Jak Przekonac Rodzicow ?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jejku, ale na mnie nakrzyczałeś :p
Chciałąm Ci jeszcze tylko napisać, że jesteś niepełnoletni i odpowiedzialność za Ciebie ponoszą rodzice, a nie Ty, więc to oni się bedą obwiniać i mieć ewentualnie problemy, za dwa lata mozesz sobie robić co chcesz, ale teraz powinieneś ich zrozumieć.
I zgadzam się, nie jestem stworzona do związków na odległość, wole mieć kogoś koło siebie kto jest ze mną, wspiera mnie itp.
Gorąco popieram i nie burz się tak - na przyszłość.
Wiadomo, że zrobisz jak będziesz chciał. Mam nadzieje że wiesz co robisz.
"Sukces jest nagrodą słusznej decyzji" - Powodzenia w podjęciu słusznej decyzji. :eek:k:
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
wiesz. czuje troche ciezka sprawe. poniewaz jestescie mlodzi. Twoi rodzice martwia sie o Ciebei i z troski maja opory puscic Cie to niej. Po pierwsze boja sie ze cos Ci sie stanie po drodze. A po drugie ze cos Wy wykombinujecie...No nie mam pomyslow. moze sprobuj jakos przedstawic sytuacje. Albo niech jej rodzice zadzwonia z prosba. Powiedza ze Cie przechowaja odbiora z dworca. powodzenia.
 

anula_@_malestwo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
Wadowice
nO twoja dziewczyna jestw moim wieku..I musze przyznać,że ma tolerancyjnych rodfziców,skro y sie zgodzili!Z moja mamą nie wiem jakby to było! a co do Ciebie,to zapewne Ci cięzko tez to przerabiałam a le u nmas tylko 16 km.I nie wiem czy wartos ie starać...Oni sie po prostu martwią,no i jeszcze ten wiek...A to huligaństwo u nich mzoe być tylko przykrywką,a mzoe w rzeczywistosci biega o ico innego
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Albo daj nr tel do rodzicow Twojej dziewczny zeby porozmawialy sobie Twoi rodzice z rodzicami Twojej dziewczyny
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Kogo w domu masz bardziej liberalnego?
Ojca czy matkę?
Ja mam ojca i on by mi nawet pozwolił zrobić graffiti w kościele :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Odeon marzą mi sie tacy starzy... Moja stara jak zobaczyła umnie na pólpicie fote półnagiego faceta to myślałam że jej pikawa strzeli.
Wracając do tematu. 3m sie i rzycze powodzenia mam nadzieje że chociaż Tobie uda sie ten związek na odległość.Liczą sie wspomnienia i cudowne chwile , których nikt nam nie odbierze ;)
 
Do góry