Jak przekonać rodziców żeby samemu na impre iść ?

Morkoox

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Siemka


Jak mam przekonać mamę i babcię :D do wyjścia na koncert,imprezę.Ojciec nie mieszka z nami.Zawsze chce iść na jakąś imprezę ale jak już mamy iść to moja mama mówi że tylko zobaczyć.A to barrrdzo dziwne bo moja mama w młodości chodziła do dyskoteki.Jak ktoś jest z Siemianowic(bo tam mieszkam :D ) to wie gdzie jest tzw. Alicja.Tam moja mama w młodości chodziła.

Mam 13 lat i chce sie troszeczkę rozerwać a nie siedzieć cały czas non stop w domu ;/

Narx :papa:
 

Morkoox

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
up@

Chcą nawet wypuszczają ale mama zawsze po mnie przychodzi ;/
P.S. Nie pisać że obchodzę sylwestra przed kompem bo tak nie jest ;D
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
przeciez to nic zlego miec sylwestra w domu przed kompem jak np ja :D
ale nie o to chodzi
probowales z nia o tym rozmawiac ?
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Masz dopiero 13 lat, więc może dyskoteki takie wiesz, prawdziwe nie są jeszcze dla Ciebie?
Mamusia się popsortu martwiii. ;p
 

Amarok

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Daj spokoj, masz 13 lat... ja to tez przerobilem ;) U mnie peklo okolo 15 lat, wtedy dostalem wiecej luzu. Teraz mam 18 i w zsadazie mam tylko po cichu wracac do domu ;)Druga kwestia to ty sam. Jezeli odwalasz rodzicom jakies lewe numery to nie ma sie co dziwic, ze cie nie puszczaja nigdzie... Tutaj wazne jest zaufanie, przy zalozeniu, ze np. mamuska nie jest nadopiekuncza, wtedy masz przerabane na pelnej lini....Daj spokoj, masz 13 lat... ja to tez przerobilem ;) U mnie peklo okolo 15 lat, wtedy dostalem wiecej luzu. Teraz mam 18 i w zsadazie mam tylko po cichu wracac do domu ;)Druga kwestia to ty sam. Jezeli odwalasz rodzicom jakies lewe numery to nie ma sie co dziwic, ze cie nie puszczaja nigdzie... Tutaj wazne jest zaufanie, przy zalozeniu, ze np. mamuska nie jest nadopiekuncza, wtedy masz przerabane na pelnej lini....
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
i tak by Cie do zadnej fajnej dyskoteki nie wpuscili ze wzgledu na wiek wiec co za roznica ;p.. na imprezy raczej tez ba sa granice wiekowe :p..
jak dla mnie to nic dziwnego ze w tym wieku Cie nie puszcza , w tym wieku sie siedzi na lawce pod blokiem z kolegami a nie ;p
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Mam podobnie jak autor tematu, jestem nie co starsza od Ciebie
Nie chcą mnie póścić, czasem uda mi się ich przekonać a czasem nie
Mówisz kilka dni przed : Idę na.........( w miejsce kropek np: impreze)-zdaniem oznajmującym, a nie pytającym-ja tak robię

Masz prawo do pójścia czasem gdzieś, raz na mieśiąc powiedzmy, nie w każdy weekend, ale na Andrzejki, sylwestra, jakieś tam podstawowe imprezy jak najbardziej

Jak Twoja mama argumentuje to że nie chce Cię puścić??
 

hesia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łdz
martysia09 w zupełności sie z Tobą zgadzam:)! poki co nalepsze będą dyskoteki szkolne ;) ! 13 lat to nie jest jeszcze wiek na chodzenie na duze imprezy czy koncerty! Ja mojego dziecka też bym nie puściła - chyba, że na impreze u kogoś w domu! ja w tym wieku tez bardzo chciałam balowac i miałam masę głupich pomysłów, ale na moja pierwszą całonocna domówkę u koleżanki poszłam dopiero jak miałam 15lat (8 klasa podstawówki), a i tak rano odebrał mnie ojciec! ogólnie imprezowac (o ile można to tak nazwac ;) ) zaczęłam w 8 klasie podst - tylko były do imprezy zawsze u kogoś z klasy lub ze szkoły w domu, a że wszyscy mieszkamy na jednym osiedlu to nie było problemu z tym żeby ktoś z rodziców mnie odebrał! Wtedy byłam na to wsciekła ale teraz z perspektywy czasu uważam, że 13 lat to na prawde za wcześnie!
A dla Ciebie mam jedną dobrą rade - póki co pracuj nad tym aby twoi rodzice mieli do Ciebie jak największe zaufanie, bo jak teraz to schrzanisz to pożniej beda cie na prawde krótko trzymali!
Ogólnie uważam że najlepszy okres jeżeli chodzi o imprezy to są 18stki :D , świetnie to wspominam, tylko kiedy to było :p
 

memeklew13

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
355
Punkty reakcji
1
Ja bym uciekł ale rodzice mnie wszedzie puszczaja na sylwka nie wrucilem do domku i nic mi nie powiedzieli najlpesza dyskoteka dla mnie to z dziewczyna w 4 oczy ;p i 2 jezyki
 

scaline

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
37
lepiej siedz w domu i pograj na xboxie:) ale jak juz MUSISZ isc to powiedz ze idziesz sie uczyc do kumpla ;) w moim przypadku to sie zawsze sprawdzalo :p
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Ale Ty masz dopiero 13 lat. To chyba za mało, żeby chodzić na koncerty czy dyskoteki (no chyba że takie organizowane w szkole) . Nie dziwię się Twojej mamie i babci, też najprawdopodobniej nie póściłabym swojego dziecka w tym wieku na tego typu zabawy. Ja mam 15 lat i też jeszcze nigdy nie byłam na dyskotece, chodzę jedynie od czasu do czasu na tzw. domówki. I przyznam rację moim rodzicom, to chyba jeszcze za wcześnie, żeby tam chodzić ;] . A poza tym takie miejsca zawsze mnie przerażały ^^ .
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Może jestem staroświecka, ale ja osobiście bym nie puściła mojego dziecka na imprezę. Masz dopiero 13 lat. Do czego Ci się tak pieszy?? Jeszcze nie jedna biba przed Tobą.
 
Do góry