jak przystroic auto?

nikaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
Ja chcialam czarne eleganckie...(niestety nie udalo nam sie zalatwic bryczki
sad.gif
)moje autko bylo dosc skromnie ale mysle ze orginalnie ustrojone
smile.gif
a jak wy byscie chcieli lub jak mieliscie przystrojone autko
smile.gif
na masce bukiet w krztalcie serca (co prawda nie o taki mi chodzilo no ale coz tak zrozumiala kwiaciarka :p )
 

nikaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
nie ale zciagnac sie da tylko jakim tam rozpuszczalnikiem ;p nie znam sie niestety...:p
 

nikaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
tak z tym ze jak moj kuzyn nas wozł na zdjecia to po drodze troche kwiatuszkow zgubil ale to wina za szybkiej jazdy takze polecam :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ladny samochodzik :p tylko to serce ta kwiaciarka zrobila Ci jak na pogrzeb :p w takiej donicy :) aale mimo wszystko ladnie sie prezentowalo :) i kwiatuszki sliczne
 

nikaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
No My troszke zgubilismy kwiatuszkow w drodze na zdjecia -ale to wina kierowcy-moj kuzyn zawsze "wolno" jezdzi :p a tymbardziej autostrada
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Pieknie,ja mialam zlote auto podobnie udekorowane,wszystko mialam z czerwonych i bialych rozyczek,serce niemal identyczne ,ale bez tej dziwnej "podstawki"....fajno bylo...
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
ja miałam ciemno-zielone auto, kwiaciarka stroiła tak samo jak i kościół, jednak aby nie zniszczyć lakieru ozdoby były mocowane na magnes
 

martynapop

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam dekoracje w cenie wynajmu samochodu.. Powiedziałam, że jak najskromniej, mogą być delikatne elementy wokół klamek i tyle.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
My mielismy autko do slubu:Czarny BABRIOLET wiec kolorek idealnie pasowal:)A co do dekoracji to mielismy:Z przodu zlote szarfy,na lusterkach zlote kokardy,przy klamkach od drzwi bordowe kokardy.Balonow nie bylo duzo i byly w kolorze bialym i czerwonym:)Na balonach byly nasze imiona:)
 
Do góry