Jak Sie Całować ?

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Hmmm nio musze przyznac kuusszzaaca propozycja :) Pomoc instruktorki na pewno wiecej da, niz tego wodnistego:D , czerwonego :D złowrogo patrzącego pomidora ... :p a kiedy terapie zaczynamy ?? ;>

Wybaczcie troszke nie na temat, ale sami widzicie :D mam duzy problem , a tuu mila forumowiczka pomoc oferuje w postaci malego instruktazu, (chociaz w sumie nie wiem na cio sie pisze mam nadzieje ze to nie bedzie terapia pomidorowa(czytajcie: szokowa)) ... :) i jak tu odmowic ?? :D :) Pozdrowienia :)


No wiesz jak już zobowiązałam się pomóc to już raczej osobiscie, a nie an pomidorach, pomidor to dobry jak nie ma na kim się uczyc, ja chętnie pomogę:D:D:D


a terapie zaczniemy jak podasz mi jakiś namiar na siebie:p
 

CiociaDobraRada

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wkladasz jezyk partnerowi tak daleko az sie zacnzie dusic heehhe Glupie pytanie tego nie da sie opisac... Nie ma do tego teori trzeba nauczyc sie w praktyce ;)
 

Mewosh

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
ehh -_-v

ja nie wiem czy to moze tylko ja tak odbieram ale istnieja pewne praktyczne rady oprocz "nie slin sie" :p

np, ja jak sie caluje to usta "zakladam" na zeby(przy calowaniu sie z jezyczkiem :] ) bo zeby potrafia niezle przeszkodzic/zranic.
A no i jezyk nie powinnien byc sztywny pamietaj! Rozluznij sie!

a mam tez pytanie; czy przy pierwszym "bliskim kontakcie" z twoja nowa dzieczyna wypadalo by wpierw dac takiego cmoka w policzek, cmoka bez jezyka czy odrazu isc na zywiol?? Ja tam zawsze odrazu na calosc szedlem :p
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Jeej, w końcu każdy się nauczy, bo to jest w tobie a nawet tego nie wiesz... :p pooglądaj filmy i wyobraź sobie jak to wygląda od środka... :)
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Szczerze mowiac to nie da sie tego opisac chyba jedynym sposobem nauki jest praktyka :D heh z tym pomidorem to dobre ale niczym nie zastapi slodziutkiego jezyczka mojego sloneczka :zakochany: i najwazniejsze nie denerwuj sie bo to moze wszystko zepsuc i nie "usztywniaj" jezyka bo to nie bedzie przyjemne dla twojej partnerki!! dasz rade 3maj sie!! ;)
 
D

Darunia15

Guest
najlepiej sie nei zastanawiaj tylko rób co nalezy,ale kurde ja kiedys też w czasie pocałunku zaczełam sie śmiać,normalnie nie mogłam przestać,taka mnie śmiechawa z deczka wzieła :D ale zaraz mi przeszło noi nastąpił ciąg dalszy :D
 

Arti02

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
No ja nie mam problemu jak sie caluje :D Ale chciabym wiedziec co dokadnie robic zeby sprawic jej najwiecej przyjemnosci??
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
nie ma zadnej teorii wiec nie boj sie. Po prostu zblizacie swoje usta, wyjmujesz jezyczek i nim mielesz :p
moj pierwszy pocalunek przyszedl sam, z nienacka, w ogle nie byl planowany :p takie są najlepsze, mowie ci :D

pozdroofka i powodzenia :D
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
przed pierwszym pocałunkiem ,też mialem wrazenie i bałem się że dziewczyna - jak ją bede próbował pocałować pomyśli że jestem niewyżyty, mój pierwszy był w bunkrze :D w ciemnościach i fajnie było.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
najważneijsze zebyś sie wyluzował :) ja też miałąz z tym problem długo ale jak pierwszy raz pocałaowałam mojego chłopaka tak naprawde(nie był to pierwszy pocałujen) to po wiedział "kochanie świetnie całujesz" i to zawsze dodaje pewnosci wiec też sobie powtazraj ze jetses swietny ze dasz rade a nawet jak coś neipojdzie to przecież jets tyle metod całowania zawsze mozesz powiedzieć "chciałem wypróbowac inny sposób"
powodzenia w całowaniu :):*
 

Wolf of Desert

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wolfenstein ==> Wilcza obok Gliwic
:p
Dzięki za rade, teraz będę wiedział co powiedziec jak mi cos nie wyjdzie, a na pewno cos nie wyjdzie, bo jestem totalnie niedoświadczony. :eek:k: B) Ale mam nadzieję, że moja dziiewczyna będzie dla mnie wyrozumiała, bo wie o tym, że nie miał takich przygód. :rumieniec: B)
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Z umiejetnością całowania człowiek się rodzi. To po prostu każdy potrafi ;). Więc nie musisz się martwić, że coś nie wyjdzie.
 
Do góry