jak rozjasnic wlosy woda utlneniona?

qwerty21

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
kiedys probowalem to zrobic,ale bez efektow!polalem wlsoy woda utleniona ale ich kolor sie nie zmienil.jak to zrobic zeby byle efekt??
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
kiedys probowalem to zrobic,ale bez efektow!polalem wlsoy woda utleniona ale ich kolor sie nie zmienil.jak to zrobic zeby byle efekt??
nie rob tego woda utlenionom :/ a jak bylam mlodsza to zrobilam i zrobily mi sie wlosy rude.. jaka jka glupia bylam :p

rozjasnij sobie cytrynom zmieszana z woda to ci wlosów nie zniszczy

a jaki masz kolor wlosow?
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Cytryną czy wodą utlenioną... - kolor pewnie kiepski-bynajmniej wodą to kolor beznadziejny. Lepiej wybierz jakąs farbę lub wybierz się do fryziera. ;) Ja bym nie ryzykowala. ;)
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
zreszta facet raczej kiepsko wygląda w utlenionych czy przefarbowanych włosach :) Przez utlenianie włosy raczej stają sie żółte, bleee
 

Elizabeth

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja też bym proponowała jakaś farbę lub szampon koloryzujący. Na pewno efekt będzie trwalszy i ładniejszy.
 

qwerty21

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja też bym proponowała jakaś farbę lub szampon koloryzujący. Na pewno efekt będzie trwalszy i ładniejszy.

ale np jaki szampon?myslalem kiedys o zeby na czarno sie zrobic,ale te damskie odcienie z tego co widzialem to maja taki granatowy blysk.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
ale np jaki szampon?myslalem kiedys o zeby na czarno sie zrobic,ale te damskie odcienie z tego co widzialem to maja taki granatowy blysk.

Nie wszystie - są i takie z połyskiem np. fioletowym czy bordowym :p
Ale niektóre są bardzo naturalne - zresztą wybierz sie do salonu - fryzjer doradzi Ci najlepiej ;)
 

Elizabeth

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Polecam szampon np. Wella - Wellaton Soft Color, daje ladny i naturalny kolor wlosow i nie niszczy wlosow.
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
I co ? Rozjaśniło Ci to włosy ?
 

patyla

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
najlepiej było jak byś poszedł do fryzjera on na pewno dobrze to zrobi :bober: :bober:
 
Do góry