jak przekonac?~

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
no to tak;
moi rodzice sie rozwiedli jak mialem roczek. oboje wstapili w swiety zwiazek malzenski drugi raz,w ktorym sa
i mieszkaja na drugich koncach Polski. caly czas mieszkalem u matki,az do tamtych wakacji kiedy to sie narobilo
i zamieszkalem u ojca wraz z jego zona z ktora nie moglem sie dogadac i malym dzieckiem
niedawno mialem dosc spory przypal.. i zona ojca postanowila ze wracam do matki... :/
(boi sie ze wpadne w nalog) to bylo przed swietami
wiec na swieta przyjechalem i nadal jestem
ale ojciec powiedzial ze 2 tygodnie po przyjedzie i do tego czasu wszystko sie wyjasni..
i nie wiem jak mam przekonac ta zone ojca zeby mi dala szanse(jej mieszkanie),
co mam powiedziec, zrobic... :/

:papa:
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
moim zdaniem jeżeli chcesz nadal mieszkać z Ojcem powinieneś porozmawiać z nim i jego żoną. Powiedzieć im, że bardzo ci na nich zależy postarasz się zmienić itp. po prostu przedstaw sprawę jasno , klarownie i bez owijania w bawełnę.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Pokaż, że jednak ten problem Ciebie nie dotyczy i że jesteś porządnym człowiekiem na którego zawsze można liczyć (że jesteś potrzebny w tym domu).
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
sladowe ilosci marihuany we krwii i alkohol..
a nie dopisalem ze jest bardzo uparta,dobrze ze wogole chce o tym rozmawiac
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
sladowe ilosci marihuany we krwii i alkohol..
a nie dopisalem ze jest bardzo uparta,dobrze ze wogole chce o tym rozmawiac
no to wytlumacz moze ze miales chwilę załamania :niepewny: i ze dzieki temu ze u nich mieszkkasz wszystko jest inaczej i z dnia na dzien co raz lepiej.. i ze to jest dla ciebie bardzo wazne ze mieszkasz u nich ze duzo dla ciebie znaczy to itd itp ;)
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Sądzę, że powinieneś porozmawiać na spokojnie z żoną twego taty. Musicie dojść jakoś do ugody, bo jeśli nadal będziecie się kłócić to nie ma szans na wspólne mieszkanie. Poproś, by dała ci jeszcze jedną szansę. Obiecaj, że nie postąpisz znowu źle, a jeśli jednak taka sytuacja będzie miała miejsce, wtedy dobrowolnie opuścisz ich dom. ;)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
a powiniennem dac jej troche czasu czy jak naszybciej?
Może odczekaj troszkę jeśli możesz.

Myślę, że powinieneś jakoś psychologicznie to rozegrać. Powiedzieć jej, że masz trudny czas w życiu, że się zgubiłeś i sięgnąłeś po ten shit bo szukałeś jakiegoś wyjścia z tego ale wiesz już, że nie tędy droga. Nawet jeśli to niepawda to moze zadziała.

Ale jest jeszcze inna kwestia. Powiem nie owijając w bawełnę, że skoro nie przepada za Tobą mogła szukac pierwszego lepszego pretekstu by Cie wywalić i teraz triumfuje, że nadarzyła się okazja ;/
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Carrie tez tak mogloby byc ale ona sie boi
psychologicznie mowisz..
Boi się, jasne... Dorosła kobieta powinna mieć w sobie trochę przenikliwości i wiedzy o świecie by wiedzieć, że jest wiek kiedy ludzie próbują różnych rzeczy. Ile masz lat jeśli mogę spytać?
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
a powiniennem dac jej troche czasu czy jak naszybciej?
Musisz poczekać aż emocje opadną. Jest rozżalona, poddenerwowana sytuacją i ma pewnie jeszcze wiele innych pretensji. Najlepiej porozmawiaj z nią kiedy będzie miała dobry humor, przeproś grzecznie. Musisz pokazać, że faktycznie zmieniłeś się na lepsze.
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
boi sie ze wpadne w nalog i wbila sobie do glowy ze tam bede mial latwiejszy dostep do uzywek
dlaczego masz nie moc?
15
ona 32 a moj ojciec 41
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
boi sie ze wpadne w nalog i wbila sobie do glowy ze tam bede mial latwiejszy dostep do uzywek
dlaczego masz nie moc?
15
ona 32 a moj ojciec 41
To świetnie, że masz 15. Zrób z siebie ofiarę i powiedz, że zbłądziłeś, że to przez kogoś, kto Cię namówił i że to doświadczenie wiele Cię nauczyło, że również jej ostra reakcja skłoniła Cię do zastanowienia się nad sobą i że przyznajesz, że popełniłeś błąd. Powiedz, że każdy powinien mieć szansę na poprawę i, że przecież jeśli tylko znów wykręcisz jakiś numer, zawsze będzie mogła Cię odesłać. No i to na tyle. Pojedź po jej ambicji troszeczkę. Niech poczuje się ważna... Wiem, że to może Ci się wydać obrzydliwe tak się "wpasowywać" w to, co chciałaby usłyszeć, ale inaczej chyba nie wyjdzie.
Ale to co ważne - nie mów podniesionym głosem nawet jesli Ona będzie go używała. Przypominaj, że chcesz rozmawiać na spokojnie, przedyskutowac ten problem. Bądź grzeczny, nie bądz przesadnie nachalny i daj jej teraz trochę czasu. Tobie też się przyda czas do namysłu. Myślę, że i Twoje emocje muszą opaść.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
łatwo powiedziec bo wiem, ze jak sie uprze to koniec

Hm, wiem, że to trudne, tyle że tym zdaniem kasujesz wszystkie rady jakie otrzymałeś. Bo jeśli nie ma w Tobie woli próbowania to nie ma nawet co sie wspólnie zastanawiać.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Hm, wiem, że to trudne, tyle że tym zdaniem kasujesz wszystkie rady jakie otrzymałeś. Bo jeśli nie ma w Tobie woli próbowania to nie ma nawet co sie wspólnie zastanawiać.
No w sumie jest w tym trochę racji... Bo po co pytać o rady, skoro się wie, że mimo wszystko się nie uda?
Trzeba próbować a nie z góry zakładać, że nic z tego nie będzie.
Nam nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki i życzyć POWODZENIA :sexy: Będzie dobrze!
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Wytlumaxcz jej, ze to byl jedyny raz, ze Ty chcesz miec lepszy start w zyciu<a z tego co piszesz to z Ojcem masz lepiej>
POwiedz, ze Ty juz sie gubisz we wszystkim, ze chciales sprobowac tego bo myslales, ze to Ci pomoze w jakis sposob, ale Ci sie to nie podoba i nie ciagnie Cie do tego!!!
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
nie skreślam tylko zakładam ze będzie trudno
dlatego potrzebuje jakiś argumentów, które mogą na nią wpłynąć ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
poprostu jej powiedz ze wiesz ze to co zrobiles bylo glupie i zeby ci dala jeszcze jedna szanse
 
Do góry