Jak schudnąć w krótkim czasie?

karrolcia

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej. Chciałabym schudnąć do sylwestra 5kg. Myślicie, że to wykonalne? Co mam robić? Jakieś suplementy?
 
W

wiki9969

Guest
Przede wszystkim ćwiczenia. Dziś wszyscy stawiają na diety, suplementy, a zapominają że ruch jest najważniejszy.
 

Ammelia

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2014
Posty
34
Punkty reakcji
0
Zacznij się zdrowo odżywiać (zero słodyczy) i ćwicz. To najlepsza i najzdrowsza metoda na zgubienie kilku kilogramów.
 

rosa_te

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
44
Punkty reakcji
0
samo odrzucenie słodkich napojów, czyli coli itp, a także soków typy hortex i przestawienie się na wodę i zioła to z 5kg w ciagu miesiaca jak nic zleci :D
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
Weź jakiś probiotyk jak najszybciej, wyreguluje Ci pracę jelit i efekt odchudzania utrzyma się dłużej, ja brałam trilaca, i to było zatwierdzone przez moją dietetyczkę, więc może Tobie też pomoże
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Szybkie odchudzanie nie jest ani zdrowe ani wskazane. Ale wydaje mi się 5kg w miesiąc jest akurat. Potrzeba tylko troszkę przypilnować tego co się je dorzucić dużo ruchu i da radę.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
jak masz słabą wolę i nie możesz się oprzeć słodyczom, to spróbuj wziąć jakieś suplementy diety z chromem. Hamuje apetyt na słodkości, colfarma ma fajne suplementy tego typu. Grunt to determinacja :)
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ćwiczenia, zdrowe odżywianie, żadnych fast foodów, gazowanych , słodzonych napojów. Sporo ruchu , warzyw, owoców i wody. Z tłuszczy oliwa. Do tego możesz wspomóc się np suplementem 2Be Slim
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Ale suplementami też się warto w tym wypadku wspomóc. Dobrze ktoś tu wyżej napisał, że warto spróbować takich, które zawierają chrom. Ja sama takie stosuję i chudnę szybciej niż jakbym tych tabletek nie brała. Moim zdaniem naturalne tabletki to samo dobro.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Jak szybko schudnąć: dieta kopenhaska
też jest polecana tym, którzy chcą szybko schudnąć. Podstawą żywienia jest także chude mięso, ale tu dozwolone są niewielkie ilości warzyw i jeden owoc dziennie. Zero chleba, makaronów, słodyczy, ziemniaków. Podczas diety kopenhaskiej, ważne są godziny posiłków - do ósmej śniadanie, o 14.00 obiad i najpóźniej o 18.00 kolacja. Żadnego podjadania między posiłkami, za to dużo picia - wody, niesłodzonej herbaty i kawy, herbaty ziołowe. Ponoć rekordzistom udało się w ten sposób zrzucić 15 kg w ciągu 13 dni: czyli można szybko schudnąć. Zarówno podczas diety Dukana, jak i diety kopenhaskiej dobrze jest zażywać jakiś preparat witaminowo-mineralny.
 
Do góry