Jak rozpoznać czy jest dziewicą? :)

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
eem...nie wiem czy to dobry dział :p, ale niech już będzie
zachowuje się jak dziewica? nieśmiała, nie miała faceta- racjonalne
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Głupszego pytania być nie mogło :]

Jest tylko jeden sposób. Ściągasz jej spodnie (czy co tam ma) razem z majtasami, rozchylasz nóżki i jak ginekolog z 20-letnim stazem sprawdzasz czy błonka jest na miejścu. Ale uwaga! Może się zdarzyć, że błonki nie ma, a mimo to jest dziewicą.

Wniosek? Nie da się na 100% tego sprawdzić.

J.B
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Jak?
Tak jak to robią np. w Turcji...


Wyslij ją do gina i niech bez zaświadczenia od niego o tym, że jest dziewicą nie wraca :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Dobreee....A to ty, drogi autorze tematu jak widać, biologię w szkole chyba szerokim łukiem omijałeś.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja akurat ten temat rozumiem..ymm...jak sprawdzić nie wysyłając dziewuszki do ginekologa :D czy mam rację?
 

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
Mój były chłopak twierdzi że to ponoć widać po dziewczynie czy jest dziewcą czy nie :D Ale jak widać nie każdy ma chyba taki talent do rozpoznawania tego :D
Hm , najpierw trzeba sie dowiedzieć z iloma chłopakami sie spotykała , czy to było coś poważnego itp . Oczywiście to że miała chłopaka na stałe wcale nie oznacza że już pierwszy raz ma za sobą ( wiem po sobie :p ) .
A tak w ogóle to najlepiej zapytać :DD
 

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
nie poznasz poki nie sprobujesz
niekoniecznie musi byc niesmiala i niechetnie mowic o sexie. Ja taka nie bylam, ale jak byla jakas imreza i zaczal sie temat sexu i doswiadczen to po prostu siedzialam cicho....moze po tym mozna poznac dziewce? no
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Pod czas seksu można poznać po cipie... :) ale na serio.To można poznać,że jest ładna,nieźle się ubiera i po prostu wygląda git.
 
Do góry