Jak Sie Mam Na Nim Zemscic ?!

evelka14

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mojstarszy o dwa lata brat non stop wytyka mi moje wady i zawsze cos znajdzie. Nienawidze tego, a gdy robie to samo to na niego niedziala a ja sie wkurzam jeszcze bardziej. Mam dosc. Chcialabym sie na nim odegrac ale niewiem jak !!!! Podpowiedzcie mi cos !!!! Blagam was kochani bo to jest okropne !!!!
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
nie przejmuj sie
mądry zawsze ustąpi głupiemu
baw się tym, nie robi tego złośliwie, ale dla zabawy, baw sie i Ty,
to mu utrze nosa
zresztą troche przebywania z ludzmi nauczyło mnie że na kogoś kto raczej nie jest normalny, wiecznie sie kłuci, albo poprosru próbuje nam uprzykrzyć życie najlepszy jest spokój i pokazanie tego ze nie przejmujemy sie tym, takiej osobie aż się mózg gotuje, potem jeszcze pare razy spróbuje sprowokować ale kolejna dawka obojętności działa jak kubeł zimnej wody, oczywiście sie nie przyzna że został "pokonany" ale łeb mu sie lasuje
i czy to nie jest fajne??
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
ona udaje ze niedziała a jak ty poudajesz ze niedziała to na ciebie zobaczysz jak ona sie wkuza albo jak ona wypowie ci jakąs wade to ty jej jeszcze dodaj jakas na swój temat.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
1. Spokój,
2. Opanowanie,
3. Szantażuj go. Zawsze działa. ;p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
nie szantazuj Go, po cholere ?

śpiewanie todobry pomysł ;) albo po prostu zwyczajna równowaga, on Ci plecie jak to Ty nie jestes, a ty Mu na to ze spokojem: która godzina ? nie przejmuj się Nim, musi kiedys minąć, a zemsta, ee bez sensu...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
evelka14 kiedy będziecie oboje starsi, to będziecie się z tego śmiać. Kiedy on sobie z Ciebie żartuje to rób tak jak on- nie przejmuj się tym! Zemsta według mnie nic nie da, bo zaraz i on się na Tobie odegra i to będzie tak w kółko.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Skąd ja to znam...
Mój brat jest młodszy odemnie o 2 lata.
Próbuje na to nie reagować, ale rzadko mi to się udaje.
Mówie to mamie a ona tylko
"Artur przestań"
I tyle
Nie no poprostu suuper
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
zrob mu jakies swinstwo :D najlepiej przy kumplach:D zamiast kanapek zapakuj mu kosci po obiedzie z kurczaka do szkoly- albo na spaniu wloz mu palec do cieplej wody:D:D :lol: :lol: :lol: i bedzie jazda:D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
zemsta nic nie da. ja bym sie do niego slodko usmiechnal i powiedzial nobody is perfect.

albo powiedz mu przyganial kocial garnkowi;]
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ja bym sie zemscila;/ bo nikt nie ma prawa nikogo ponizac- zeby choc raz ta druga osoba poczula sie jak ty!
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
ja bym sie zemscila;/ bo nikt nie ma prawa nikogo ponizac- zeby choc raz ta druga osoba poczula sie jak ty!
ale czy to spowoduje ze swiat bedzie lepszy?? Zemsta prowadzi jedynie do coraz gorszej sytuacji. Lepiej jest pokazac mu jak ty sie czujesz(na jego wlasnej skórze) ale spróbuj mu to wytlumaczyc.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja mysle ze tlumaczenie nic nie da jak ktos jest glupi to juz bedzie :/ moze gdy on zaczyna cie wqrzac to zaloz sobie na uszy sluchawki albo wykonuj jakas glosna czynnosc lub po prostu wyjdz nie daj po sobie poznac ze jestes wqrzona sama widzisz na jego przykladzie ze gdy ty mu dokuczasz to na niego to nie dziala aaaa i zgadzam sie z 2sxy4u -zrob mu jakies swinstwo niech popamieta to na zawsze to wiecej nie bedzie Ci dokuczal :D pozdraffiam
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Powie,m ci tyle , nie warto sie mścić , ja zawsze wyznaje ta zasade. Ponieważ mszczenie się to wymysl ludzi bez skrupułów i honoru. Smiej się z tego co mowi , olewaj go.Jak ja mieszkalem w domu z reodzicami to tez mialem podbne potyczki z bratem , a ze wlasnego doswiadczenia wiem to ze jego najbardziej wkurzalo go wtedy gdy nie reagowalem.
 

evelka14

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
nawet niewiecie (a moze wiecie) jaka mam ochote dac mu w kosc, niech popamieta, tylko brak mi pomyslow jak to zrobic . podpowiedzcie mi cos ..... !!!!
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Hmm najlepiej nie rób nic.
Udawaj że go nie widzisz, że nie słyszysz..
omijaj go szerokim łukiem.
Wkurzy się.. ja to zawsze stosuję.. ;)
I pomaga :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
naucz sie tego na pamiec i powiedz mu to

Na świecie wybuchają różne spory. Głównie o jakieś :cenzura:erele albo jakichś debili typu Ty. Ludzie potrafią rozpętac 3 wojnę światową o słowo gej, obrażają się nawzajem, nic sobie z tego nie robią, przez takiego jak Ty ktoś może uznać Polskę za nietolerancyjną, w której dyskryminuje się kobiety, może puścić plotkę, wiadomo, szybko sie rozprzestrzenia, zacznie się od tego że dowie się o tym jakiś brukowiec i zaczną się nawzajem ścigać kto lepszy jak małe dzieci. Skończy się na tym że ktoś poruszy temat " Kaczyński gej i nawet an takigo wyglada " i skonczy sie dzien dziecka, kaczynskiemu nie stanie mimo ze powinien i zacznie sie burzyc, a ze sie zacznie burzyc to wywola wojne, wszystko pojdzie o jedne glupie slowo a kto bedzie winny? I kogo strepuja skiny za to ze jest wojna? Co powiesz wlasnym dziecia gdy spytaja tatusiu czemu nie mamy gdzie sie podziac?

Albo drugi text

Gdy sie ozenisz tez bedziesz ponizal swoja zone? Ona ucieknie z jakims wlochem... Zostawi Ci na karku dzieci, ledwo bedziesz wiazal koniec z koncem, a dzieci beda szlochac bo nie masz co do garnka wlozyc, wzialbys sie za nauke jelopie, bo czasami mnie wkurzasz. ; ] glupie wiem ale moze poskutkuje, jak on taki powalony jak bolka trampki...
 
Do góry