Jak rozpocząć znajomość z młodszą nieznajomą?

al-Zawahiri

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam taki problem. Ostatnio w szkole wpadla mi w oko pewna dziewczyna. Jest odemnie 2 albo 3 lata mlodsza ale nie przeszkadza mi to. Nie znamy sie i wlasnie to chcialbym zmienic tylko nie mam pojecia jak bo jakos nie dalbym chyba rady chyba tak z d*py podejsc sam i zaczac gadac o czymkolwiek. Dodam ze mamy w szkole razem laczony WF ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Wiec miloby bylo gdybyscie pomogli wymyslec jak sie z nia zapoznac? Moze podbic z jakims kumplem i zaczepic? Czekam na pomoc!
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Prawdziwy facet nie boi się zagadać do dziewczyny. ;)
Nie masz nic do stracenia - a zyskać możesz wiele. ;)
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Łatwo mówić ale ja jak mam zagadać do dziewczyny która mi się podoba to gorączki dostaje i serce mi wali,

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 
S

Spamerski

Guest
Czekam na pomoc!

A pomoc czeka na Ciebie u specjalisty. Skorzystasz z porady taka-ja-92, którą na pewno napisała z dobrymi intencjami i rzeczywiście może znajdziesz w sobie na tyle śmiałości, aby do niej podejść i zagadać. Jednak kiedy będziesz z nią w cztery oczy, to uświadomisz sobie, że zrobiłeś coś, czego nigdy do tej pory nie robiłeś i po prostu spanikujesz, bo nie będziesz wiedział, co dalej zrobić i narobisz sobie wstydu. Może kiedyś miałeś już taką sytuację? Dlatego stanowi to dla Ciebie teraz problem.

Łatwo mówić ale ja jak mam zagadać do dziewczyny która mi się podoba to gorączki dostaje i serce mi wali,

Ano łatwo mówić, o ile samemu nie ma się z tym problemu, dlatego najlepiej udaj się do specjalisty, który Ci pomoże w kontrolowaniu emocji. Kołatanie serca na widok drugiego człowieka, moim zdaniem, nie jest normalną reakcją, jeśli np. nie chce on Cię pobić.
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Ano łatwo mówić, o ile samemu nie ma się z tym problemu, dlatego najlepiej udaj się do specjalisty, który Ci pomoże w kontrolowaniu emocji. Kołatanie serca na widok drugiego człowieka, moim zdaniem, nie jest normalną reakcją, jeśli np. nie chce on Cię pobić.

A czy ja napisałem że nie podchodzę ? Otóż podchodzę a wali mi serce bo zależy mi by dziewczyna się zgodziła


Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 
S

Spamerski

Guest
A czy ja napisałem że nie podchodzę ? Otóż podchodzę a wali mi serce bo zależy mi by dziewczyna się zgodziła

A czy ja napisałem, że nie podchodzisz? Zbyt emocjonalnie według mnie reagujesz i tyle. A co z tym będziesz robił, to już Twoja sprawa. Jeśli nie widzisz problemu, to po co piszesz, że Ci serce wali? Nie każdy reaguje tak, jak Ty, więc nie ma co się oszukiwać, że to jedyna i słuszna reakcja na taką sytuację.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Nie wolno jej opowiedzieć bajki o dziewczynce z zapałkami ani o Magdzie Zawadzkiej.
Jeżeli jest bardzo młodsza - wziąć na ręce i oswiadczyć wszem i wobec, że to twoja dziewczyna potencjalna - za jakiś czas
Z młodszą zawiera się znajomość na ogólnych zasadach - przecież nie poślesz jej po piwo do marketu?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przepraszam za wścibskość - 0 ile młodsza i ile przeżyła wiosenek?
 

agunia25

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
A moze macie jakichś wspólnych znajomych, którzy mogliby was sobie przedstawić? Albo choćby na tym w-fie łączonym mógłbyś spróbować z nią zagadać...
 
Do góry