Jak poznaliście swoją drugą połówke?

Status
Zamknięty.

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
Arina napisał:
Dorunia- i to jest najciekawsze, może dziennie przechodzisz obok tego kogoś, kto później będzie twoją drugą połówką Wesoly


no wlasnie to jest najciekawsze , mam nadzieje ze kiedys w przyszlosci bede mogla sie z wami podzielic wiadomoscia o moim slubie (ale to wszystko jeszcze przede mna) :)
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Ja bym na razie chciała przynajmniej sie pochwalić, że mam chłopaka, no ale cóż.. musze czekać cierpliwie na tą drugą połowke :) chociaż tak sobie myśle, że gdybym miała teraz chłopaka to bym tego nie doceniała, a tak to teraz czekam na tą wyjątkowa osobę i bede bardzo szcześliwa jak ją poznam i tego własnie szcezścia nie moge sie doczekać, ale ciesze sie że jest przede mną :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Doruniu- dokładnie :D Tak siedzimy wszyscy sobie na tym forum, z dnia na dzień jesteśmy starsi, później powoli każda z nas będzie mężatką :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehehe :p
Pozyjemy zobaczymy..
Ja już nawet wiem jaki dostane prezent na 18-tke :rotfl: :hyhy:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ekhm..
Nie chce zapeszać..
Ale mój chlopak powiedział mi..
Że się oświadczy..
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
A ja myślałam ze poznalam juz miłosc mojego zycia. Bylo to rok temu na weselu mojej kuzynki i jego kuzyna. Niestety potem on wyjechal i utrzymywalismy milosc na odleglosc. Niestety nasze uczucie nie przetrwalo próby czasu i od prawie dwóch tygodni jestem singlem...
 

Myszka85

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wodzisław Śląski/Warszawa
Ja wsoją drugą połówke poznałam przez gadu- gadu. Kiedyś w szkole szukałam kogoś z kim można pogadać i trafiłam na niego. Później to za każdym razem jak miałam informatyke to rozmawialiśmy przez gg. Pewnego razu gg zaczęło szfankować i na jakieś 2 miesiące straciliśmy ze sobą kontakt :( A jak już wszystko było ok to sie dowiedziałam że on sie wyprowadza i to baaardzo daleko :( Więc zaproponawałam mu spotkanie zeby zobaczć z kim tyle gadałam i tak sie spotykamy do dziś :D
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Nie wiem czy to miłość mojego życia, ale ja mojego chłopaka poznałam dlatego, że już prędzej się mną interesował. Właściwie znałam go zawsze, lecz nie osobiście.. widziałam, że jest ktoś takim bo o nim w mieście było zawsze głośno. Wtedy nawet nie pomyślałabym, że mogłoby Nas coś łączyć, a jednak... W sumie gdy poznaliśmy się osobiście miał dziewczynę... Do naszego spotklania doszło przez mojego b. dobrego kumpla. Pewnego dnia wybrali się razem na piwo, potem siedzili u niego i odezwali się na gg, że zaraz wejdą do mnie pogadać. No i tak się stało. Od początku dobrze i swobodnie nam się rozmawiało, że tematy się nie kończyły:) bardzo go polubiłam, choć nic więcej wtedy nie czułam... Wiedziałam, że jest mną zainteresowany, lecz przyznał się do tego 3 miesiące później. Nadal jednak miał dziewczynę... 4 miesiące później zerwali ostatecznie. i jesteśmy razem pół roku.
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
na ciebie tez przyjdzie czas stokrotko, a wtedy zobaczysz jak bedzie fajnie :) Pozdrawiam :*
 

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
hmm przez wspólnych znajomych w szkole i po 8 dniach znajomosci bylismy parą :) bylismy ze soba ponad 2 lata a teraz cos nie pozwala nam na wspolne zycie no ale i tak było wspanialee strasznie za nim tesknie choc wiem ze go stracilam..
nigdy nie zapomia sie o naszych drugich połówkach ona zostaja w nas na zawsze
 

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
hej stokrotka, nie ma sie czym martwic zobaczysz milosc przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie,po rozstaniu troszke boli ale zobaczysz na ciebie tez przyjdzie czas własnie wtedy jak nie bedziesz sie tego spodziewac a moze ta milosx jest blizej nizz ci sie wygaje...??? :D
 

topolino

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja też czekam i czekam na tę miłość i doczekać się nie mogę.. Męczę się juz sama :( ile można czekać?? :zalamany:


resztakmi sił jeszcze poczekam... :(
 

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
topolino wiesz ze miłosć przychodzi wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewamy, i w tedy kiedy juz w nia nie wierzymy wiec zobaczyszz na ciebie tez przyjdzie czas a moge wiedziec ile masz lat???
 
Status
Zamknięty.
Do góry