Jak Przybrać na masie i wyrzeżbić ciało..

endriu1943

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam . Mam 23 lata . Wzrost 175 waże 60 kg .. Bardzo duzo jem ale również pracuje fizycznie .. Chciałbym przybrać na masie i wyrzeżbić ciało szczególnie klate . Bo jak na mój wiek i mój wzrost nie bede ukarywał wstydze się mojego wygladu.. Mysłałem o jakiś odzywkach .. Prosze o porade.. Pozdrawiam..
 

XxXxXxXxXxXxXxX

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ale o co Ci konkretnie chodzi ? Bo nie rozumiem, jak chcesz przybrać na masie to trening + dieta i jedziesz. Do czego ci odżywki ? to uzupełnienie diety.
 

endriu1943

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
chodzi mi konkretnie o to zeby przybyć na masie ogólnie być grubszym a potem rzeżbić ciało żeby nie była tylko sama masa i nic wiecej .. i nie wiem jak wogóle zaczać . od czego co robić ..
 

prawyyy

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
To, ze bardzo duzo jesz wiele nie zmieni, kwestia tego co jesz. Mase miesniowa zbudujesz na duzych ilosci miesa, warzyw, ryzu oraz bialka. Powinienes jesc pare razy dziennie. Jak juz zrobisz mase mozesz wtedy zaczac rzezbic cialo, ale musisz porzadnie zmotywowac sie do treningow. Osobiscie nie preferuje przerzucania ciezarow na silowni, wole biegac, wykorzystywac wlasna wage ciala do cwiczen i trenowac sztuki walki, wtedy trening nie jest nudny i bardziej sie czlowiek motywuje.
 

Capografit

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sam jestem wysoki i zawsze ważyłem nie wiele. Ale od tamtego roku zrobiłem duże postępy i nadal je robię. Tak samo jak Ty nie mogłem przytyć, a teraz cały czas do góry.
Jak chcesz to napisz mi na priv to Ci podpowiem, bo teraz nie mam czasu, żeby tu pisać dłuższe teksty.
:310:
 
Do góry