego jak siniak. ;D
 
Do góry