Jak Sie Całować ?

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Jeśli chcesz, to na początek może być bez języczka :p. Mamy duuużo czasu :p Choć jak spróbujesz raz to bedzie i z języczkiem :p
 

Wolf of Desert

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wolfenstein ==> Wilcza obok Gliwic
:] B) :zakochany:
Teraz już wiem jak się całować i to nie byle jak, tylko z pełna perfekcja i namiętnością. Ale mimo wszystko czuje, ze musze umieć wiecej i mieć wiecej fantazji w tej sprawie, aby zaspokoić apetyt mojej dziewczyny :p B) :eek:k:

PS: Uwielbiam każdy 13-ty dzień każdego miesiaca :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Ja się "podobno" strasznie ślinię podczas całowania, wiec musze to opanować :p
 

ja17

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sprawdz na ile mozesz sobie pozwolic a pózniej caluj na calego :) :zakochany:
 

bobson

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nie ma się czego bać to samo przyjdzie :D zresztą nawet jak nie wyjdzie to chyba ten z kim sie całowałeś się nie obrazi, w każdym razie ja bym tak nie zrobił na miejscu dziewczyny. najwyżej będzie chciała jeszcze raz :sexy: żeby trochę poćwiczyć :p
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
Jak Sie Całować ?
jedna rada
USTAMY
ja jak sie pierwszy raz zatopiłem to aż sie zębami trzasnęliśmy, ale nic to, chciałem wiecej, jak się przyssałem to nie mogłem sie oderwać, a jak, zręsztą ona też nie próżnowałą, dosłownie czułęm jak mi liże migdałki

może to troche zboczona historia ale tak było, tego nie można nie umieć, to jest jak FREESTYLE niby sie nie umie ale jak człowiek zacznie to nie może przestać, robi to minute, kończy, i sobie mówi,
mmmmmmm
fajne było i chce więcej i więcej i więcej i nie musi się uczyć bo rządza sama wie co robić
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
może to troche zboczona historia ale tak było, tego nie można nie umieć, to jest jak FREESTYLE niby sie nie umie ale jak człowiek zacznie to nie może przestać, robi to minute, kończy, i sobie mówi,
mmmmmmm
fajne było i chce więcej i więcej i więcej i nie musi się uczyć bo rządza sama wie co robić
dokladnie :p ja zerwalem z dziewczyna w polowie sierpnia i postanowilem sobie ze do pazdziernika bede sam bez dziewczyny :D po dwoch tygodniach tak mi sie calowac (z jezyczkiem oczywiscie :p ) chcialo ze mialem ochote wpasc na jakas dyskoteke i pierwsza lepsza panne wyrwac i sie troche pocalowac <lol> :p ale tego nie zrobilem do dzis :| :p ale zdaje mi sie ze raczej do pazdziernika nie wytrzymam :D ;* pozdrUfffffki ;* :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Gdzieś w 4fun TV widziałem reklamke...
Wyśli SMSa o tresci ..jakijes tam...a otrzymasz poradnik jak należy się całować, w jakich pozycjach i wogóle.
Czego to już telewizja nie wymyśli :p
 

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
to przychodzi samo tego się nie planuje ... zresztą tu nie ma teorii tu jest tylko praktyka ... heh
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Nie wiem ale ja lubie namiętne pocałunki z jezyczkiem... długie słodki, może z jakiś owocem (winogrono) Na leząco...:)
W szyje sa też miłe...

Mniałam kiedyś chłopaka, ktory mnia bardzowrażliwe uszy i przy pocałunkach w to miejsce normalnie wariował i od razu mu się chciało:D zawsze mi zarzucał, że robie mu ochote a potem odmawiam:))
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
heh, ja sie calowalem tylko raz.

Ale pierwszy pocalunek powinien byc taki jakby motylek siadal na kwiat, tak delikatny, nie moze byc zachlanny... Takie sa najlepsze, dziewczyny lubia delikatne pocalunki w szyje. Tak slyszalem... Pocalunek to najmilszy rodzaj pieszczoty jaki mozna dac swej ukochanej, namietny pocalunek przy blasku swiecy, taki delikatny a jednoczesnie namietny. nooo ale moze kiedys i mnie taki spotka kto wie :)

wiem jedno ja nie bede szczedzil pocalunkow jesli beda one przyjemne dla mojej drugiej poloweczki:)
 

NANTO16

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Księża Wola
heh, ja sie calowalem tylko raz.

Ale pierwszy pocalunek powinien byc taki jakby motylek siadal na kwiat, tak delikatny, nie moze byc zachlanny... Takie sa najlepsze, dziewczyny lubia delikatne pocalunki w szyje. Tak slyszalem... Pocalunek to najmilszy rodzaj pieszczoty jaki mozna dac swej ukochanej, namietny pocalunek przy blasku swiecy, taki delikatny a jednoczesnie namietny. nooo ale moze kiedys i mnie taki spotka kto wie :)

wiem jedno ja nie bede szczedzil pocalunkow jesli beda one przyjemne dla mojej drugiej poloweczki:)

A co jak ona chce czegoś wiecęj niż tylko lekkich pocałunków? Może chce żeby porwały cie emocje i
żebyś poszedł na żywioł i zrobił to tak jak należy a nie ze strachem że zrobisz jej tym krzywde
 

Olcia_89

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Myśle że na początku delikanie .. nie wdawać sie w namietne pocałunki .. Odgarnij jej włosy ręką i i trzymaj ją na twarzy .. to takie czułe - dziewczyny to lubią :p i delikatnie pierw buziaczek potem wkładasz jej język do ust i delikatnie masujesz .. i to tyle .. to nie takie trudne .. liczy sie spontaniczność i czułość .. jak na pierwszy raz .. a potem rób co chcesz i jak lubisz .. doświadczenie robi swoje .. ;) Zgadzam sie ... pocałunki w szyje są bardzo przyjemne :D
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
tak szczerze mowiac nie wyobrazam sobie calowac sie wg jkiejs instrukcji... zawsze pelen spontan, zaleznie jaki nastroj. i jest cacy
 
Do góry