Jak sie całowac :)

swrs

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam macie może jakieś rady no wiecie nie wiem czy umiał bym sie za 1 razem całować :( jaki był wasz 1 raz szczególnie do chłopaków kieruje pozdrawiam.
 

Wiinor

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
łódź
Mój to był pierwszy w przedszkolu.... ale tak jak juz podrosłem troche i taki na serio to miałem 13 lat ... to było bardzo nie zręczne ale tak jakoś szybko poszło taki cmok prosto w usta.. choliwa jak ona się nazywała?....
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Wydaje mi się, ze możesz sobie nie poradzić z całowaniem. To jest bardzo skomplikowane. Wiesz... język, ręce, reszta ciała...
Daruj sobie, to chyba nie dla Ciebie.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Ja tutaj zauważyłem każdy doświadczony, ktoś coś zapyta oczekuje pomocy to się zaraz tylko naśmiewają strach coś pytać... w wiekszosci tematów tak jest , ehh swrs samo przychodzi tu nie ma zbytnio co tłumaczyć musisz nabrać doświadczenia samemu <_<
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
To każdy potrafi. I każdy ma pietra przed pierwszym razem ;) Samo przyjdzie, później tylko trenować :D
 

szpaner1000

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
445
Punkty reakcji
0
Miasto
Jak to ze Śląska?
Wydaje mi się, ze możesz sobie nie poradzić z całowaniem. To jest bardzo skomplikowane. Wiesz... język, ręce, reszta ciała...
Daruj sobie, to chyba nie dla Ciebie.

Ciekawy jestem na jakiej podstawie sądzisz, że to nie dla niego. ,, Jeśli oceniasz człowieka po kilku jego postach to tylko pogratulować" << Cytat. Autor cytatu Jarod
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Monia ^^ Jak chcesz to moge potrenować z toba hihihi <lol> a jeżeli chodzi o autora tematu to nie mysl poprostu o tym czy ci to wyjdzie całuj i już...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Monia ^^ Jak chcesz to moge potrenować z toba hihihi <lol> a jeżeli chodzi o autora tematu to nie mysl poprostu o tym czy ci to wyjdzie całuj i już...
Uważaj sobie, bo wszystko powiem Magdzie :D
Poza tym mam Rainingmana :lol: xD
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie staraj sie tego robić jak najlepiej, bo ci po prostu nie wyjdzie.
Całowanie według mnie, to rzecz wrodzona. Każdy robi to inaczej.
I raczej nie ma uniwersalnego sposobu. Jedna rada: trochę finezji.
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Ja tam sie Madzi nie boje z nią też trenuje :D bardzo intensywnie:p <lol> ale z toba bardzo chętnie :D hihi !!! A Rainingman nikt nie powiadomi ;p <lol> !!
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ja tam sie Madzi nie boje z nią też trenuje :D bardzo intensywnie:p <lol> ale z toba bardzo chętnie :D hihi !!! A Rainingman nikt nie powiadomi ;p <lol> !!
Nie przeginaj! :kwasny: Monisia ze mną trenuje i bez gadania!
tongueek6.gif
Już zamówiłem - byłem pierwszy!
biggrinkm6.gif
tongueek6.gif






wink2ba3.gif
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
A niech strace znajde se inną dla zwiększania moich umiejętności;p !!!! Jest jakaś chetna xDD ???
 
Do góry