jak przystroic auto?

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Zawsze można wybrac Karete albo Czołg drogie Panie ;D
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Kilka ciekawych propozycji...

33982459fx7.jpg


samochod_59.jpg


1183g6-zd004-duze.jpg


88694457.jpg


37475214_4.jpg


ppppjp0.png
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
tymbarczki83 napisał:
Zawsze można wybrac Karete albo Czołg drogie Panie ;D
biggrin.gif
Widziałam już przystrojoną do ślubu ciężarówkę, ale czołg to trzeba przyznać oryginalny pomysł :D

Z powyższych propozycji podoba mi się pierwsza :)

To ja też coś dorzucę ;)
//linki do obcych stron
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Szkoda, że stare posty, bo niektóre zdjęcia nie chcą się wgrywać. A ja jak zswykle nie mam pojecia co z autem i w ogole jak go zalatwie. Obudzialm sie za pozno ze slubme, jestem zupelnie nie przygotowana, no niestety teraz trzeba się wziasc do roboty, bo czasu zostało bardzo malutko :/ ale mam nadzieje, ze damy jakoś rade :) chociaz i tak kazdemu nie dogodzisz :)
 

kokoszka33

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
My kupowaliśmy w sklepie już gotowe dekoracje. Na przód samochodu kwiaty ułożone w kształt serca, a do tego ozdoba z kwiatów na bagażnik i na klamki. :) Koszt nie pamiętam dokładnie, ale około 50 zł.
 

high_heels

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
102
Punkty reakcji
0
ja jeszcze bym oświetlenie ledowe dała :D ale ja mam bzika na punkcie ledzików :D
 

zeku84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2014
Posty
25
Punkty reakcji
3
Miasto
Małe miasteczko pod Warszawą
Przyjaciółka mojej siostry pojechała do ślubu autobusem miejskim, który akurat miał przystanek przy samym kościele :037: . To trzeba mieć wyluzowane usposobienie !
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Najważniejsze to zachować umiar przy strojeniu aby auto nie wyglądało kiczowato. A diody ? Nie wydaje mi się żeby to ładnie wyglądało.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
zeku84 napisał:
Przyjaciółka mojej siostry pojechała do ślubu autobusem miejskim, który akurat miał przystanek przy samym kościele :037: . To trzeba mieć wyluzowane usposobienie !
Moja siostra poszła na ślub z buta :) Do kościoła z domu mamy jakieś 100 metrów to głupio by było nawet w auto wsiadać ;) (chociaż nie powiem, byli tacy, że limuzyną jeździli..) Muszę przyznać, że to bardzo ładnie wyglądało. Para młoda, świadkowie a za nimi orszak gości :)

Osobiście uważam, że auta które Primawera wkleiła powyżej są bardzo ładnie przystrojone. Elegancko i z gustem. Sama bym się na coś takiego na pewno zdecydowała. Nie podobają mi się kiczowate ozdoby w kształcie serc czy jakiś miśków. Świeże kwiaty wyglądają zdecydowanie lepiej.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Amber napisał:
Osobiście uważam, że auta które Primawera wkleiła powyżej są bardzo ładnie przystrojone. Elegancko i z gustem. Sama bym się na coś takiego na pewno zdecydowała.
Wrzucę jeszcze jedną propozycję, która bardzo mi się podoba. :)

bmw-auto-slubne-borkowo.jpg


bmw-borkowo.jpg


bmw-auto-slubne-borkowo.jpg
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
BMW serii 7 to i bez ozdób ładnie wygląda ;)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Gressil napisał:
BMW serii 7 to i bez ozdób ładnie wygląda ;)
Nie ma wątpliwości :)
Poruszyłes tu dosyć istotną kwestię, jak przystroić tak piękny samochód i nie uszkodzić lakieru.
Odradzam wszystkie tasmy dwustronne, ponieważ ich mocny klej pozostawi slady trudne do usunięcia. Na targach ogrodniczych są specjalne przyssawki do umocowywania kwiatów - na tyle mocne, że nie odpodną i na tyle delikatnie ze samochód pozostanie w idealnym stanie.
 
Do góry