Jak przytyć?

Status
Zamknięty.

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
Na początku przepraszam, jeśli umieściłam ten temat w zlym miejscu.
Chcę przytyć. Jestem wysoka i bardzo chuda...Jem dużo słodyczy itp. ale to nic niepomaga. Znacie może jakiś sposób, jak szybko przytyć?Z góry naprawdę bardzo dziękuje. Pozdrawiam Bimbola94 :)
 

Suavis

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
81
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Łódź
O jak ja bym chciała przytyć tylko ze ja to musze się odchudzac jeśli nie pomagają słodycze ( w co wątpie moze niedawno zaczełaś) to jedz częściej i duzo al elepiej zgłoś się do lekarza który ci pomoże tak rzebyś sobei krzydy nei zrobiła.
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
jedz duzo i czesto. o nieregularnych porach. Ale lepiej zapytaj lekarza. Zeby potem nie bylo na mnie ;p
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Po co zakładasz nowy temat jak pod spodem masz taki sam?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Dziewczynko, Ty masz 13 lat. Rośniesz i rozwijasz się do 21 roku życia! Geny to geny, mało co zmienisz.
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Organizm człowieka rozwija się do około 28 roku życia...

Potem rozpoczyna się proces starzenia... jest to wynikiem między innymi stopniowej utraty wody z organizmu przez co "wysychamy" i się kurczymy... zwalnia się także metabolizm...

Teraz jesteś chuda ale jak się zaczniesz starzeć to możliwe że będziesz miała problem z nadwagą..

Ja sam jestem chudy i niemogę sobie dać z tym rady...
Ciężko jest przytyć ale jedz dużo kalorii i pij dużo wody dołóż do tego trochę oleju roślinnego (1-2 łyżki dziennie)...
Nie jedz od razu dużo bo tylko przyśpieszysz i tak już szybki metabolizm... Jedz 5 posiłków dziennie... dużo kalorii...

Oczywiście nie przeginaj... doktora też idź...

Bardzo ważne jest teraz w tym wieku żeby się dobrze odrzywiać bo jak teraz nie będziesz żarła tego co trzeba i ile trzeba to potem to Ci już nic nieda... W kościach tak naprawdę tyle zostanie wapńa ile teraz go zjesz... a potem to sobie będziesz mogła tylko do apteki iść i jakiegoś suppla kupić;p
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
Żeby przytyć??
Dieta białkowa - wpisz sobie na necie, znajdziesz tego dużo. Powinnaś jeść ok 4 razy dziennie. Podstawą jest mięso i nabiał. Możesz też brać kreatynę - czyste białko. Są też inne odżywki np nitrobolon albo MaxMass - ale nie za dużo.
Najlepszą radą będzie polecenie dietetyka... on Cię zbada, obliczy kalorie itp. powiesz mu o co c'mon, a on ułoży Ci odpowiednią dietę. Bo nie każda dieta jet dla każdego :papa:
 

nitrix

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
uu taki wiek i sie chce przytyć :| no spoko, tylko za pare lat założysz podobny temat, ale będziesz sie pytała co zrobić, żeby schudnąć - jak co druga kobieta, którą znam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry