Jak rozgrysc te dziewczyne ?

robek88

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam, poznałem ostatnio dziewczynę, zachwuje się ona dosyć dziwnie i potrzebuje jakichś sugesti. Jej "dziwność" polega natym że ona udaje przedemną niedostępną, niegrzeczną, pyskatą laske a w rzeczywistości napewno taka nie jest. Poznaliśmy się na imprezie, najpierw poszliśmy na spacer, była bardzo mało mówna a jak coś to ciągle mówiła pół słowami. W tańcu zagroziła że niebędzie tańczyła gdy będe próbował ją prowadzić, potem w łóżku najpierw chciała żeby znią spać, pare całusów i się jej odwidziało, stwierdziła że nanią zabardzo lecę i nie podoba jej się mój charakter pewnie dlatego że nie jestem jej uległy. Typowa imprezowa i lubiąca się bawić gościami panna. Myślę że jej się troche w głowie poprzewracało z jej urody, jest bardzo atrakcyjna, z głową niestety coś nie wyszło, ale macie jakieś pomysły jak z taką osobą postępować ? Jak doniej dotrzeć ?
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Pewnie po prostu chce pokazać swoją wyższość. Że może zrobić wszystko, co jej się żywnie podoba i wgl...
Najlepiej po prostu daruj se ją. Taka już jest, trudno będzie ją zmienić. Bardzo trudno.
Ale jak chcesz próbuj. Może zaproś ją gdzieś na spacer i staraj się dowiedzieć czegoś o niej,
dlaczego taka jest i wgl... Szczera rozmowa czasami może zdziałać cuda.
Ale no.... nigdy nic nie wiadomo.
 

robek88

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ona ma coś z głową, nie da rady się z nią dogadać, co 10 min siedzi w lustrze i pyta się jak wygląda, ludzie dlaniej to śmiecie, łeee daleko od takiej osoby ...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Olej ją, ja tak robię. Poprostu nie przejmuj się jej zalotami, tak jakby nie była wcale dla Ciebie atrakcyjna.

Osobiście lubię bardzo, bardzo ładne dziewczyny, ale głównie tylko dlatego że fajnie jest patrzeć jak sa zdziwione że ktos ich nie adoruje tylko ma za przeciętne. Dzięki temu mam sporo takich koleżanek.

Jak będziesz wchodził komuś w d... to Cię oleje i nie będzie szanował. Postaw się na jej miejscu, jak byś się czuł jakby Ci ktoś nadskakiwał ?
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Doceń Ją. Skoro na Nią tak narzekasz, a jedyne co Ci się w Niej podoba to wygląd... To przepraszam bardzo, ale to Ty się zastanów nad sobą.
Dziewczyny są różne. Bardzo różne. Jedną lubią być zdobywane, inne wolą zdobywać. Nic na to nie poradzisz - tak już jest.
Ale jeśli na prawdę chcesz z tą panną coś znaczyć, to nie ulegaj Jej na każdym kroku, pokaż, że masz inne zdanie na dane tematy. Daj Jej Ciebie pozdobywać.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
A ja myślę, że ta dziewczyna zwyczajnie nie jest Tobą zainteresowana, a Ty - uległy, potulny - pozwalasz jej się sobą bawić. Odpuść sobie i poszukaj dziewczyny, która autentycznie będzie miała ochotę bliżej Cię poznać.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Ja znam dziewczyne która... lubi być olewana :) lubi jak facet jest niedostępny... ciekawe :)
 

Noiret

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
28
Punkty reakcji
3
Wiek
112
Miasto
Watykan
W jakim celu chcesz do niej docierać?
Opis wskazuje na to, iż nie jest warta jakichkolwiek starań tego typu. Chyba, że przekręciłeś fakty albo Twoja subiektywna opinia jest, huh, średnio uzasadniona. Jednak ja nie mam kontaktu z tą dziewczyną, wobec tego wolę się w tej kwestii nie wypowiadać.
Jeżeli wykazujesz skłonności masochistyczne, to proszę bardzo... Możesz z nią rywalizować, zachowywać się wedle jej żądań, potem znowu inaczej i takie tam dziecinady. Może się dobierzecie.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ja za to polecałbym być takim kozakiem jak tutaj w rzeczywistości. W rozmowach z nią, zamiast cwaniakować na forum, głosząc co to się o niej nie myśli, a na jej widok ślinić się jak kretyn.

Jeżeli wykazujesz skłonności masochistyczne, to proszę bardzo... Możesz z nią rywalizować

Masochizm i rywalizacja wyklucza się zdecydowanie, więc nie wiem, dlaczego zestawiłeś te dwie sprawy obok siebie.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Gdyby pojawiło się chociażby kilka takich sytuacji, zrezygnowałbym. Uważam że relacja z dziewczyną nie powinna wyglądać tak, jak opisałeś w swojej pierwszej wypowiedzi. Pamiętaj, że dziewczyn jest bardzo dużo. Znalezienie takiej, przy której nie będziesz miał takich dylematów, nie jest niemożliwe.
 
S

synestetyk

Guest
Udawaj ze ją olewasz, zobaczysz jak sie będzie zachowywać. Jeżeli tez Cie oleje to szkoda nią sobie zawracać głowę. A jeżeli to ona zacznie sie jakos starać tzn. że jednak jej zależało tylko nie dawała tego po sobie poznać, bądź chce byc z powrotem adorowana, bo to lubi i wcale jej na Tobie nie zależy, albo chce mieć Ciebie z powrotem przy sobie zeby Toba manipulować i miec posłusznego pieska i wtedy powiedz jej spierd.alaj dzi.wko, niech cierpi suka hahaha bądź geniuszem zła!
A tak poważnie moim zdaniem dziewczyna oprócz wyglądu nie ma nic wiecej do zaoferowania, już lepsza dmuchana lala.
 
S

synestetyk

Guest
Malaru:
To że Ty nie masz szacunku do swojej matki, nie znaczy, że ja nie mam mieć.
Ja do swojej mam i tak bym nigdy nie powiedział. A po za tym o co Ci chodzi? Uzasadnij mi dlaczego miałbym tak powiedzieć?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
taka mała rada: panny zaburzeniami hormonalnymi charakteryzujące się rozchwianą emocjonalnością omijamy szerokim łukiem, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. :]
 

Ciaruszka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gorzów Wlkp.
Jak widać lubi grać na emocjach... Parę całusów, niby chętna, a tu nagle, że jednak nie? Widać, że chyba do stałego związku się nie nadaje... Lubi bawić się ludźmi
 
Do góry