Jak się mobilizować ?

wuzetka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tydzień temu rozpoczęłam dietę. Czuję już pierwsze efekty, małe, ale jednak są :) Jednak zdarzają mi się takie dni, przynajmniej pamiętam to z poprzednich diet, że muszę coś przekąsić - niestety nie o tej porze co trzeba i często na tym kończyły się moje diety. Chciałabym uniknąć tego błędu, dlatego proszę o pomoc co zrobić, gdy "napadnie" mnie głód ? Dodam, że najgorzej jest na kilka dni przed miesiączką, wtedy mam ochotę na czekoladę i nie umiem się powstrzymać - muszę zjeść choćby kawałek.
 
D

Dziubek_1

Guest
Swoim klientom w takim przypadku zawsze polecam surową marchewkę. Dużo błonnika, słodkie i sycące a przy tym kalorii ma niewiele.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Ja zastanawiałam się czy by nie przykleić sobie zdjęcia Pani z pięknym brzuchem na lodówce - jak będę chciała coś zjeść to mi przypomni jaki jest mój cel to może to mnie powstrzyma ;).
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem w ogóle świetne efekty mogą być wtedy, gdy jesteśmy daleko od swojej lodówki. Dlatego skuteczne mogą być na przykład wczasy odchudzające w SPA. Z tego co się orentowałam, to Primavera SPA ma naprawdę fajną ofertę w tym zakresie. Przechodzi się tam dietę strukturalną, a przy okazji również korzysta z zabiegów modelujących. To może też być jedna z przyjemniejszych form zrzucania zbędnych kilogramów.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Dobrym sposobem jest powiedzienie znajomym że ćwiczysz, odchudzasz się i generalnie prowadzisz zdrowy tryb życia. Będzie to budziło w Tobie poczucie że nie możesz zawieść siebie w ich oczach.
 
Do góry