Jak poznałeś swoją drugą połowę?

K

kinga_sc

Guest
Mirabello taka prawda, a najlepsze, że zamykają się one w przedziale 13-16... to już naprawdę ciężka sprawa, pomyśleć co będzie potem
 

mirabella2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
172
Punkty reakcji
2
Miasto
tam gdzie kończy się niebo:)
Mirabello taka prawda, a najlepsze, że zamykają się one w przedziale 13-16... to już naprawdę ciężka sprawa, pomyśleć co będzie potem
te dziewczynki z gimnazjum sa najbardziej puszczalskie ze szok...a to wina tv i braku zainteresowania przez rodzicow...
pewnie rodzice zajeci kariera,coraz czesciej slyszy sie o rodzinnych patologiach i w ten sposob narazaja swoje dzieci na cierpienie..nie zdajac sobie sprawy z tego jaka im krzywde robia..pozniej laduja na ulicach..i sa zdolne zrobic wszystko, zeby zdobyc kase...
 
K

kinga_sc

Guest
ta dzisiejsza rzeczywistość...


czasami zastanawiam się dlaczego tak się dzieje, jaki jest ten jest, to arche... ale nie wiem:(
 
K

kinga_sc

Guest
Mirabello tak sponsoring w większości, ale są też takie co lubią starszych, tyle że zależy jak by się to rozkładało wiekowo, bo wątpię by np 15latkę kręcił jakiś 40-parolatek
 

mirabella2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
172
Punkty reakcji
2
Miasto
tam gdzie kończy się niebo:)
Mirabello tak sponsoring w większości, ale są też takie co lubią starszych, tyle że zależy jak by się to rozkładało wiekowo, bo wątpię by np 15latkę kręcił jakiś 40-parolatek
no wiesz różnie to z ludźmi bywa kurde....bo teraz takie dziewczynki to chyba nie mają poukladanego dobrze systemu wartosci i pewnie na 1 miejscu maja PIENIADZE!!!
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
prawda. niestety jednak często się zdarza, że jednej ze stron udaje się przekonać drugą stronę, że coś w niej jest złe i powinna to zmienić. a prawda jest taka, że to co dla jednej osoby jest wadą, dla drugiej moze być zaletą. i dlatego zmienianie się dla kogoś jest bezsensowne bo tak jak mówisz - jesteśmy jacy jesteśmy, a jak ktoś ma zapędy do zmieniania innych to zdecydowanie nie jest wart zainteresowania.

Znam wielu chłopaków którym nie pasowały niektóre cechy mojego charakteru jednak nie zamierzałam się dla nich zmieniać, poza tym na szczęście nic mnie z nimi nie łączyło.
Nie warto szukać kogoś na siłę i zmieniać się dla niego. Jak nie ten to następny...

być może, ja mówię tylko na podstawie moich obserwacji ;) a co do facetów... takich facetów jest więcej niż myslisz i wcale nie są nieosiągalni. na ogół jednak dostają po du.pie za swoją dobroć i zwykle w tym momencie kończy się ich wyjątkowość, bo zmieniają nastawienie do całej płci pięknej. smutna prawda, facet musi być trochę (może nawet nie trochę hehe) skurvielem, żeby stworzyć udany związek.

Może jest takich facetów więcej, ale ja wielu takich nie znam, tak szczerze to bardzo niewiele i są oni nieosiągalni. Tak samo jest z dziewczynami które dostają po dup.ie, starają się mniej angażować w kolejne związki i wymagają więcej od swoich partnerów.

te dziewczynki z gimnazjum sa najbardziej puszczalskie ze szok...a to wina tv i braku zainteresowania przez rodzicow...
pewnie rodzice zajeci kariera,coraz czesciej slyszy sie o rodzinnych patologiach i w ten sposob narazaja swoje dzieci na cierpienie..nie zdajac sobie sprawy z tego jaka im krzywde robia..pozniej laduja na ulicach..i sa zdolne zrobic wszystko, zeby zdobyc kase...


Mam nadzieję, że nie mówicie o wszystkich dziewczynach z gimnazjum, tylko o mniejszej/większej ich części :)
Nie do końca zależy to od rodziców, tylko bardziej od towarzystwa w jakim się znajdują. Jeżeli wpadnie w towarzystwo gdzie piją i palą to wiadomo, że skończą tak samo :) Te dziewczyny chcą być lepsze oraz mądrzejsze od pozostałych, chcą bardzo popisać się przed innymi jakie to one nie są...
 

mirabella2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
172
Punkty reakcji
2
Miasto
tam gdzie kończy się niebo:)
no dokladnie..towarzystwo ma tez ogromny wpływ na człowieka...zamiast być mądrzejszym to się upodabniają do swoich koleżanek i kolegów...lepiej samemu pomyśleć co zrobić niż robić to co ktoś ci powie..mam tu na myśli popularna koleżanke z paczki np
 
K

kinga_sc

Guest
tak autorytety w grupie, przypodobanie się, bo będę gorsza... ehh
 
K

kinga_sc

Guest
taka nam moda nastała i cóż tu poradzić... zero indywidualności
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
Mam nadzieję tylko, że kiedyś w końcu to minie...
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
zauważyłam że za modą większość dziewczyn podąża..stają się bardziej bezpośrednie..widać to we wszystkim

Może nie większość ale połowa :)
Jednak te wszystkie dziewczyny które nie maja własnego gustu naśmiewają się z tych co mają własny, a na dodatek bardzo orginalny :)
 
K

kinga_sc

Guest
bezpośredniość naprawdę widać, brak szacunku, ciągłe popisy, brak odpowiedzialności... wiadomo nie wszyscy są tacy, ale niestety zdecydowana większość
 
Do góry