jak samemu zrobić poziome pasemka?

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
niedawno przyszła mi taka myśl żeby na wakacje zrobic sobie dwa pasemka poziome (szamponetką w kolorze rózowym) tylko nie wiem jak je sobie zrobić. Bardzo prosze pomózcie
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
nie radzę robić tego samemu....ja wolałabym iść do fryzjera..za coś takiego nie zapłaci się dużo...chyba że wolisz po eksperymentować ale nic ci nie zagwarantuje efektu jaki chcesz uzyskać..poza tym szamponetka...i to jeszcze różowa chyba się nie nadaje....zaraz spłowieje a poza tym pytanie czy cokolwiek będzie widać...
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
poziome??
dziwne,ja widze tylko ludzi w pionowych,mnie się to by osobiscie nie spodobało...
pionwe tak,ale poziome...
 

paprotka86

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wrocław :)
zależy jaki masz kolor. jeżeli jasne to jeszcze może ci się uda. jak ciemne to raczej wątpię. na ciemnych raczej ciężko bęzie ci właśnie uzyskać ten kolor :)
miałam kiedyś poziomy pasek ale blond i na samym dole włosów. wyszedł mi. kiedyś mi się to podobało... ale teraz??? :bag: ja ci odradzam
 

zielona17_17

Zbanowany
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
255
Punkty reakcji
0
Ja widziałam kiedyś dziewczynę z takimi pasemkami i podobało mi się zaje... ;) Tylko nie wiem jak to było zrobione.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
a jaki masz naturalny kolor włosów ?
różowa szamponetka farbuje tylko bardzo jasne blond ;p

pewnie chodzi o takie ;)

07ym1.jpg
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
jeśli masz jasne włosy to będzie to wyglądało ładnie , ale skoro masz ciemne włosy to yyy :niepewny: raczej Ci nic nie będzie widać ;d
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wznawiając temat, zastanawiam się jak lepiej jest samej w domu zrobić pasemka. Czy tak jak to jest u fryzjera za pomocą nakładania farby na włosów i zawijania je w sreberka czy może lepiej użyć ten specjalny czepek do pasemek?
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiesz jeśli chodzi o farbowanie się samemu to trzeba mieć dużo wprawy by pasemka czy balejaż dobrze wyszedł. Wydaje mi się, że taki fryzjerski silikonowy czepek możne być faktycznie pomocny i znacznie ułatwić to zadanie wykonania tego w warunkach domowych.
 
Do góry