Jak Poznać że To Jest To...

carola123

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie jestem z tą osobą bardzo blisko, widujemy się jednak dość często (najczęściej na osiedlu- jest moim sąsiadem). Wcześniej nic do niego nie czułam, ale od ostatnich 3 tygodni... Zauważyłam, że patrzy się na mnie inaczej niż kiedyś, tj nie odwraca wzroku, jak coś do mnie mówi to delikatnie się uśmiecha, a ostatnio nawet mówił coś do mnie i chwycił mnie za ręke (i mówił dalej) i to zdarzyło się 3 razy podczas tej rozmowy. Czy wysyła mi jakies znaki ? Czy to może być styl zachowania po prostu ? Dodam, że jesteśmy bardzo podobni (z charakteru), ale nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie (przecież to przeciwieństwa się przyciągają :) )...
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
albo on cos czuje do ciebie albo poprostu z powodu podobnych charakterow chce sie zaprzyjaznic :D
ale wyglada na to ze jednak cos wiecej czuje....pozyjesz zobaczysz kiedys wszystko wyjedzie na jaw
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wydaje mi sie że wyraźnie do Ciebie startuje :) Napewno mu sie spodobałaś. Jeśli nie jesteś pewna to może sie go zapytasz czy chodzi mu o coś więcej niż tylko przyjaźń ?
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
On do ciebie startuje..moze chce sie tylko zaprzyjaznic...nic nie wiadomo. Jesli sie bedziecie spotykali i iwecej ze soba czasu spedzali. Napewno po pewnym czasie powie ci co od ciebie oczekuje..moze zaproponuje ci chodzenie. A moze tylko trwała przyjazn.. :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
To nie jest powiedziane, że przeciwieństwa się przyciągają, choć częściej sie tak dzieje, znam osoby które mają identyczne charaktery i są długo ze sobą, ale u mnie tak nie jest :).
Postaraj się spędzać z nim więcej czasu, rozmawiajcie i powinno się ułożyć... życzę powodzenia
 

nayti

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd...
Najwyraźniej się mu spodobałaś! Ale jesli nie wiesz co on do ciebie czuje to sie po prostu go zapytaj. Ja już ten sposób wypróbowałam.
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Z facetami nigdy nic nie wiadomo... :D Może na razie flirtuje, ale potem może mieć cię głęboko w poważaniu :p . Ale jeśli lubisz ryzyko, to możesz się zaangażować bardziej w tą znajomość. Pozdrawiam;*
 

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
nie pytaj się o nic bo może chłopak się spłoszyć :) poprostu spotykaj się z nim, chętnie twierdząco odpowiadaj na jego propozycje np czy to wyjscia do kina czy na imprezke... ani się nie obejrzysz a bedziecie oficjalnie parą :)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hmmmm .... o nic nie pytaj . Musisz po prostu dac sie porwac ;D
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Hmm...Mogą być to poprostu dowody symptatii do Ciebie...Nie da się stanowczo stwierdzić, iż chłopak zarywa...Narazie niech życie się toczy...no chyba, że bardzo chciałabyś aby było to coś większego niż przyjaźń ;)
 
Do góry